1. sale987

    sale987 Novi član

    Mobster_1930 znaci sa tom karticom mozes Online platiti nekome nesto. Ono on ti da svoj broj kartice i ti njemu na internetu uplatis na njegovu karticu. Jel mi mozes napraviti jedan printscreen kako to radis otprilike (naravno da ces prekrizit svoje ime i prezime i ostale vazne potatke na printscreen) samo eto da vidim, da se nebi opet zeznuo, jer neisplati mi se napamet sad mijenjati banku... Hvala poz!
     
  2. exwizzard

    exwizzard Komšija

  3. sale987

    sale987 Novi član

    Gledao sam, thx EXWIZZARD, vidim da ima isti djavo kao i moja banka, znaci ostaje mi samo da placam sa paypal....joj jesmo ugrozeni ovdje u bosni...


    I jos nesto, koliko vama treba da kad nesto kupite preko paypala da vam na banci pokazu da je uzeto toliko i toliko novca. Meni evo vec prosla sedmica od kako sam kupi nesto sa paypal, ali gledam preko internet bankarstva da nista nije dirano pa me to malo zbunjuje.
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ne brini, novac koji potrosis online se jako brzo "rezervise" u banci, tako da iako moze stajati prvobitni iznos na racunu, posrednik je stavio tu transakciju na cekanje. Dosada je obicno trebalo oko dan-dva najvise da se pokaze potroseni iznos (Raiffeisen Visa Electron).
     
  5. sale987

    sale987 Novi član

    Evo maloprije sam nasao negdje, da posto ja koristim trenutno Visa classic od unicredit za placanje ne paypal, a za nju kazu da se pojavljuje izvjestaj svakog 20-tog u mjesecu, tako da cu cekati jos sutra pa da vidim hoce li doci izvjestaj.
     
  6. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Evo pitanje.

    Procito sam topic, i vidim da se nekad zna javit problem sa UniCredit VISA electron.

    Ja je pokusam dodat i javi mi da je verification kod pogresan.

    Jel moram vadit sta u drugoj banci ili je "do mene" sta? (mozda je kome radila/nije radila danas il ovih dana)
     
  7. Moncho

    Moncho Komšija

    Desava se, pokusaj kasnije :)
     
  8. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Meni je nakon 10 pokušaja prošlo.
     
  9. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    I men je ev. Ipak sam prenaglio sa postom, mislio sam da ne fercera. Al sam jos poslije par puta pokuso i proslo je.

    Jos ovaj izvod i eto ga. deal extreme :D ebay :D uu
     
  10. Moncho

    Moncho Komšija

    Ako ti natovare verification, nece biti skorasnje kupnje :). Ja taman isto sve to odradio, i kreno da platim paypalom kada nece nesto, kada ja tamo natovarili mi verification na acc, moro slati jedan racun na moje ime ( da povezu moja adresu i ime) i licnu kartu naravno.
     
  11. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    de moncho mojne ga prepadati. vec je umro od straha jer mu je balance = 0.00$, a na kartici ima 10KM :lol:
     
  12. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Sto se tice slanja para na paypal account koji je na bosanskoj visa kartici.
    Znam da pare koje se meni pošalju ne mogu podici u banci, ali da li je moguce te pare koje neko pošalje iskoristiti za neku kupnju preko interneta?
     
  13. kAcA

    kAcA Aktivista

    Koliko ja znam, moguce ih je iskoristiti
    Sacekaj nek jos neko potvrdi
     
  14. ---

    --- Aktivista

    pokusao sam se registrovati na paypal sa visa electron debitnom karticom iz hypo alpe adria banke, i dobio sam ovu poruku:

    je li iko uspio registrovati paypal sa ovom karticom?
     
  15. Loki

    Loki Komšija

    Samo da napomenem. Rečeno je 3 puta da Raiffeisen Visa Electron kartica radi 100%
     
  16. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Danas sam dobio povrat novca i ovo mi je jos cudnije.
    [​IMG]
    Ako se iznos prebacio na karticu, to znaci da ga mogu podignuti?
     
  17. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Najsigurnije je da odes do bankomata i provjeris licno stanje racuna. Ako je tamo iznos kao na netu, onda ga mozes naravno podici...
     
  18. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Kad saljes pare nekom onda taj lik mora potvrdit da je dobio pare ili uraditi povrat novca , sve dok on ne potvrdi tebi se nece skinut sa kartice.
     
  19. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Kao što vidiš, lik je povratio pare koje sam mu dao.
    Samo ne znam da li su legle na karticu ili su propale (nelogicno da propadne).
     
  20. Almir

    Almir Komšija

    -Koliko se dugo čeka raifeisen visa electron, tj ako sutra odem u banku da tražim karticu kad mogu očekivati da će mi proraditi paypal tj da ja mogu uplatiti....

    -Da li je bitino da bude na moje ime ili može od brata recimo ista kartica.