Perilica, susilica

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by bhd, Jan 6, 2018.

  1. nivla

    nivla Komšija

    ma skoda mu malo trosi, svaki mjesec mu ostane neki uredjaj
     
    Neraa, dams82 and Pelikan like this.
  2. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Vidim da je prema zapremini nekakav repertoar.
    Da li da kupim Beko ili ipak nešto drugo ganjati.?
     
  3. dams82

    dams82 Komšija

    Kažu da je Tefal(Moulinex) jedan od najboljih na našem tržištu.

    Sent from my SM-G990B using Tapatalk
     
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    @Bio_Sam_Zmijanac ja sam kupio ovaj, bio je oko 400km ja mislim.

    Ovo je na fazon male pekare, bio na sniženju i super sam zadovoljan, mislim da je bolja opcija nego oni sa ponudom.

    Koji god kupiš nemoj neki jaftinjak i nemoj sa malom zapreminom. Vidi na yt malo, skontaj gdje bi se tebi tako nešto uklopilo i onda kupi koji ti odgovara. [​IMG]

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  5. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Evo koju sam ja kupio prije 2 godine.
    Jbte skuplja sada nego prije 2 godine hahahah
    Bila 900 KM,na akciji ja pazario za 700 KM
    Bosch mašina za veš WAN24062BY | Mašine za pranje veša | Bijela tehnika | Kućanski aparati | eKupi.ba - Vaša Internet kupnja

    [​IMG]
     
  6. dams82

    dams82 Komšija

    Znam, sve sam pročitao na drugom forumu
    Neke druge marke su sad jeftinije, npr danas imaš beko modela kao moja ova koje su po 550-650,a ja platio 700 prije 6 godina na akciji. Bosch nema ispod 1000 ako nije na akciji.

    Sent from my SM-G990B using Tapatalk
     
  7. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Jucer i bratu crkla ves masina...otisao bubanj...a stara pa nije htio popravljati.
    Kupio neku Gorenje,550 KM a sa visa karticom 500 KM.
    Kaze nije htio davati vise,nema ni inverter motor a garancija je 2+3 pa kaze neka izgura 5 godina,dobra je :D
    Isto na ekupi narucio.
     
    dams82 likes this.
  8. Reznor

    Reznor Overclocker

    Uzeh bas Tefal bio u BiMgu na snizenju za BF/CW sta vec :D
    I to se potrefilo tako da sam bio u istom trznom, nije bio onaj Rosmarino, sidjem dolje u hipermarket nadjem ovaj po slicnoj cijeni, extra uredjaj
    Samo mislim da je za porodicu bolji onaj veliki da sve ispece u jednoj turi, ovaj manji jedva za dvije osobe bude dovoljan


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    dams82 likes this.
  9. dams82

    dams82 Komšija

    Pa i ja mislim tako, jest veći malo više para ali će se više koristiti, ovako ako nemaš vremena za dvije ture nečega onda nećeš u njemu ni praviti.

    Sent from my SM-G990B using Tapatalk
     
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

    Zato sam ja kupio ovaj praktično najveći i opet natrpam bude pun, posebno kada je piletina u pitanju.

    BTW ovaj ima najbolju opciju od svih a to je da se može cijelo pile ubaciti i onda ga okreće kao na raznju, doduše može satati najmanje pile ali ga ispeče predobro.

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
    dams82 likes this.
  11. dams82

    dams82 Komšija

    Upravo sam vidio veš mašinu tvog brata, meni došla moja a pored u kombiju jedna Gorenje

    Sent from my SM-G990B using Tapatalk
     
    zippoo likes this.