Perilica, susilica

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by bhd, Jan 6, 2018.

  1. zoi

    zoi Veteran foruma

    Za hardware i software pun internet recenzija a za ovo nigdje ništa :D a i ovo. može pod hardware :D

    Kod nas je veš mašina Indesit, dere evo 9 godi hvala Bogu, popravak samo jednom ležajevi, platio oko 20-50 KM ne sjećam se tačno ali nije bilo skupo.

    Frižider isto tako, doduše on je imao problem što često zaledi dolje u zamrzivaču, u garanciji tri puta zvao ali se lahko otkloni, odsarafi se jedan dio i genom osuši. Nakon garancije ja to jos jednom uradio i više se nije dešavalo. Mislim da znam i zašto, jer sad ima drugu poziciju u sobi i ne ide sunce u njega kao što je prije išlo kad se to dešavalo.

    Vox električno isto tako u 9toj godini, doduše više nije kod nas dali smo ga dalje ali se koristi svakodnevno. Popravljeno jednom nedavno nešto, ne sjećam se šta. Jedno mu je onaj displej otišao ali kako nije bitan nismo ga nikad ni popravljali.

    Ostale uređaje ćemo vidjeti kakvi su.
     
  2. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    To sam zapazanje snimio 23.10. al nije mi se dalo da ga podjelim s rajom. Mislio sam otvoriti temu: Evolucija foruma s godinama. :)

    [​IMG]


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
    selvin likes this.
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Preimenovati u homebase :D

    U pravu je selvin, ostali samo stari članovi koji su u međuvremenu stvarni postali stari

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  4. dams82

    dams82 Komšija

    Ja jutros pusti narudžbu, dosta mi je bio vikend da mozgam, sad samo da dođe, da se smjesti i idemo mjerit godine trajanja
    https://www.ekupi.ba/p/EK000568474
    Na 10 rata po 96,nije neka pljačka...

    Sent from my SM-G990B using Tapatalk
     
    Qler likes this.
  5. nivla

    nivla Komšija

    a stas ja se pridruzio sa accountom na forum 2007, od 2005. sam sigurno pratio portal i forum, danas su bebe koje su se tad rodile punoljetne, a hardver je vec odavno sredstvo rada pa se bacilo na druge teme, i 2004. ves masine nisu imale mogucnost da se povezu na mobitel
     
  6. Qler

    Qler Veteran foruma

    Sad ja ženi pokazujem :) smije mi se :) kaže jeste propali :) reko gospođo, nisi ni ti cvjećka :)
     
    Neraa and dams82 like this.
  7. dams82

    dams82 Komšija

    Vjerovatno na početku niko nije imao stomak

    Sent from my SM-G990B using Tapatalk
     
  8. nivla

    nivla Komšija

    haj sto nismo imali stomaka, nismo imali ni za zvake :D
     
    dams82 likes this.
  9. Qler

    Qler Veteran foruma

    I imalo se i kose :)
     
    nivla and dams82 like this.
  10. zoi

    zoi Veteran foruma

    Polahko ljudi, nismo u pedesetim :D

    Pratim ja i hardver i softver ali slabo se ovdje piše o tome pa mi bezveze da sam sa sobom :D
     
  11. nivla

    nivla Komšija

    nismo u pedesetim ali smo uveliko na kraju cetvrte i pocetku pete decenije zivota, doci ce i ta sesta vrlo brzo
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Upalio laptop prije godinu dana da prebacim neke slike i videa, puna memorija :D iznenadio se reklamama nekim po Windowsu, pogubio se :D posao, djeca, sijela, nema se nesto previse vremena za pracenje icega detaljno. Sve je to povrsinski da se malo u toku. Vrijeme puno vise cijenim sto sam stariji. Znas kako bih sad instalirao neki custom rom ili mod za igru, nikako :D
     
    zoi likes this.
  13. zoi

    zoi Veteran foruma

    To svakako. Sad pokrenem igru, Max Max ću joj dati sat dva ako ne neka igra od 100 sati, ne svidi li mi se ide uninstall. Za kraće igra pola sata sat :)

    Neki dan otac kupio novi telefon pa mu štimao, nevjerovatno koliko mi se to više ne radi, a prije sam svaka dva mjeseca mijenjao telefon i to sve radio.
     
  14. dams82

    dams82 Komšija

    Prije se pazilo da priča ne ode u offtopic

    Sent from my SM-G990B using Tapatalk
     
    Reznor, Qler and aNaToMiC ! like this.
  15. Reznor

    Reznor Overclocker

    Anarhija all over Bascarsija :D


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    dams82 likes this.
  16. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    masine, susilice, sjedalice, kolica, sve papucari... i ja sam tu da se razumijemo :D
     
  17. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Tačno, mali community.
    Treba neko okupljanje organizovati dok smo živi.
     
    Qler likes this.
  18. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Jel iko koristi ove AirFryer friteze, meni se čini kao dobar dodatak u kuhinji.
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja koristim na dnevnoj bazi, najbolja stvar koju imam.
    Krumpir, piletina, bademi, lješnjaci i još mnogo toga za šta se prije palili i grijala pekara je sada ovo zamjenilo. Jedini uredjaj poslje kojeg sam primijetio manji račun za struju

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
    dams82 likes this.
  20. dams82

    dams82 Komšija

    Pa eto, kao zdravije je spremanje u tome, ja iskreno ne kontam kako pržiti bez ulja, ako je bez ulja onda ne treba da se zove prženje. Nego ti si upao ne neku veliku lovu, svako malo nešto se kupuje

    Sent from my SM-G990B using Tapatalk
     
    Qler likes this.