Novo fancy forumanje

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by ming, Aug 18, 2007.

  1. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Sad je nesto bolje :D
    Sad hocemo quick post-anje (specijalno za spamere) :D
     
  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Evo ga i quickpost je tu :D
     
  3. Esh

    Esh HWB

    quick reply trenutno "lijepo" izgleda samo na prosilver temi, mada ce bit dostupan i na ostalim dok se ne pojavi nesto bolje.
     
  4. Qler

    Qler Veteran foruma

    Enise :D jos jedna mana bar meni.. kad kliknem na link ne otvara u novom tabu/prozoru nego u istom, autmatski gaseci mi forum...
     
  5. Esh

    Esh HWB

    vidio sam. sad ide ona cuvena - nije bug nego feature :s izbacili su to jer nije po standardima, no cim zavrsim ovo oko quick reply, sredit cu i to da se otvara u novom prozoru.
    kako stvari stoje, vrijedit ce samo za nove linkove zbog nacina formatiranja.
     
  6. Esh

    Esh HWB

    da sam sebe citiram, ovo je sad sredjeno i na subsilver2 temi. sad cu da vidim moze li se slicno uraditi i za ostale.
     
  7. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    evo i moj prvi login na ovo :D

    nekako je cudno... al izgleda malo "naprednije"... mada mi se ono vise svdija... i nisam jos stigo pregledat teme...

    i btw u ovom sam primijetio da kad trazim teme i na rezultatima nemogu kliknut ono da me odvede na najvoniji post od moje zadnje posjete... ovako mi uvijek otvori prvu stranu teme i onda se lahko izgubit


    i dobro je ovo sto otvori koje su nove poruke napisane u toku mog pisanja replya... zgodna stvarcica :D
     
  8. Looney

    Looney Komšija

    Meni je sve ok sa subsilver2 :D
    Nema zhalbi samo pohvala za novu ver. foruma ;)
     
  9. Esh

    Esh HWB

    sredjeno. na zalost, samo linkovi u porukama od danas pa na dalje ce se otvarati u novom prozoru, dok za ostale morate preko menija ili kratice.
    nije do mene.
     
  10. pac

    pac Komšija

    evo ja sam prvi da se vrati onaj stari izgled foruma, nije sad da ovaj nevalja nego sta je falilo onom starom?
     
  11. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Nije promjenjen samo skin, nego je promjenjena verzija foruma. Stari skin ne moze sa novom verzijom.
     
  12. Vedo

    Vedo Moderator

    Meni je bolje izgledala prosla verzija, ali naviknut cemo se i na ovo, ovo mi je nekako previse StyleXP fazon ;)
     
  13. zoi

    zoi Veteran foruma

    neznam sta vama toliko smeta novi forum :? meni je puno ljepsi od starom,pregledniji je,a uz to i brze mi ide.svaka cast enise.
     
  14. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    evo vidim sad ima ono "view next unread post" kod tema... a evo i queck replyja :D sto se mene tice, to je sve sto treba :D

    i jedino reba promijenit logo goe kod ovog eTech skina... pise nesto "our comunity" i "where you always are welcome" :D

    i meni nesto ne dolazi notifikacija ma mail za ove teme koje pratim...
     
  15. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Radi se na tom. Bit ce danas sredjeno.
     
  16. perke

    perke Aktivista

    good job, HWB sve bolji i bolji :wink:

    ovaj prosilver je fensi... naviknucu se i na ove avatare s desne strane,ima quick reply,search this topic...nice nice! :smt007
     
  17. zilo

    zilo Komšija

    Trebat ce vremena da se navikne, ali dobar potez. Stari skin je vec pomalo bio dodij'o.
     
  18. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Novi skin je odličan, pogotovu kod pregledanja novih postova. Početna stranica je prosjek.
     
  19. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Primjetio sam malu gresku - kad kliknem na neki od smajlija, samo me vrati na vrh stranice, a smajli nije dodan u quickpost. Mozel' se kako ispraviti to i da ekran ostane gdje jeste, bez nasilnog skrolanja?
    Firefox 2.0.0.6 je u pitanju i eTech skin ako sta znaci...
     
  20. monK

    monK Komšija

    Da se kladimo da Admin navija za Sarajevo!!!! :smt003 :smt003 :smt003

    Šalim se, odličan forum, svaka čast!