Odabir i kupovina TV-a

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Neo Bahamut Zero, Jul 18, 2007.

  1. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

  2. JVC

    JVC Overclocker

    Imam ga ja u spavacoj sobi nije los, ali kupi preko kupi,ba, em je 40km jeftiniji, em ti na vrata donesu, 2g. garancija, nepeglas se nista, radi kako treba za te pare, kartica telemacha uredno fercera, i sl.
     
  3. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Re: RE: Re: Odabir Plazme/LCD-a...

    Hvala drug.

    Sent from my SM-A310F using Tapatalk
     
  4. JVC

    JVC Overclocker

    Moja greska radnja.ba
    http://www.olx.ba/artikal/22311543/phil ... 100-100hz/
    a samsung u nizim serijama je isto groblje kao svaki drugi, philips nije nista losiji, ni bolji (imam ovaj, jedan iz vise klase, i sony, svaki radi dobro, naravno d aje sony najbolji, ali skuplji od obadva ova)
    4100 i 4101 su isti tv-i nema razlike nego neko njihovo glupiranje sa oznakama, ovi ti isti dan dovuku zapakovan na vrata, dobijes racun, garanciju sve.
     
  5. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Re: RE: Re: Odabir Plazme/LCD-a...

    Ma ja nisam zahtjevan korisnik.Imam android box eto uglavnom serije i filmovi i crtici :)Nista mi spec ne treba samo da ne crkne odmah kad ga kupim.Je li iko zna kakvi su se ovi Teslini televizori pokazali?Cini mi se to neko pravo smece dok su jeftini onako?

    Sent from my SM-A310F using Tapatalk
     
  6. JVC

    JVC Overclocker

    Kupi ovaj philips, lijep je, solidna slika, ubio se za tv box, i filmova, pusti se tesle, voxa, vivaxa ipak je to druga klasa.
    Imas 2g garancije sta se sekiras, meni evo pola godine radi odlicno, a onaj skupi philips od 2012 se negasi, sony je godinu star, sve moze crknuti, sve je stvar srece, jebi ga covjek danas tu sutra ga srce strese, i gotovo.
     
  7. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Evo nekoliko dilema/trilema/četirilema....Pomozite ;-)

    LG UH610V
    Samsung KU6072
    Samsung J5100
    Sony WD757

    ili neka preporuka za nešto što je u ovom rangu....Isplati li se uzeti išta od ovoga?
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Samsung KU6072 je jako solidan tv, sigurno najbolji od navedenih.
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    Narode imam clana porodice u bolnici,koja je najbolja varijanta da mu uspostavim TV u sobi? Uzeo bi kakav jeftini LED tv , al imal kakva dzidza da ubacim u njeg pa da hvata kanale (super bi bilo da moze one SportClubove i sl)?

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  10. black

    black Komšija

    Jedino OTT preko WiFi , citaj NetTVPlus. Problem ti je onda sto ti treba internet i neki Android box ili kupi televizor sa ugradjenim androidom. Imas Teslu i Vivax sa androidom ili bolje RPi i ubacit onda IPTV listu.

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
     
  11. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Ako nemaju kablovsku onda je mozda bolja opcija tablet i D3GO, lakse nego TV montirati u sobi.
     
  12. black

    black Komšija

    Ali opet ostaje problem neta :D Jedino uzet ultra paket od 15 giga.

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
     
  13. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Pa ne znam koja je bolnica u pitanju, mozda uhvati UNIFI ;)
     
  14. black

    black Komšija

    Je li 5GB ogranicenje? Jedino bitrate nekako ograniciti.

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
     
  15. Vedo

    Vedo Moderator

    D3 Go bi bila opcija. Kazu minimum za nju je 256KB/sec. To ga izadje da sprzi 900 MB za sat, ne dolazi ta Ultra onda u obzir :/

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  16. black

    black Komšija

    Tablet? Pa onda bi mogao jacom antenom uhvatiti neku wifi mrezu i iza toga staviti AP.

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
     
  17. Haker

    Haker Veteran foruma

    Plazma stara devet godina poludila, smanji se sam, pali se i gasi sam, ne mogu mu ništa. Šteta, ekran radi savršeno, a slika dere guzove i danas.

    Koji je najbolji TV a da nije smart? Znači smart mi ne treba, ne želim to masno plaćati, po mogućnosti 4k. Nedavno je neko tražio takav tv na forumu? Bzdzet đto jeftinije, samo mi je još ovo falilo :D
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    A jest, ali pooskupo mi je, jedini na rate nešto da skontam. Baš u loš vakat krepa :/
     
  20. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ako je stara devet godina onda joj je vakat :) Mada nikad nije vakat kad treba milju iskihati.