Online kupovina - diskusije

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Alibegovic, Sep 23, 2009.

  1. Pionir

    Pionir Overclocker

    Ma to zena sve obilazi :D i malo sam u zaostatku, tako ona vise pusa dobije 8)

    Mislio ja da postar donese na vrata, mali prvi trci na vrata kad neko zvoni :)

    Hvala ti za savjet, znam za te ftalate i druge riziko-stetne materije...

    zato sam mislio da nije neko nesto kupovao za dijete :D
     
  2. Ninja

    Ninja Komšija

    Prisjeti se malo svog djetinjstva, jesi li se ikad obradovao kad ti neko pokloni odjeću?
     
  3. Pionir

    Pionir Overclocker

    Ma fazon je u postaru koji zvoni na vrata i njemu daje paket / pismo :D

    Evo gledam danas ima ono fazon jastuk-igracka (lutka), ali veliko je to, sta mislis?

    Ma moze bilo sta, ne mora biti odjeca, razmislajam ugodno s korisnim..lego kockice?

    Reko ako je iz Njemacke ili UK, trebalo bi biti kvalitetnije nego kod nas, hmm?

    Edit...bas neko vece gledam na kablovskoj ovo sto Nails govori ; u Njemackoj zabranjene neke zenske (zute) stikle, imaju nesto sto ne treba...
     
  4. Ninja

    Ninja Komšija

    Lego kockice su dobra ideja. Vjerovatno ima i kod nas da se kupi, samo ne znam kakve su cijene.
     
  5. sgt. bull

    sgt. bull Aktivista

    Hvataj poštara pa se sa njim dogovori šta da uradi kad to bude. Daš na kafu i dobar si. Siguran sam da će ti to bez problema odraditi. :)
    Sad ti je taman vrijeme računa. Kod mene poštar (Sa) radi u dvije ture prva je od 10 do 11 druga od 14 do 15. Možda je i kod vas slično tako.
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kakva odjeca, to mu i onako kupujes... Uzmi igracke kakve i nek je šareno.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma ne samo štikle.. masa je toga zabranjeno a sto je najtužnije, koliko sma upration, vecina je djecije robe/igracki. Sa odjecom je fazon sto sadrze dosta zabranjenih hemikalija a igracke osim toga budu i opasne u raznim situacijama.

    Evo ti sajt rapexa pa prelistaj malo: http://ec.europa.eu/consumers/dyna/rape ... ves_en.cfm
     
  8. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Danas sam stavio pare na karticu, zna li neko da li mogu jos veceras kupovati nesto preko paypala?
     
  9. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Kod Unicredita mozes iste sekunde ako si polozio pare u istoj banci.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  10. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Unicredit je, hvala velika. :)
     
  11. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Dopuštaju li naše brze pošte pregled paketa prije plaćanja, radi se o većoj vrijednosti 500KM+, pa nebih htio da platim prilikom preuzimanja, a da ne vidim sadržaj paketa?
     
  12. Sena

    Sena Veteran foruma

    Meni su na jedvite muke dopustili kad sam imao onaj problem sa dvije posiljke sa istim shipping kodom, i to sam jos morao da idem to carinskog ureda i da njih molim, jer samo ti oni iz carine mogu otvoriti to da pogledas, ali moras imati poprilicno dobar razlog.
     
  13. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ne mislim na pošiljke iz vana, ovo je unutar države.
     
  14. Sena

    Sena Veteran foruma

    Aha, ne bih znao za to.
     
  15. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

  16. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Što se tiče brzih pošti, treba onaj ko šalje naglasiti da ti smiješ otvoriti paket prije plaćanja i provjeriti šta je unutra.
     
  17. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Alibegovicu, ako ti nisu poslali paket jos onda slobodno pravi dispute
     
  18. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

  19. Pionir

    Pionir Overclocker

    Prvo, hvala raja.

    U sustini, mislio sam da neko zna "provjeren" sajt za narudzbu, da je narucivao robu, uredno dobio i da slucajno ima naruciti djecije stvari.

    Ako neko naleti na nesto-nek javi, hvala puno :smt006
     
  20. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Thehut.com, imaš za djecu posebno, odjeća, poklone igračke itd. Provjerena stranica, free shipping.