Novo fancy forumanje

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by ming, Aug 18, 2007.

  1. zoi

    zoi Veteran foruma


    isti problem...
     
  2. Esh

    Esh HWB

    znam, ne mogu mu sad nista uraditi. prosilver i subsilver nemaju taj problem. posto je sam forum beta, sve ekstenzije / modovi su takodjer beta pa..
     
  3. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    meni smajliji rade... uredno se dodaju u quick reply.. a isto kristim eTech skin
     
  4. Esh

    Esh HWB

    hm, u kojem browseru?
     
  5. Qler

    Qler Veteran foruma

    :D :( 8) :mrgreen: :smt001 :smt002 :smt003

    smajliji rega rade i meni eTech skin...
     
  6. sumeir

    sumeir Komšija

    I ja bih samo da pozdravim promjene i one koji su načinili promjene na izgledu foruma itd... jeste da se osjećam ko Ivica u šumi ali nako period of "obikuša" će da bude sve uredu ,samo tako svak čast , i ako može... znam da nije još vrijem ni bajrama ni nove godine ali mogu li se "dobiti" noviji Smilies ovi mi malo po suhoparni :)
     
  7. Looney

    Looney Komšija

    Jel mozhe fini HWB logo i na subsilver2 umjesto onog phpBB? :roll:
     
  8. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Evo nakon par dana klikanja, citanja, gledanja u kasike, mogu zakljuciti da mi se novi, fancy, look svidja pravo.
     
  9. Shenron

    Shenron Komšija

    eTech mi je super. Naravno treba proci malo vremena da se privikne :)

    I ja imam problema sa smajlicima u Quickreply-u.
    eTech skin i FireFox 2.0.0.6. Kad kliknem desno na smajlica, samo me odvuce na vrh stranice.
    Sto se mene tice, ja bi ostavio samo eTech, da ga svi koriste. Neka se priviknu :p :lol: :D
     
  10. ming

    ming Veteran foruma

    Ja sam na SimpleDarkBlue i imam iste probleme sa smajama.
     
  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ne znam vala, subsilver2 savrseno radi. Evo sam se i navikao.
     
  12. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    u Firefoxu 2.0... ove update ne radim jer sam nerijetko imo problema sa ektenzijama i cacheom i historijem tako da mi je i dalje 2.0

    i btw evo jedne "zelje" :D prije na starom forumu kad se kliknuo neciji nick on ga doda boldiranog u quick reply pa je to bilo zgodno... a sad mene samo vrati na vrh stranice... pa bi bilo lijepo kad bi se o moglo implementirat, znaci da se doda dole nick... na nekom forumu sam isto vidio da se moze selektovat bilo koji tekst iz nekog posta i onda samo kliknut na nick i onda se automatski citat doda u quick reply...
     
  13. Esh

    Esh HWB

    svi pobrojani problemi postoje sa etech i dark templateima, dok su prosilver i subsilver2 bug-free.

    kad bih vam rekao da nije do mene, ne mi bi vjerovali.. evo par dana radim na tome, ali sve je u beta fazi i medjusobno nekompatibilno tako da pokusavam da nadjem nesto sto ce raditi pristojno.
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    i moderatorima fali zeleni nick. :mrgreen:
     
  15. Esh

    Esh HWB

    mislim da su sad svi bugovi ispravljeni (usput se izvinjavam sto sam svima resetovao template), a sutra - prekosutra bi trebala i mail notifikacija da proradi.
     
  16. emir.a

    emir.a Administrator Staff Member

    Sredjena integracija foruma sa sajtom. Omoguceno logiranje kroz sajt. Trebalo bi da radi bez ikakvih dodatnih petljanja od strane korisnika. Ukoliko bude problema obrisite kukije i history.

    pozdrav.
     
  17. Haker

    Haker Veteran foruma

    Do sad sam na syss, sulu ili doga klikno 100 puta greškom jer sam želio kliknut na board index :roll:
     
  18. Esh

    Esh HWB

    poslije toga ide veliki naslov pa tek onda board index. alternativno, mozes kliknuti na hardwarebase forum sliku koja se nalazi na sredini.
     
  19. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Hmm, a zasto kada kliknem na "View New Posts" pokaze mi threadove koji su imali zadnje postove prije dva do tri dana, a koje sam vec vidio??
     
  20. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    To je valjda tako, zato imas razlicit simbol slijeva kad post nije procitan i kad jest.