Nove distribucije u Genelecu

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Esh, Mar 12, 2009.

  1. apdejt

    apdejt Overclocker

    Ma ne redizajniro ja ponovo pogotovo stranica je povezana sa jos pet softvera, i to bi bas bio ogroman posao, a onako neznam gdje udaram, tako pls. usporite sa ovim komentarima, oce li jos kome od odgovornih pasti nova stranica na pamet to mi fakat ne bi trebalo. Radi pretraga i dobro i jeste, ko se ne zna snaci neka salje neka je koristi, mada prihvatam kritike koje ste naveli i stoje na mjestu.
     
  2. Zlatan

    Zlatan Komšija

    hvala drugar, nisam nikad koristio pretragu na ovom sajtu, a cini se da nije losa, btw meni se genelecov sajt svidja kakav jeste ne bih volio da mijenjate nesto pogotov ne u smislu da se sad nesto kindjuri i licka , a da se izgubi ovaj karakteristicni genelec izgled....
     
  3. Milentije

    Milentije Novi član

    Upravo sam procitao ovu temu i imam jedno pitanjce.

    Situacija je sledeca.
    Zelim da kupim 5870 karticu, zelim i da mi je dostave na kucnu adresu. Mogu li ja ostvariti popust od 7% na gotovinsko plaćanje i predati pare kuriru koji mi donese karticu na vrata?

    Čitao sam na početku teme o ovome, ali samo hocu da budem 1001% siguran.
     
  4. selvin

    selvin Moderator

    Sad je valjda na gotovinu 5%.
     
  5. Milentije

    Milentije Novi član

    Dobro, a mogu li pare dati kuriru koji mi donese karticu ili moram uplatiti prije nego sto kartica krene na put?
     
  6. apdejt

    apdejt Overclocker

    ma mozes jasta
     
  7. Milentije

    Milentije Novi član

    Dakle po trenutnom stanju na cjenovniku ona bi me došla 826.29KM (ovde sam uračunao 5% popusta na gotovinsko) + 10KM poštarine?

    Dođe onaj čikica sa žutom kapom meni na vratra, on meni karticu, ja njemu 836.29KM i svako sreća.

    Ako je to sve sutra onda zovem Genelec ponovo. Trebao sam to kupiti preko firme, ali su mi ljudi pojeli jetru sa svojim zanovjetanjem tako da kupujem sam i gotovo.

    EDIT:

    Evo kartica je stigla.

    Moram pohvaliti ljude u Genelecu. Juce nazvao i dogovorio (promjenio dogovor od ranije), kartica stigla jutros oko 11 sati. Pare dao kuriru, popust 5% na gotovinu. Definitivna preporuka.
     
  8. apdejt

    apdejt Overclocker

  9. Esh

    Esh HWB

    Za BenQ mi je drago zbog kvalitetnih monitora, dok AirLive svakako nije bio previse dostupan.
     
  10. apdejt

    apdejt Overclocker

  11. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Nesto mi ovaj port logotip vuce na patriot.
     
  12. tarankula

    tarankula Aktivista

    Ma dajte malo gtx kartica
     
  13. apdejt

    apdejt Overclocker

    Dodjes i narucis sto te zanima ako zelis da si kupis, a ako ne zelis da kupis onda djaba ovo pises ...
     
  14. apdejt

    apdejt Overclocker

    Svi volimo kada nesto djaba dobijemo,

    pa et i na HWB ko nije cuo za sada putem Facebook-a svaki petak dajemo USB stic, a na kraju mjeseca nesto krupnije. Ne pitajte djaba koji jer ni ja nemamo pojma ali ko hoce a ima FB acc. neka lajka http://www.facebook.com/GenelecDoo i sharuje sliku nagradne igre na "PUBLIC" naravno, i ucestvuje u nagradnoj igri.
     
  15. kvaju

    kvaju Komšija

    Nemoj krivo shvatit, ali zar na fb nije zabranjeno nagradne igre pravit pod uvjetom da se nesto lajka i share-a?
    Vjerujem da e nagradna igra ok i sve kazem opet nemoj me krivo shvatit, jel od vas tko citao nesto o tome nedavno?
     
  16. apdejt

    apdejt Overclocker

    Nismo nemam pojma o tome, meni samo rekli da odradim :)
     
  17. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    A kakve su akcije u Genelecu petkom i subotom, o cemu se radi jer na stranici pise samo akcija? :)
     
  18. apdejt

    apdejt Overclocker

    Uglavnom ide jedan model laptopa, tableta, HDD, zvucnici, mikrofon-slusalice, ... ali to ide samo u maloprodajnim objektima.
     
  19. zoi

    zoi Veteran foruma

    Dozvoljeno je. Gro giveawaya se odvija na taj način.
     
  20. kvaju

    kvaju Komšija