Nove distribucije u Genelecu

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Esh, Mar 12, 2009.

  1. apdejt

    apdejt Overclocker

  2. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Cijena malkice visa od one kojoj sam se nadao, no jos uvijek beton kartica za lovu.
     
  3. trna

    trna Novi član

    Da to jeste, ali iz opravdanih razloga recimo tako :mrgreen: Nadam se da ce vec na slijedecem ulazu robe biti povoljnija cijena
     
  4. apdejt

    apdejt Overclocker

    Sapphire 4770 512 DDR5 Lite na stanju
    cijena 207,34 + PDV

    pa reko da Vam prenesem informaciju posto jos uvijek potraznja velika i vjerujem da ce brzo otici, pa ak ima ko zainteresovan bujrum na PM
     
  5. corto

    corto Novi član

    hoce li opet dolaziti ona msi 275gtx?
     
  6. apdejt

    apdejt Overclocker

    MSI nece stizati u skorije vrijeme... misli na naredni mjesec dana.
     
  7. apdejt

    apdejt Overclocker

    Buduci da sam u zadnjih par mjeseci nekoliko puta bio kontaktiran putem PM i MSN za Noctua hladnjake, samo da javim da su stigli na stanje, javim Vam u ponedeljak sta ima 1366 dok provjerim fizicki.
     
  8. apdejt

    apdejt Overclocker

    Maloprije uze da provjerim LGA na noctui kaqd gle poznato logoa u obliku plave zvjezde, pa ev jer ne znam jeste li imali priliku vidjeti sa novim logom. Ak jeste onda sorry

    [​IMG]
     
  9. Esh

    Esh HWB

    Nismo, bio je stariji logotip :) Super!
     
  10. apdejt

    apdejt Overclocker

    Ej dobili smo Manhattan distribuciju i stvarno imaju tonu stvari od organizacije kablova preko A4 tableta (naspram Genius tableta koji sam do sada imao uzivanje za rad i preciznost) pa do torbi za laptope i slicno. Sutra ili veceas vec na webu.
     
  11. corto

    corto Novi član

    maticne, graficke, nista novo odavno....
     
  12. apdejt

    apdejt Overclocker

    Standardna ponuda
     
  13. apdejt

    apdejt Overclocker

    Eh neki dan sam Vam najavio MANHATTAN pa evo samo da vidite sta smo interesantno dobili (sitnice uglavnom ali su cool):

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  14. Loki

    Loki Komšija

    Kol'ko je taj zrak svega ti da ne tražim sad tamo? I ima li onaj spray za čišćenje LCD-a? :)
     
  15. apdejt

    apdejt Overclocker

    19,16 KM + PDV
     
  16. Zlatan

    Zlatan Komšija

    posto je , molim te, Pc to tv konverter ne mogu da ga nadjem na sajtu?
     
  17. apdejt

    apdejt Overclocker

  18. selvin

    selvin Moderator

    Ma sajt vam je pravo organizovan :) Access pointi ne spadaju u mreznu opremu, ventilatori smjesteni sa kucistima i napajanjima, panduit i torbe za laptop spadaju u pc komponente, tesko bilo odvojit sekcije za kucista i napojne, a floppy ima svoju sekciju :S Zilion nekih stvari nije na svom mjestu :) O dizajnu da ne pricamo. Mislim da je stvarno red da se nesto uradi :D

    Eto jedna "mala" kritika, nesto mi stvarno doslo da kazem, nemojte zamjerit :D
     
  19. Mujka

    Mujka Komšija

    fina firma a sajt ko ki..

    hajd dizajn vise manje al da nadjes nesto treba vremena :D

    et recimo ingel je dosta bolji u pitanju toga :smt006
     
  20. Vedo

    Vedo Moderator

    A gle cuda Apdejt nam se bavi web dizajnom :D