Nove co-op igre

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Oct 9, 2008.

  1. Moncho

    Moncho Komšija

    pa ima li koga da igram ova sa Enisom i mojom malkenosti....

    Veceras se ubijama sa 2 bota koja su dump da nemoze biti dumper :), ali smo ih Enisa i ja sredjivali ko dva pro-a na exp lvl :)
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Izasao i novi patch:

     
  3. ZubicVila

    ZubicVila Aktivista

    "Finding a dedicated server when starting the game from a lobby is now faster and more reliable" - Osevapili su se.
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Za mene je poprilicno iritantno da kada pocinjes neku kampanju i izaberes opciju 'samo sa prijateljima' + 'dedicated' da te zapravo baca u neki versus, iako dedicated sam po sebi trazim samo radi boljeg pinga za ostale i neke "zastite" u slucaju da se lokalni host srusi :s
     
  5. Esh

    Esh HWB

  6. sale072

    sale072 Aktivista

    eee preko cega igrate l4d...

    ja sam danas s jos 2icom presao prvi chapter.. preludo je... mi igramo preko http://www.garena.com
     
  7. Moncho

    Moncho Komšija

    Mi igramo preko interneta....
     
  8. sale072

    sale072 Aktivista

    Ejs.... mi igramo crpljenjem internet energije....

    p.s. ako nije shala.. onda si ...ma znamo sta... da ne krsim pravilnik.. :)
     
  9. Moncho

    Moncho Komšija

    onda sam sta, ajd reci slobodno ba..., nemoj se bojati

    Da, mi igramo preko interneta opet ponavljam...
     
  10. zoi

    zoi Veteran foruma

    moncho reci mu preko steama,mozda covjek konta da se zezas kad kazes preko interneta,jer ono kad igras preko hamachia ili preko garene opet igras preko neta :)
     
  11. sale072

    sale072 Aktivista

    pa pitam preko cega igra... pravi se glup... reci tako igramo preko steama.. ja sam fino rekao mi igramo preko http://www.garena.com to nije internet ???

    nisam ni dijete ni balavac pa me postedi moncho gluposti...

    preko hamachija moze isto ali je proceduraaa ogromna... Garena je zasad najbolja opcija...
     
  12. Moncho

    Moncho Komšija

    hvala na uveredama jarane..., bas mi je cast sto sam te upoznao i sto si mi uputio ovako lijepe rijec.



    p.s. Enise ba dje se izgubio, kada cemo razabaciti jos koju, ili ne smijemo zbog foldinga :):) :lol:
     
  13. zoi

    zoi Veteran foruma

    ja nisam skontao kako preko garene igrat.doduse,probao sam samo prvih dan dva,kad je tek ubacena ta soba,i nisam nista skontao od ludih rusa,i odustanem :)
     
  14. sale072

    sale072 Aktivista

    Jednostavno:
    1. udjes u neku od Euro soba ( ti i ljudi s kojima hoces da igras)
    2. svi MORATE pokrenuti igru preko garene ima ono "start game" dugme
    3. u multiplayer options u igri ENABLE developer console
    4. kucas net_start da ti da koji ti je IP koji ti garena dodijeli
    5. da bi napravio server kucas "map ime mape" ( kada ukucas map i razmak mozes skrolat sa strelicama misije i onda samo enter)
    6. ostali kucaju connect tvoj IP im to je to.. i onda kad ste svi na serveru idete Call Vote pa birajte kampanju koju hocete difficulti itd..


    VAZNO: jos jednom svi morate preko Garene pokrenuti igru inace ce vam ostati vas IP od ISPa i necete moci igrati.. jer Garena dodjeli svoj neki IP svima..

    eto nadam se da sam pomogao...
     
  15. zoi

    zoi Veteran foruma

    ma to je slicno kao i preko hamachia,samo manje zezancija,nije uopste problem tako.hvala :)
     
  16. Moncho

    Moncho Komšija

    i naravno ovako se igra piratski l4d....
     
  17. zoi

    zoi Veteran foruma

    ovako se igra l4d preko garene,bio orginalan bio pirat :) neko bi radje koristio garenu,iako ima org :)
     
  18. Esh

    Esh HWB

    Cim prodje ovaj ozbiljni period :)
     
  19. sale072

    sale072 Aktivista


    da.. neko nema steam.. neko ne zeli da ima steam.. preko garene se moze jos tona drugih igara igrat...

    Nas 3 smo danas presli drugu kampanju na advanced tezini.. i pravo je guravo na kraju... na max tezini fakat neznam kako bi...
    Caka je na kraju da se ostavi 1-2 pipe bomba pa kad trebas bjezat u helic/brod il sta vec bacis pipe i run for your life :)
     
  20. Moncho

    Moncho Komšija

    Ajd OK, i ja sa taman mogu male fokusirati na ovo nesto sitno ispita sto je ostalo.