Online kupovina - diskusije

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Alibegovic, Sep 23, 2009.

  1. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Što meni neko nešto džabera ne pošalje hehe.
     
  2. donjapa

    donjapa Overclocker

    Kitbag free worldwide delivery!
     
  3. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Preko 50 funti.
     
  4. GV

    GV Komšija

    A kada uđeš na taj Yourlasers.com vidjeti ćeš da piše ,,a DX website'' jel ono ti kupuješ one laserne điđe?
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    Vidim, al ne kontam "Thanks for ordering the product" :?
     
  6. GV

    GV Komšija

    Jel traže da šta platiš? ako ne provjeri karticu
     
  7. Vedo

    Vedo Moderator

    ne traze. A na kartici imaju skinut ravno 10,02 KM - pa halal im bilo :D Sad cu kontakt Dealextreme da vidim wtf
     
  8. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Jučer sam preko ebay kupio artikal, nisam ga platio, da li je moguće da odustanem od kupovine? Googlao sam i preko ebaya išao na FAQ kako već i ovaj prodavač ima policy da kada nešto naručiš moraš platiti nema druge, još po belaju naručim 2 komada greškom...
     
  9. anel007

    anel007 Komšija

    zanima me da li genelec na sve artikle koje placam gotovinom obracunava popust, ovakva je situacija prije oko mjesec dana sam kod njih kupio plocu, proc i ram i dostavili su mi svojim vozilom i na racunu je uredno obracunat popust na sve artikle, nakon 15-tak dana kupim tu graficku i nju su dostavili intereuropom ali bez popusta pa me zanima je li razlog ne obracunavanja istog nacin na koji je vrsena dostava ili je nesto drugo u pitanju?
     
  10. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Salji mu pm i trazi da ponisti to. Meni je jedan majmun zamal sjebo account sa puno pozit feedbacka sto mi nije htio ponistit i poslao claim ebayu za ne placanje.

    Tapatalk
     
  11. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Poslao sam odmah minutu dvije nakon transakcije... Ne znam šta mi bi pa ovako pogriješi al eto...
     
  12. selvin

    selvin Moderator

    Mora bit preko 300KM da dobijes popust.
     
  13. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Katastrofa, genelec još ima stranicu od prije stotinu godina :)
     
  14. kvaju

    kvaju Komšija

    Ali bar radi, za razliku od nekih informatičkih firmi, i koliko toliko je osvježavaju
     
  15. anel007

    anel007 Komšija

    Obje su bile preko 300 KM

    Sent from my HTC Vision using Tapatalk
     
  16. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Danas u unicreditu uplatio pare na svoj tekući rajfajzen. Koliko treba čekati da legne lova da mogu kupovati preko paypala?
     
  17. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Što nisi u raiffeisenu položio lovu na račun? Odmah bi bila na raspolaganju, ovako moraš čekat dan dva.
     
  18. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Pa logično je to ali nije mi danas nikako bilo usput u rajfajzen tako da ću izgleda morati sačekati.
     
  19. genetsko.mekinje

    genetsko.mekinje Novi član

    Posto sam nedavno napunio 18u i to, napokon doceko da izvadim licnu ha hu... Sad da ponovim procitano gradivo oko online kupovine :
    1. Raiffeisen banka, tekuci racun, visa electron, kad dobijem karticu uplatim na njoj nesta para da mogu verifikovat paypal,odem na atm po izvod, dobijem cetverocifreni kod da ukucam na paypalu .


    to bi bilo to ?
     
  20. Sp3x

    Sp3x Aktivista

    mogao si id izvadit i sa 16...
    odes do banke provjerit ili cekas da ti stigne izvod iduci mjesec