Online kupovina - diskusije

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Alibegovic, Sep 23, 2009.

  1. igor.g

    igor.g Komšija

    Nemam pojma za PP primanje novca, zar ne bi trebala svaka da to ima koja podrzava paypal, a ne polovicno.
    Znam da moze paypal kupovina sa visa electron. Od pocetka ove godine su krenuli sa prebacivanjem na master card pa su rekli da bi i ona trebala imati PP podrsku uskoro, to je bilo prije par mjeseci kada sam ja pitao. Mozda vec PP i funkcionise kako treba sa novim Master Card.
     
  2. GV

    GV Komšija

    Re: RE: Re: Online kupovina - diskusije

    Intesa, studentski račun 0,00 KM mjesečno, 0,00 KM godišnje

    Sent from my ALCATEL ONE TOUCH P320X using Tapatalk
     
  3. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Imam račun u Sberbanci "Visa" electron ali na nju mi legne plata svaki mjesec :D

    Jel sigurno ako nju nabacim na paypal i tako kupujem preko ebay-a?
    ili je pametnije napraviti novu karticu u drugoj banci u tu držati manju sumu novca i koristiti isključivo za kupovinu preko ebay-a :)

    Ima nekih sitnica zbog kojeg je "ebay" daleko bolji od pik-a.
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Napravi novu karticu koju ćeš koristiti za online plaćanje.
     
  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Re: RE: Re: Online kupovina - diskusije

    Za normalne korisnike u Intesi je 2.5km mjesecno. Poskupili prije koji mjesec sa 1.5km.
     
  6. GV

    GV Komšija

    +12 KM godišnje za karticu,ili a'vista račun 5 otvaranje + 5 Visa godišnje+2 mjesečno
     
  7. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista


    Ako će ti biti lakše, moja platna kartica iz Unicredit je vezana za Paypal već godinama.....nekad se zalomi da bude i po par hiljada na kartici.... :-D radi sve normalno....imam i Raiff otvorenu namjenski za online plaćanje, ali mi je mrsko dopunjavati... :)
     
  8. kvaju

    kvaju Komšija

    I kod mene je PayPal na tekućem jedinom u kojem mi je plaća, i nikakvih problema. Neznam cega se imaš bojati.
     
  9. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Samo troši placu i ne sekiraj se haha.
     
  10. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Zar ima neko da ne potrosi tu crkavicu zvanu placa ;)

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
     
  11. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    imaju,stedise :D
    ili ti ga madjionicari :D
     
  12. donjapa

    donjapa Overclocker

    Momci, kad smo kod PayPal-a, upravo sad primim e-mail:

    Your Transaction Has Been Declined
    Dear Customer,
    We wanted to let you know your PayPal account has been limited because recently noticed a pattern of activity in your account that is maybe high risk and noticed some unusual log in activity with your account. Please check that no one has logged in to your account without your permission. For more information, Please log in to PayPal and see the section limited.

    Odem na remove your limitation, i vidim da mi pass nije sacuvan u browseru, pogledam link kad ono skroz nekakav drukciji cover-up link. Tacno je malo nedostajalo da ukucam podatke. Moram ici prijaviti PayPal-u da nebi neko nasjeo. Nije mi jasno kako je proslo sve spam filtere: [email protected] (to je adresa sa koje je poslato).

    **** im.
     
  13. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Koji email koristis, pa je to uspjelo proci
     
  14. donjapa

    donjapa Overclocker

    Outlook, to me i cudi...
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  16. donjapa

    donjapa Overclocker

  17. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Raja treba mi pomoc, koje cifre ubacujem u ovo polje?

    To begin using your card with PayPal, please enter the 4-digit code we sent to your credit card below.

    Jel dobijam od paypala na mail taj kod? Ubacio sam VISA karticu i moram je "confirm" :)

    ili moram otici do banke uzeti taj kod?
     
  18. Sena

    Sena Veteran foruma

    Raja koja kupuje sa computeruniverse, obavezno ups da izaberu, hem sto je tu za 3-4 dana, hem sto nema onih 37% nego je skoro deset posto manje, ja sam pofino ustedio.
     
  19. igor.g

    igor.g Komšija

    Odes u banku po taj kod. Skinu ti 2 dolara sa racuna, kada ga ukucas i verifikujes karticu tada vrate pare na balance.
     
  20. Eldorado

    Eldorado Komšija


    Hvala druže :)