Nove co-op igre

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Oct 9, 2008.

  1. ZubicVila

    ZubicVila Aktivista

    Ma ne moze zagustit samo se sakrijte u safe room - provjereno :D
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Moncho i ja smo danas presli 2 kampanje za nekih 2,5h, ostale su jos dvije. Morali smo malo "spustit" sa Experta jer smo bili samo nas dvojica, a drug Zubic se naljutio sto nismo usred kampanje htjeli "restartovat" opet na pocetak :)
     
  3. Lamagician

    Lamagician Komšija

    I kakvi su utisci?
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Ove dvije kampanje sto smo igrali (prva je No Mercy i nismo je danas igrali zbog cinjenice da sadrzi 2/5 nivoa iz demo verzije) su jako dobro napravljene, no "iz prve" ih je tesko preci sa 2 igraca ako se igra na Expert, pa smo onako "upoznavanja radi", prosli kampanje na Advanced ako se ne varam. Bas kao i demo, dosta zabave i neocekivanih "izleta" :) Treba jos da se proba ovaj 'versus' pa da vidimo kako je kad si zombie boos :)
     
  5. Moncho

    Moncho Komšija

    Samo, malkice sam razocaran, igra je ista kao i demo, s jednom razlikom imas vishe lvl nista vise. Ja sam ocekivao neke malo gore bossove, neke druge puskice. Krivo mi isto tako sto su 'lezbacu' skresali na taj nacin da je sada priliko lagano ubiti. Dok smo u Demou obavezno zaginuli i to onaj koji je ' poprijeko' pogleda izvuce najdeblji kraj. No sve u svemu nije lose moze se igrati. Isto tako nekako bi bilo, po meni logicnije, ove male kampanje uvezati nekom pricom u jedno ogromnu kampanju. Ali eto ne mozes sve trazit.
     
  6. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    i ja cu veceras svuci ovo :) da raspalimo malo :roll:
     
  7. Esh

    Esh HWB

    Slazem se s Monchom u smislu da full verzija daje neki osjecaj igranja "istog", ali na novim lokacijama. Takodjer, steta je sto nisu napravili neki uvezan story mode, iako mogu shvatiti potrebu da su kampanje odvojene zbog postojanja mogucnost da uskocis u neku partiju sa nepoznatim likovima i jednostavno raspalis po krdu zombija, no svejedno mogli su napraviti neku okvirnu pricu koja bi znacajnije uvezivala kampanje te pored toga dodati mogucnost igranja samo zeljenog dijela igre.

    Sto se tice vjestice, Moncho, nemoj zaboraviti da sinoc nismo igrali na Expertu i misljenja sam da se ono sto sam nagovijestio kroz demo igru potvrdjuje i sa full verzijom, igra se mora igrati na Expertu, inace nije zabavna i izazovna.
     
  8. GW

    GW Moderator

    Nekako ste me ohladili sa tom pričom da nema priče. :D Meni je nekako priča smisao bilo koje ozbiljnije igre.
     
  9. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    dajte ljudi, gdje se ovo skine? je li se moze sta free igrati? ne mogu naci taj demo :(
     
  10. Loki

    Loki Komšija

    Nema više demo, sad se mora kupit' igra.
     
  11. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :( :(
     
  12. ZubicVila

    ZubicVila Aktivista

    Eto ga! Napokon gotov No Mercy na expertu.
     
  13. Esh

    Esh HWB

    Joystiq Review: Left 4 Dead 1 Week Later @ Joystiq te Left 4 Dead Gameplay Performance and IQ @ HardOCP.
     
  14. Moncho

    Moncho Komšija

    samo jedno LOL @ score of 4870x2. Ovaj test zorno pokazuje koliko je ATI jevo cedo ovisno o driveru i pisanju 'posebnih' profiliranih drivera za svaku igru koja izadje.... Ne usudujem se ni pomisliti sta bi neki 'low end gtx280x2" uradio ATI jevci ovdje :). No svakako sada ATI treba sjesti i napisati posebni dio drivera za ovu igru i sve ce biti ok za vlasnike ATI jevih grafickih kartica :), barem onih sto imaju sufix x2 u svome imenu.


    Nego, enise kada cemo ovo pucati na expert lvl. Nesto si mi se usutio :), da nije omrzlo ili je posao zategao pa nema se kada... :)
     
  15. Esh

    Esh HWB

    Mogli bi raspalit malo preko vikenda, sta mislis?
     
  16. Moncho

    Moncho Komšija

    Svako, tu sam, ubijam se naukom :), pa za promjenu ne bi bilo lose da i ja nekog upucam :)
     
  17. Loki

    Loki Komšija

    Pošto ja imam onaj demo downloadan sad mi piše da mi je igra preloded i da mogu odma' igrat' ako je kupim. Jeste li vi morali još nešto skidati kad ste kupili full?
     
  18. Moncho

    Moncho Komšija

    da, skidali smo jos nesto, ne znam tacno koliko ali skinuli smo. No, ako ti pise da preload uradnjen onda je to garant jos neka sitnica i mozes igrati :)
     
  19. Loki

    Loki Komšija

    razmišljam sad pravo bil'-ne bil', nije me baš previše zagrijala a i nikad s' vama nisam poigr'o, ne može vas čovjek uFatit' :D Javiću vam ako uzmem.

    Inače imam problem sa namještanjem brightnesa u Valve-ovim igrama. Znači nije mi dovoljno svijetlo koliko god ja u CCC posvjetljavao igra ga potamni kad igram. Radi se o svim Source igrama recimo dok u ostalim mogu sve fino da podesim. Imam monitor koji je prilično taman na najsvjetlijim postavkama pa me to malo nervira.

    Isti problem oko brightnessa je bio i sa starom 7900GS kartom tako da ne mislim da je do Ati-ja.
     
  20. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Ja sinoc odigro ovaj jedan "film" sa jos 3 lika i igra je pravo fina :D Jest da mi je FPS stuco kad navale previshe al eto :D