1. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Apetiti ce ti uskoro porasti, pa ces se kajati. :smt003
     
  2. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Pa paypal radi na svim bankama. Interesuju me ostale prodavnice, osim paypala prolaze li kartice.
     
  3. Strik3r

    Strik3r Aktivista

    Kako se obracunavaju carine na predmete koji su kupljeni vani i salju se postom u BiH? Zna li ko tarife?
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Samo ukucaj "carina" u search foruma i naci ces da smo to prozvakali vise puta.
     
  5. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    LOL, ne spominji carinu. :mrgreen:
     
  6. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Registrujem se ja na paypal i odem do banke da mi izlistaju izvod.
    Kad kažu da mi ne mogu dati izvod i mogu samo dobiti od proslog mjeseca.
    Da bi dobio od ovog mjeseca, trebam cekati iza nove godine 6-7 dana.

    Kažem fino ženi, treba mi zbog paypal-a, i ne mogu tako dugo cekat.
    Kaže žena: "Slabo se ko time koristi tako da ne znam kako da ti to dadnem"

    Zovu nekog "Daria" da im objasni, kad Dario slavi Božić.
    Jao ovo nema smisla. :D

    Rijec je o Uni Credit banci sa poslovnicom u Kaknju.
    Zaista nismo ni pozelenili za Europu :D
     
  7. Moncho

    Moncho Komšija

    banka ti je duza da izda u bilo koje doba, uvid u karticno poslovanje, sve moguce transakcije koje se odvijaju preko tvoje kartice...
     
  8. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Onda sigurno radinici nisu dovoljno obrazovani da rade svoj posao.
     
  9. Konjislav

    Konjislav Komšija

    Nista iznenadjujuce niti novo :lol:
     
  10. ming

    ming Veteran foruma


    ''i ne samo to'' da citiram onaj jebozovni glas koke sa JES! paket reklame.


    Ja sam cekao 2mjeseca debitnu da mi odrade/odustao i presao na Raiffeisen Visa Electron kartice. Samo odes u banku i zamolis da ti procitaju sa izvoda broj od paypala.


    Unikredit banku treba minirati (literalno) da me ne povlace ko onog levata hattaba i akciju sipe.
     
  11. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ni slucajno ne vadite karticu u Unicredit. Ja otkako se HVB - CPB spojila sa ZABA u Unicredit, ne mogu koristiti karticu ni na jednom drugom online shopu, osim paypala. A i na paypalu kad prodje, uvijek duplo rezervise sredstava na racunu. Bjezte od Unicredit.

    Nabavio u Intesa san paolo Visa electron, prolazi svugdje bez problema.
     
  12. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Hvala na preporuci.
     
  13. Ghostbusters

    Ghostbusters Aktivista

    Americanexpres je TITO :) zato sto odma slijedeci mjesec moram vratiti sto sam potrosio , pa tako da se ne mogu zavaljivati hehehe ja kupujem preko te kartice nema nikakvih problema,jedino im zamjerim sto nema kakve dodatne sigurnosti ono na primjer da ja sebi sam odredim da cu sad potrositi 20 eura , tako da u slucaju provale korisnickog racuna ne moze te niko raznijeti hahahaha
     
  14. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Pogledaj rasprostranjenost Vise i AE pa reci ko je TITO.
     
  15. Ghostbusters

    Ghostbusters Aktivista

    Jarane najmanje sam imao komplikacija oko izdavanja te kartice od svih mogucih ponudjenih , imam ja i VISU al American je bolji za mene....
     
  16. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Imam i ja zelenka da se razumijemo. Ali njega ne bih ukucavao na netu, za to sluze debitne, a pored toga Visa je skoro svugdje prihvacena, jest da sam imao nekih problema u Unicredit, ali sada u Intesa sanpaolo kartom sve fercera u dure.

    Evo 70% off na kitbag.com, ko voli sportsku opremu ko ja nek izvoli.

    [​IMG]
     
  17. Tyger

    Tyger Aktivista

    Ja sam bas neki dan (prosli mjesec) se registrovao ka Premium korisnik na pay-palu

    I kod mene je bio isti problem znaci nisam mogao unijeti svoju karticu zbog ta 3 broja. Ja lijepo ukucam zadnja 3 broja sa prednje strane kartice
    i sve lijepo radi. Na kraju mjeseca mi dosao 4-cifreni kod na bankovnom izvjestaju lijepo i to ukucam i sada uzivam.

    Pokusaj sa 3 zadnja broja sa prednje strane.
     
  18. JasonH

    JasonH Aktivista

    Jel do 100 Maraka se nenaplacuje carina ?
     
  19. Esh

    Esh HWB

    Neki kazu 100, neki 200, no bitno je da se unutar te vrijednosti moraju nalaziti i troskovi putarine/transporta te da je tu neki adekvatni racun koji to potvrdjuje.
     
  20. JasonH

    JasonH Aktivista

    Ma ovo sto ja zelim uzet je 50 km + postarina , izace me oko 70 Km

    hvala.