Nove co-op igre

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Oct 9, 2008.

  1. Esh

    Esh HWB

    Od 6. do 11.11. demo je dostupan samo za one koji naprave pre-order za igru i tako ustede 5 dolara :) Kroz kakve smo sad deracine prosli, tesko je rijecima opisat :D

    Fol je u tome sto postoji random spawn za zombije + par taktickih mjesta koja se iskoristavaju, kao na primjer razvaljivanje vrata za koja si mislio da nema tu nikog ili da te Hunter pokupi sa krova i razvali na faktore. To je ujedno bio i najbolji dio naseg iskustva do sada. Idemo Moncho i ja po 3-4 put da prodjemo nivo na Expertu (+2 bota), kad dize me u mraku Hunter i razvali, kontam rek'o sad ce me Moncho izvuc, kad dize i njega, hahaha...
     
  2. ColdFire

    ColdFire Overclocker

  3. Moncho

    Moncho Komšija

    iznova i iznova igram ovaj demo i opet je zabavan. Ali prokleto je tezak na expert, treba pravo dobra 4 igraca da je predju na expert :)
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Sto ne kazes posteno da smo nas dvojica s dva bota na expertu mogli preci samo nivo i po ;)
     
  5. Moncho

    Moncho Komšija

    Ok, priznajem Enis i ja suxamo u left4dead. Stoga su nam potrebna dva dobrovoljca da nas malo 'poguraju' :):)
     
  6. Esh

    Esh HWB

    Racunajte da free demo izlazi u utorak/srijedu pa nek se javi ko je nagodan, eventualno ostavi ovdje Steam ID itd.
     
  7. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Konto sam taj free demo da probamo...
     
  8. Loki

    Loki Komšija

    Koliko je težak demo i hoće li se moći kupiti boxed verzija igre uskoro?
     
  9. Esh

    Esh HWB

    Demo je oko gige i po, 17.11. izlazi igra i u retail pakovanju.
     
  10. gilla

    gilla Aktivista

    resistance 2 :smt098 :smt098 :smt098

    u coop nasli likovi easter

    [​IMG]

    mgs4 pwns :D
     
  11. Esh

    Esh HWB

  12. GW

    GW Moderator

    Skida se...
     
  13. Esh

    Esh HWB

    Evo vecerasnji update s ulice. Ekipi se pridruzio ZubicVila s foruma koji je dodao jedan shotgun, no Moncho, ZV i ja nismo uspjeli do kraja preci drugi demo level na expertu, nakon nekih sat vremena "pokusavanja". Trazi se cetvrti musketir :p

    Najjaca scena je silovanje Monche od strane vjestice koja ga je pokupila jedno 4-5 puta ili kad smo poginuli Moncho, bot i ja, a ZV ostao sam da se bori sa ovim "monsterom", pobjegao u "safe room", zakljucao sobu da bi monster razvalio vrata i rastrgao ga, hahaha...
     
  14. GW

    GW Moderator

    Četvrti sam. :D
    Večeras vam se pridružim.
     
  15. Moncho

    Moncho Komšija

    Bice loodnica veceras onda ;):).

    btw ta gore pomenuta 'mala' namjerila se na mene i tacka. Hoce samo mene :), kraj Enisa prodje i navali ne mene. Pa smo kasnije ustvrdili da sam daleko sexy od Enisa i ZB pa hoce 'zemska' mene.
     
  16. Esh

    Esh HWB

    Sto nisi naglasio da si ti jedini igrao sa zenskim likom :p
     
  17. ZubicVila

    ZubicVila Aktivista

    Pa s obzirom na njen izgled nisam bash siguran da je vjerodostojno uzimati za ozbiljno njene standarde ljepote Moncho :D Nadam se da se i veceras vidimo na steamu :)
     
  18. Loki

    Loki Komšija

    Možda i ja skinem pa uletim nekad kad neko zafali? :D
    Jeste li odlučili hoće li još neko uzimati full?

    Jel' se igra može igrati i u singlu bez problema u slučaju da neko uzme igru a kompanjonima dosadi da igraju? :D
     
  19. Moncho

    Moncho Komšija

    ja sam vec uzeo, i Enis je takodjer :)
     
  20. ZubicVila

    ZubicVila Aktivista

    Uzeo sam i ja. Sto se tice singleplayera, mozes igrati i sa botovima iste mape kao i sa "kompanjonima".