Online kupovina - diskusije

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Alibegovic, Sep 23, 2009.

  1. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Pozdrav radni narode. Molio bih za malu pomoc. Zna li netko gdje je Factcool na Hrasnom u sarajevu? Da mi slikovito objasni, ako nije problem. Trebam vratiti jaknu, predao je jaranu sarajevu i on nije mogao naci radnju. Tnx :)
     
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

  3. zoi

    zoi Veteran foruma

    Izgleda ne pratiš forum redovno od kako je Bf izašao :p
     
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Moze se reci slabo u zadnje vrijeme.
     
  5. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    u toku smo sto se tice ovog povecanja cijenje do koje se ne carini i cekamo da to usvoje ovi nasi bajni politicari
    mada ako se mene pita,oni ce na potrosacku elektroniku ostaviti carinu a na neke nebitne gluposti ce biti bez carine do 200 KM,jer bagra je to bjelosvjetska
     
  6. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

  7. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pitao sam u RF banci i mjesecno je 2KM za vodjenje racuna.
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    I kod mene je 2KM, godinama koristim. To su njemu navaljali onih dodatnih gluposti, to odbijes sve redom
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Yep.. 2KM mjesecno skinu. Osim toga jedino naplate promjenu kartice 5KM svakih par godina.
     
  10. anel007

    anel007 Komšija

    ma nemaju šta navaljati bez mog odobrenja. dobro znam koje usluge koristim

    prije oko 1-1.5 godinu dana uz izvod lijepo stiglo obavještenje, naknada za vođenje računa se povečava sa 1.99 na 3.99 KM (evo i sad im na stranici piše kolika je naknada za vođenje računa: https://raiffeisenbank.ba/bhs/menu/view/103), i kad sam to dobio odem u banku i uposlenica mi isto također potvrdila pa sam tad uzeo paket klasik koji košta isto koliko i sama naknada za vođenje računa, jedino ako nisu šta mijenjali od tad pa smanjili naknadu ali sigurno su je povećali tad
     
  11. dmr

    dmr Veteran foruma

    Meni rece zena ako sam prijavio kreditnu karticu onda je 4KM a sa debitnom 2KM.
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Prije dva dana se obratim PP supportu, danas dolazi mail:

    "As part of PayPal's commitment to excellence, we invite you to share your experience about your interaction with our email customer support on November 9, 2016."

    ..a likovi mi uopste nisu ni odgovorili. lol.
     
  13. zoi

    zoi Veteran foruma

    Tako sam se ja žalio kad me lik zavalio za 200$ i nisu mi nikad ništa ni odgovorili. Da su me makar odbili, ali ništa u potpunosti nisu odgovorili...
     
  14. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ja sam imao problema sa PP. Isti slucaj na pm nikad niko ne odgovara. Zvao ih posto slabo govorim njemacki a ako ne potrefim nekog operatera da zna engleski onda je belaj. Obratim im se na fb i da ne vjerujes odgovorise mi mada sam cekao par dana na odgovor.
     
  15. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Nadje li iko kakvih korisnih sitnica da se kupi? :D
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma interesuje me samo zasto novac koji ja primim na PP stoji na pending, ON HOLD.. mjesec dana. A kada ja nekome saljem, potvrdim transakciju: "confirm receipt" i to je to.

    Vecnom koristim PP za kupovinu ali ponekad ovako i primim novac pa mi nije jasna procedura.
     
  17. bojler

    bojler Aktivista

    Ljudi možete meni pomoći? Nikada nisam pravio paypal, a volio bi, nemam nikakve kartice. Možete mi reći koja je najbolja banka da napravim karticu pa da mogu paypal a da je najjeftinije vođenje računa? Čitam ove zadnje postove nisam skonto jer Raifajzen 2 ili 4 marke?

    Hvala.
     
  18. DSA

    DSA Aktivista

    Moja preporuk ti je Intesa banka. Otvoris avista stedni racun i trazis da ti izdaju visa karticu. Mislim da je kartica 10 km jednokratno a sto se tice troskova vodjenja racuna to je citavih 5 KM na godisnjem nivou. Sa pp radi perfektno


    Sent from my iPad using Tapatalk Pro
     
  19. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Imas i bbi namjensku karticu koja se dopunjava, ne otvaras racun, odmah je izdaju na licu mjesta i kosta 10KM cini mi se.
     
  20. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ako izvdis debitnu visa electron onda je 2KM, a ta ti i treba. Uostalom, otidji i pitaj :)