Odabir i kupovina TV-a

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Neo Bahamut Zero, Jul 18, 2007.

  1. Juka

    Juka Komšija

    Ma nisu propali, nego se samo fokusirali na vele prodaju....Samo ih kontaktiraj...
     
  2. JVC

    JVC Overclocker

    Nadam se da nisu i da ces pozitivno rijesiti problem,a li mi neide u glavu da tako rikne bez nekog posebnog povoda.
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    Nisam na zivo spajao, nikakvih iskri & varnica nije bilo, sve najnormalnije. Al nigdje ni slike ni zvuka. Uzmem isti kabal, spojim na Sony LCD i sve radi..
     
  4. JVC

    JVC Overclocker

    Baksuz eto sta.
     
  5. JaLa

    JaLa Komšija

    I ja ne kontam nikako kako je to moguce. Isao danas do majstora kaze da sigurno nije kabal uzrocnik, jer ne moze tek tako da spali izlaze, nego graficka na kompjuteru je bila problem... ali ko zna sta je...
     
  6. Juka

    Juka Komšija

    Nemoj da je ATi uzrok svega, ce se Vedo zapalit!!!
     
  7. JaLa

    JaLa Komšija

    u ovom slucaju je bila u pitanju NVidia :)
     
  8. Nani

    Nani Komšija

  9. JVC

    JVC Overclocker

    S aispravnim ili neispravnim HDMI ulazima. :lol:
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    na TV mi je garancija 2 god (huraaa), odnesen je TV u Kimtec (oni su davaoci garancije), sutra ga salju za Vitez pa ce se javiti u utorak.
     
  11. JVC

    JVC Overclocker

    Eto vidis, a jesi se rasplako. :D
     
  12. Vedo

    Vedo Moderator

    sad zvao Kimtec servis da vidim sa je sa TVom. Pitaju me sta si spajao, kazem PS3, kazu poznato je da ne idu bas PS3 i Panasonic plazme (kao i sam Panasonic im je to javio :shock: ), spor je prenos kod PS3 putem HDMija. Reko spajao sam i X360 i LG BR player, opet ne radi. A radilo prije. Kaze on, nisi fino iskonfigurisao BR / X360.. JEBO TE ZIVOT!
    Sad mi dade broj nekog drugo lolu da zovem za pola sata, pa cemo da vidimo.. A MORONA tipa jebo te zivot

    EDIT: cuo se sa drugim tipom, Iman neki, bas rega lik, kaze ako bude imao tu plocu da mi zamjeni bit ce mi TV gotov do petka. Daj Boze.
     
  13. h2o

    h2o Aktivista

    Ma klasicni fol. Nije do nas, do Vas je. Tu samo treba imati strpljenja ili stelu.
     
  14. Nani

    Nani Komšija

    :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

    Pitaj ih da ti pošalju link, dopis i ko je to rekao da ide u ROFLMAO sekciju!
     
  15. Vedo

    Vedo Moderator

    najgore sto se poceo ubjedjivati momak sa mnom, kad rece to za PS3 nisam znao dal' da se smijem il da mu trazim glavonju shefa koji ga je tu i zaposlio. i onda jos preko neke stvari mi dade broj tog drugog momka, ma papak i po.
     
  16. JVC

    JVC Overclocker

    Koja budalastina majko mila, kakvi sve debili rade po servisima.
     
  17. Vedo

    Vedo Moderator

    Maloprije sam dobio shefa servisa Kimteca u Vitezu. TV je stigao u Sa, sinoc je poslan :shock:
    Valjda je taj mladi glavonja to proknjizio da je do mojih uredjaja, jer niko nije ni otvorio TV. I sad mi rece taj shef (korektan tip stvarno), da ga mogu podici dok ne stigne ta ploca za TV (moze trajat oko 10 dana) da imam na cemu gledat TV. Sad ce on da vidi sa tim momcima ko je zaje*ao stvar, zasto je poslan TV za Sarajevo ako nije popravljen. Rekao me odmah nazvat, al ev prosao 1 sat niko nista ne zove..
     
  18. JaLa

    JaLa Komšija

    Pa ne mogu da vjerujem kakvi sve KRETENI rade u ovim nasim firmama, i kaze kupi novo, imas garanciju itd.
    Ja ako ikad uzmem ista novo u BiH preko 100 KM... Nemam rijeci !
     
  19. twicker

    twicker Novi član

    ee raja kontam da kupim neki lcd od 40 inchi do 2000km...koji su mi izbori?
     
  20. Nani

    Nani Komšija

    Samsung 40B650.