Nove co-op igre

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Oct 9, 2008.

  1. Esh

    Esh HWB

     
  2. Esh

    Esh HWB

    Samo da dodam da ce L4D DLC (moram koristiti buzzword!!) biti besplatan :)
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Za one koji su razmisljali u kupovini L4D, ovog vikenda Valve nudi 50% popusta:

    http://store.steampowered.com/app/500/
     
  4. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Sad se sigurno ne isplati kupit ovaj Four Pack :D
     

    Attached Files:

    • l4d.jpg
      l4d.jpg
      File size:
      13.6 KB
      Views:
      2,625
  5. mack

    mack Aktivista

    Na rizik da ispadnem "glup" ali fakat nemam blage veze kako da zatvorim vrata od safe room-a :| sve moguce tipke stisnem ali nista.
     
  6. zoi

    zoi Veteran foruma

    koliko se sjecam sa "E" ili "F" se to radi,ako su ti kontrole na defaultu,ali ne mozes samo rushat do safehousa,moraju svi uci unutra i tek onda zatvoris.prije tog naravno pobit bruku cudovista :D
     
  7. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    E bi trebalo biti, F je flashlight. Pogledaj u postavkama :)
     
  8. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    sa slovom E ;) igra li ovo iko? volio bih odigrati jedan mec sa nasom rajom. ako ima neko voljan, da zakaze termin, tu sam. danas sam probao par custom mapa, nisu loshe.
     
  9. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Ma vecinom je raja presla sve mape, tako da dosadi igrati opet.
     
  10. Moncho

    Moncho Komšija

    NOT
     
  11. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    moraju uci SAMO oni koji su prezivjeli :smt003 i kad se vrata zatvore, dio misije je gotov
     
  12. mack

    mack Aktivista

    Pa da. Predpostavljao sam da je "e", kao sto je i u half life-u bilo. Samo sto sam ja reload stavio na "e" morat cu to da promijenim.
    Thx :mrgreen:
     
  13. zoi

    zoi Veteran foruma

    sta nije tacno u onome sto sam napisao?je li to mozes zatvorit vrata ako je neko od suboraca ostao vani?sad ako si ti mislio pod "svi" i monstere i sta ja znam,to je tvoj problem...
     
  14. Moncho

    Moncho Komšija

    ajd ja sam glup, ja mislio da i monsteri moraju uci u safe house!
     
  15. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ne moraju uci, ali nekad moraju izaci :lol: :lol: ja jednom igro sa par jarana, i navalili zombiji na nas, i mi krenuli da bjezimo prema safe h. kad smo otvorili imamo sta i vidjeti, unutra onaj veliki hahaha :smt005 :smt005 :smt005 i to nam i bi :smt003 :smt003
     
  16. sale072

    sale072 Aktivista

    ima li kakvih novih mapa zafrkancija.. zazelio se ovog chuda..
     
  17. Moncho

    Moncho Komšija

    Mah koliko znam nema nista novo zasada. Mozda bude u buducnosti neki pack ( vec je najavljen). No, ono sto bih volio vidjeti, jeste daleko veci arsenal vatrenog oruzja, da se brate malo raspucam okolo.
     
  18. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

  19. Moncho

    Moncho Komšija

    au pa vidi vraga, na prvi pogled ima zaista zanimljivih stvari. trebalo bi ovo probati. Jos kada bi se Enisa moglo natjerati da instalira igru pa da odigramo koji lvl :)
     
  20. Esh

    Esh HWB

    Znas da sam pokazao dobru volju, no sad ne nastupam iz objektivnih razloga :)