Online kupovina - diskusije

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Alibegovic, Sep 23, 2009.

  1. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    pa nek onda i olaksaju ljudima da lakse dodjemo do dijelova.

    nasao sam neke na ebayu selere iz francuske i italije, al haj ga znaj jesu li OEM ili nisu.

    na piku nema nikako baterija za ovaj telefon.
     
  2. Reznor

    Reznor Overclocker

  3. Tyger

    Tyger Aktivista

    To će ti naši carinici proglasiti kao duhanski proizvod tako da teško da će preći carinu.
     
    Reznor likes this.
  4. Reznor

    Reznor Overclocker

    Evo nesto sto je potencijalna alternativa OLX-u - krtica.ba :D
    Koristi li ko vec?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  5. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    Ima krtica i roba.ba,ali tesko da ce to na zelenu granu pored pika bez obzira u kakvom je trenutno stanju.
     
    Reznor likes this.
  6. Reznor

    Reznor Overclocker

    Evo ja sad izmjenih stariji oglas na OLX preko iOS aplikacije, nije spasio nista, ni dodao nove slike ni izmjenio tekst :D


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  7. nivla

    nivla Komšija

    ukinuli su i ostavljanje dojmova osim kad ide kroz integrisanu dostavu, kako retardiran potez, kao to je jedini nacin da sprijece lazne dojmove
     
  8. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    Ja sam dosada prodao dvocifren broj artikala putem OLX dostave otkako je novi pik i samo jedan pozitivan dojam dobio :D raja i ne zna da se samo na taj nacin ostavlja dojam prodavacu ili ih mozda i ne zanima jer nema povratnog dojma.
     
    Last edited: Aug 16, 2023
  9. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Pa nije intuitivno nimalo.

    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
     
  10. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Novi OLX je smece. Napravlje za prodaju OLX kredita, za OLX shopove koji nemaju robe i za prevarante.
     
    bhd, Ekstrauterina and Reznor like this.
  11. Reznor

    Reznor Overclocker

    Upravo bas se i meni cini da su otisli u tom smjeru, jer je to 90% oglasa koji mi izlaze sto u pretrazi, sto onako na pocetnoj stranici.
    Plus sad primjetih da filteri ponekad jako cudno rade, kao pokusavaju sami skontati na osnovu kategorije, ali opet ne izbaci sve opcije za napredno pretrazivanje, npr za neku obucu ne mogu odabrati tip i velicinu, mogu samo ici cijena, lokacija, sortiranje najjeftinije/najskuplje, najstarije/najnovije i otprilike to bude sve sto mi ponudi, opet ovo je na iOS aplikaciji.
    Takodjer mi je glupo sto su maknuli search bar, pa moras ici nazad na pocetak da promijenis pretragu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  12. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ma search je debilan, ako ne napišeš tačno možeš se jebati... To me pravo nervira.
     
  13. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Search im na vecini kategorija (ako ne i svim) radi po naslovu, a ne po karakteristikama proizvoda.

    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
     
  14. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    Sta se desava sa ovim jadnim pikom ? Stigla poruka administracije da sam objavio u pogresnu kategoriju i sada me ucjenjuju da platim cvaju aktivacije oglasa za 1 mjesec :D izbrisao i htjeo objaviti ponovo,ali opet ode oglas u neaktivne.

    [​IMG]
     
  15. selvin

    selvin Moderator

    U koju kategoriju pokusavas objavit pa da je 200 kredita? Mozda su digli "cijene".
     
  16. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    Sve ostalo - potraznja jer su me prebacili u tu kategoriju nakon prijave vjerovatno.
     
  17. selvin

    selvin Moderator

    Hmmm... Čudnovato. Najbolje se javi na support opet.

    Sent from my SM-F711B using Tapatalk
     
    Picoooka likes this.
  18. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    Stigao odgovor :D znaci nije bug nego je fakat 20 km jedan mjesec bilo sta da se objavi kao potraznja.

    Potražnja je znatno skuplja, obzirom da je trenutno u ponudi znatno veći broj oglasa prodaje.

    Potražnja kao opcija nije trebala biti implementirana nikako, ali su korisnici željeli da se potražnja implementira na bilo koji način, te je kreirana kategorija potražnje.
     
    kvaju likes this.
  19. selvin

    selvin Moderator

  20. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Fakat mentoli iz olxa nisu normalni.