Odabir i kupovina TV-a

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Neo Bahamut Zero, Jul 18, 2007.

  1. KingT

    KingT Veteran foruma

  2. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Koliko je para?
     
  3. selvin

    selvin Moderator

    Poslao sam pm pa se mozemo cuti.

    @Sena, @NAILS, hvala, isprobam kod kuce.
     
  4. bhd

    bhd Veteran foruma

    Raja k@kav je ovaj nu7022?[​IMG]

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  5. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Za te novce je dobar, jos dobijes 5 god. garancije.
     
  6. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Cini mi se da taj model nema sat resiver (nekome bitno).
     
  7. Seadboy

    Seadboy Aktivista

    Upratih da su imtecu povoljniji samsungovi modeli sa DVB-T/T2/DVB-C/DVB-S tunerima, oznake nu7172, dijagonala 49" je ispod 900 KM, pa pogledaj.
     
    bhd likes this.
  8. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ma buraz me zamoli da pogledam neki smart

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  9. GV

    GV Komšija

    Ja naručio, očekujem u srijedu dostavu. Ima par recenzija https://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/nu7100

    Sent from my HUAWEI SCL-L21 using Tapatalk
     
  10. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Koliko su sad NU modeli jeftiniji od MU serije iz 2017 godine.

    100-200km u startu, ne znam koje su cake al ako je slika ista onda svakako kupiti jeftiniji NU model.

    Sat resiver ne koristim, jedino bluetooth MU modeli imaju a nisam siguran za NU modele. Al i to se usb stikom bluetooth moze jeftino rijesiti.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  11. Seadboy

    Seadboy Aktivista

    Nemaju BT i od audio izlaza imaju samo za optiku, ne i 3.5 mm izlaz.
     
  12. mirseth

    mirseth Aktivista

    Isplati li se uzeti VOX 42 incha za 450 KM samo za spavacu sobu i za povremeno gledanje filmova pred spavanje ?

    Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
     
  13. Qler

    Qler Veteran foruma

    Burazer ima vox 32'' u dječijoj sobi, uzeo za youtube... Svake sedmice mora harditi hard reset tv-a, sve blokira, i ništa drugo ne pomaže

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  14. mirseth

    mirseth Aktivista

    Hm, znaci bas smece. Jbg onda dalje da trazim... Imate li neku preporuku za tv do 500 KM ,38-43 incha ? Ne mora biti nista posebno samo da je koliko toliko pouzdan.

    Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
     
  15. Qler

    Qler Veteran foruma

    Meni evo mjesec dana radi neki tesla 32'' sa Linux nekakvim os . YouTube i Netflix rade...

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  16. mirseth

    mirseth Aktivista

    Meni ne treba smart,wifi i slicno. Bukvalno ubacim usb sa filmom ili prikljucim laptop na tv i to je sve. Nista drugo mi ne treba, dovoljni su mi analogni kanali za spavacu.

    Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
     
  17. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  18. Qler

    Qler Veteran foruma

    meni je trebao da mogu da ako nista catam sa mobitela na njega.. Trazio sam samo da nije andorid. A sigurno ima i polovnih dobrih rjesenja.
     
  19. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Jel neko koristi 5.1 zvuk preko zvucnika na TV?
    Imam Samsung MU model 6172 i podržava DTS i Dolby Ditigal Plus (valja i mogucnost 5.1 zvuka)
    Imam pojacalo i na njemu 5x izlaza za 5x zvucnika centar, left, right itd.


    Da li mogu namjestiti bez resivera znaci TV direktno spojiti na pojacalo da dobijem taj "5.1 surround sound"?

    Prvenstveno dok puštam filmove preko usb stika da uzivam i još boljem zvucnom okruženju. Uzeo sam davno optical to digital 3.5mm izlaz pa imam stereo zvuk al covjek proklet hoce 5.1 kad vec imam izlaz.

    Doduše jel sad ovi filmovi koje skidamo mogu u ripovanju izvlaciti 5.1 zvuk.

    Edit: Pojacalo starije od kucnog kina (Kućno kino DVD QUADRO 5+1) RCA crveno bijela kabla.


     
  20. Ninja

    Ninja Komšija

    Moze ako je televizor sposoban samo proslijediti zvuk preko optickog izlaza, bez konverzije u PCM stereo.