1. Nani

    Nani Komšija

    Nero je objavio informacije o dolazećem Nero 8 softverskom paketu za kreiranje, editovanje, ripovanje, konvertovanje i rezanje digitalnog sadržaja. Nova verzija će biti optimizovana za Windows Vista operativni sistem. Nero 8 će donjeti novi korisnički interfejs, za koji u kompaniji obećavaju da će maksimalno podići efikasnost rada u programu. Na primjer, svaki vid multimedijalnog editovanja će biti dostupan sa prvog prozora koji se pokreće prilikom lansiranja. Nero tvrdi da će novi paket podržati video zapise visoke definicije, uključujući i mogućnost reprodukcije HD filmova. Nero 8 će omogućiti korisnicima da direktno kače filmove na sajtove kao što su Youtube i Myspace. Pored toga, obećavaju se nove, napredne mogućnosti kada se radi o przenju CD, DVD, Blu-ray i HD DVD diskova. Druga poboljšanja obuhvataju mogućnost preview opcije bez otvaranja fajla, kao i integraciju sa Vista sidebar-om. Aplikacija će biti dostupna direktno od kompanije Nero po cjeni od 80 dolara, odnosno u maloprodajnim objektima po cjeni od 100 dolara. Postojećim korisnicima će biti omogućeno unapređivanje starije verzije. Kao datum pojavljivanja je označen 1. oktobar.
    TG Daily
     
  2. Esh

    Esh HWB

    u pokusaju da ostvare neki dodatni profit, tokom godina nakrcali su nekih opcija i dodatnog softvera koji niko ne koristi, sto je dovelo do smanjenja efikasnosti prilikom koristenja programa za njegovu osnovnu namjenu.. naravno, tu je nero express, ali nadam se da ce to malo srediti te da nece trebati 4-5 zakrpi da nova verzija postane korisna (kao sto je bio slucaj sa v7).
     
  3. ming

    ming Veteran foruma

    Ja kada vidim media explorer na sedmici skoci mi secer u krvi.
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ja sam jos uvijek na sestici dok ne zbavim negdje Easy Media Creator, jer mi mnogo svlaciti toliko megabajta...
     
  5. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    6.6.0.12 verzija nema dalje
     
  6. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Ne bi da trujem topic ali meni je ovaj Roxio nekako beton, a stavio sam ga iz ciste radoznalosti i od tada Roxio all the way. Kao sto Enis kaze pretrpali su Nero 7 totalno, mada ni Roxio nije nista manje natrpan ali mi ipak bolje radi.
     
  7. Loki

    Loki Komšija

    Kod mene je Nero 6 i za sad mi je ok. Jedino imam malo problema kad snimam audio cd-ove ali misli ipak da je do linije onog kome snimam. Isti medij, isti način snimanja a nekad radi nekad ne radi.

    Ne da mi se probat taj Roxio a dosta ga je ljudi nahvalilo.
     
  8. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Przi sporije kad przis audio cd-ove.
     
  9. Loki

    Loki Komšija

    Na koliko da stavim, ja uvijek maximum zadam. :D
    Na 4,8 ?
     
  10. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Audio nikad ne przi brze od 16x. Sto sporije, to bolje.
     
  11. Loki

    Loki Komšija

    Hvala i sorry za OT. :)
     
  12. GV

    GV Komšija

    a šta je sa ''lozom 120%''
     
  13. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Zar fakat ima jos netko osim sulua da przi sa alokoholom?
     
  14. [tota]

    [tota] Aktivista

    Ashampoo Burning Studio 7. Danas sam zamijenuo sa njim Neru 6.6/7.5 EOD.
     
  15. syss

    syss Veteran foruma

    here, here... ja imam isto tako nešto, 6.6.0.15 brijem i stvarno nema dalje.
     
  16. Cobalt

    Cobalt Aktivista

    Ima, te najbolje radi svoj posao što se tiče prženja. :p
     
  17. ming

    ming Veteran foruma


    Alcohol za image fajlove, odlicno radi sa PS2 diskovima.
     
  18. GV

    GV Komšija

    verbatim i 4X bez greške
     
  19. pac

    pac Komšija

    nero 7.8.5.0 se rusi kad stavim filove od 700mb da mi konvertuje u dvd format isti prob ima i 6... verzija! valjda ce se ovaj prob rijesiti sa verzijom 8
     
  20. Pasha

    Pasha Komšija

    Neru koristim odkako znam da se to moze raditi,heh.Al Ashampoo 7 je po meni bolji
    i efikasniji,kvalitet je u prvom planu a jos manje trosi resursa od Nere.
    Neru definitivno ne koristim za rippovanje i obratno..