NBA Thread

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Jun 25, 2009.

  1. Zlatan

    Zlatan Komšija

    BTW Birdman igra fantasticno ja ne znam jel covjek uopste fulio vise od 2-3 suta ukupno protiv pacersa i spursa...a dao ih je sigurno 20-ak ako ne i vise...
     
  2. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Heat navalio na trice, i bas ih sad krenule.
     
  3. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Zasluzeno su uzeli,ali ja ne pamtim kad sam bolju tekmu gledao od 6. tekme,ko nije gledao neka obavezno pregleda !
     
  4. zoi

    zoi Veteran foruma

    Je li to heat uzeo? Koja im je ovo titula sa LBJ?
     
  5. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Druga uzastopna ,naravno King Lebron MVP,sinoc 37 poena,12 skokova i 4 asistencije !
     
  6. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    I nisu nesto briljirali u citavom play-offu kao ekipa.
    SA je imao ovo u dzepu, ali Heat je imao mnogo srece u kljucnim trenucima 6. i 7. utakmice.
     
  7. zoi

    zoi Veteran foruma


    Koliko im još fali, oko 8? :D
     
  8. Zlatan

    Zlatan Komšija

    kako je krenulo lbj ce uskoro biti smatran najboljim ikad od mnogih...
    a dobar je igrac stvarno sto reko onaj ja bih uvijek volio igrat sa njim u ekipi jer ako si slobodan za sut on ce ti uvijek dodat loptu...
    a i onu emisiju sto je napravio dobio je kod mene plus...iako mu to mnoge djetinjaste osobe zamjeraju
     
  9. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    strasan je ! samo cesto ima mentalnu blokadu,jos ako se nje rijesi..pihh...
     
  10. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Eto Howard izgleda dolazi u Houston...bice interesantno
     
  11. Zlatan

    Zlatan Komšija

    [​IMG]
     
  12. Esh

    Esh HWB

    Moze Houston sa Dwightom bez problema do druge runde playoffa!
     
  13. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    LoL, sad ce te Zlatan napasti :mrgreen:
     
  14. Esh

    Esh HWB

    Pa nakon prve sezone ce biti problem trener, pa da im nedostaje jedan igrac koji bi "prevagnuo" do titulu, pa onda ce traziti razmjenu... Vidjeno!
     
  15. Zlatan

    Zlatan Komšija

    haha pa zar sam ja takav? :mrgreen: ...btw svasta moze biti , ne bi me iznenadilo da uzmu titulu, ali ni da ispuse playoff...kosarka je timska igra i dosta zavisi od hemije i timske igre a posebno povreda...Enis je onako najrealnije rekao 2 runda playoffa...
    kako god interesantno je promatrati moreyeve carolije...
    [​IMG]
     
  16. Zlatan

    Zlatan Komšija

    btw evo jos jedne dobre

    [​IMG]
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Reko da i ja pogledam Teletovica jednom, ali ovaj JJ dominira. I koji je ovo fazon sa imenima na dresovima? Jel ovo normalno? :D

    edit, dobar meč. btw, lebron je pickica :D
     
  18. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Istok je smjesan .
    Opet ce ovo Dzemo i kompanija uzet . Vidi se daljudi igraju sa nekih 70-75 % :lol:
     
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Mislio moze pored Mirze tako lako. :D Jos ga iskulira Mirza lagano kad su kraljici malo zivci proradili. :lol:

    Istok jeste smjesan, jer kamara ekipa tankira posto ce draft biti jak za iducu sezonu. I Bulls-i poceli rasprodavati kako je se Ruza opet povredio. Otisao je veteran Deng u Kavaljere. Ocekuje se amnestija Boozera na kraju sezone, pa onda traziti kakva fina pojacanja.
     
  20. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Ma cojk ko stijena a ponasa se ko primadona . To mrzim kod sportista najvise . Pogotovi ovaj novi val simulatora