Nove distribucije u Genelecu

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Esh, Mar 12, 2009.

  1. kugla

    kugla Aktivista

    Da li se ovo računa kada dođem u Genelec ili važi kada plaćam gotovinom kod preuzimanja na adresi kada vozač dostavi.
     
  2. trna

    trna Novi član

    Drago mi je da ste zadovoljni sa novim distribucijama, a isto tako u skorije vrijeme mozete ocekivati jos nesto od nas, sto cemo objaviti u narednih 15 dana.

    Ponovno, hvala svima a posebno HWB timu i Enisu za ovako objavljenu vijest :smt006
     
  3. apdejt

    apdejt Overclocker

    Vazi za svaki vid maloprodaje fizickim licima koji placaju kesom odnosno sto bi u narodu rekli - pare na sunce :smt003 .
     
  4. Ninja

    Ninja Komšija

    I plaćanje karticom je gotovinsko plaćanje. Samo što se tad ne može zavrnuti na porezu.
     
  5. Looney

    Looney Komšija

    Problem kod plaćanja karticom je što banke uzimaju između 1% i 3.5% provizije.
     
  6. apdejt

    apdejt Overclocker

    Placanje karticom nije kes, i nemoze se ostvariti popust koji sam gore naveo.
     
  7. syss

    syss Veteran foruma

    kod nas je to jako nedefinirano pitanje... recimo svaki drugi dućan smatra da plaćanje karticom tekućeg računa nije keš i onda uvijek problemi oko gotovinskog popusta.

    u tom slučaju odem na bankomat, dignem pare sa te iste kartice za nikakav trošak i kupim za keš.
     
  8. trna

    trna Novi član

    Pa za mene realno placanje karticom predstavlja gotovinsko placanje. Ali je problem sto banke uzimaju proviziju prilikom svake transakcije tako da se nama ne isplati davati rabat na placanje karticom. Mislim da je to u EU i uposteno u ostatku svijeta drugacije regulisano i da banke ne uzimaju bas ovoliko :lol:
     
  9. apdejt

    apdejt Overclocker

    Upravo tako najbolji nacin je otici na banku i podici novac i ne razmisljati da li ce te dobiti popust ili ne

    Da ne bi svaki put otvarali novu temu kada dobijemo nesto novo evo vam kratak uvid sta ce te moci vidjeti ubrzo na nasem cjeniku posto nam je vec stiglo, a cijena ce biti ubrzo poznata.


    [​IMG]

    Cool IT Domino A.L.C.
    http://www.coolitsystems.com/index.php? ... 5&Itemid=6

    [​IMG][​IMG][​IMG]

    i Cool IT Free Zone Elite A.L.C.
    http://www.coolitsystems.com/index.php? ... 3&Itemid=5

    [​IMG][​IMG][​IMG]
     
  10. corto

    corto Novi član

    ako ja placam preko racuna imam li popust? i to je placanje keshom.
     
  11. apdejt

    apdejt Overclocker

    Kao fizicko lice imas popust i na placanje preko racuna.
     
  12. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    daj cijenu za ovo cudo :smt007 :smt007 :smt007
     
  13. apdejt

    apdejt Overclocker

    Bit ce ubrzo kao sto sam naveo.
     
  14. apdejt

    apdejt Overclocker

    Novo u ponudi Zotac graficke, nalaze se vec na web-u.
     
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Sta ce biti sa Zotac maticnim? Jedino oni prave mITX GF8200/9300 ploce koliko mi je poznato, a za HTPC nema bolje...
     
  16. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Bas podjoh pitat isto. :)

    Jos taman citam review jedne Zotac 9300 ITX ploce. :D
     
  17. trna

    trna Novi član

    Sa ovom isporukom smo narucili samo VGA, dok vec sa slijedecom isporukom planiramo i sa maticnim plocama
     
  18. apdejt

    apdejt Overclocker

    Nije nova distribucija ali je extra stvarka prava igracka od koje ne mogu da se odvojim vec par dana oko 1200 KM

    [​IMG]
     
  19. dzan

    dzan Novi član

    Hoce li biti nesto od XFX-a uskoro? I kada ocekujete HD4770?
     
  20. apdejt

    apdejt Overclocker

    XFX za sada 0 poena a 4770 vas mogu obavjestiti kada bude.