PlanetSide 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Jul 8, 2011.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Ok, skidam pa javim.
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Stajao na dijelu mape gdje sam imao oko 32 FPS:

    [​IMG]

    Isto.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Developer:

     
  4. kio

    kio Komšija

    ljudi igrate li :)
    danas sam probao neka 2 sata igrao rank 4, jos malo pa 5.
    Na 1080 p , medimum detalji oko 30 tak fps, kada dodje do borbe masovne spadne na oko 20, ali nije ne igrivo :) core i3,7770 OC...Vidim pofino rama uzima :)
     
  5. zoi

    zoi Veteran foruma

    Igra neko ovo? Ja probao i svidjela mi se igra. Poteško je na početku dok se uhodaš, pogotovo ako nemaš nikog da ti objasni. Ako ko igra, da se dogovorimo pa zajedno :)
     
  6. kio

    kio Komšija

    Igram ja lvl 13, Ceres EU server. :smt003
     
  7. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ja ne znam ni koji sam server :D Je li kod tebe sve piše normalno ili su ti kao oni kodovi tipa UI.Character List i tako to?
     
  8. kio

    kio Komšija

    Kod mene je sve normalno. Napravi novog lika i izaberi Ceres EU server, nasao sam par balkanaca. Napisi nick da te dodam :mrgreen:
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Izasao je patch od nekih 2.6GB. Vele da je bilo malo optimizacije pa probajte.
     
  10. ZubicVila

    ZubicVila Aktivista

    Poslaba je optimizacija bila, nemojte racunati na nju.
     
  11. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Ljudi koju da uzmem frakciju na ceres serveru pa da igramo?
     
  12. kio

    kio Komšija

    new conglomerate 8)
    P.s napisi nick da te dodam moj je BioHazard00
    Igra dosadi ukoliko je ne igras sa drustvom :|
     
  13. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Sad mi je kasno. Dodam te ujutru.... Nick: Bestilj. Ima li još raje u NC frakciji?

    Sent from my GT-I9100G using Tapatalk 2
     
  14. kio

    kio Komšija

    ma ima :) ali slabo ko i igra sada, obaveze kod svakoga. I slaba optimizacija vuce raju nazad :S
     
  15. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    svidja mi se igra, recite mi samo jel bulletdrop kao kod battlefielda, jer znam kad nekad naciljam, doduse na daljinu jednostavno ne pogodi ga, il je to do hitboxa,
     
  16. kio

    kio Komšija

    Da isto je kao kod Bf serijala. na kojem serveru igras :)
    Drug nisam uspio da te nadjem pod tim nikom :(
     
  17. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    nemam pojma koji server, samo sam usao, i ne snalazim se bas najbolje u ovoj igri, nick Spaha, ako taj ne ide, pravio sam acc na nick SpahaBiH
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Gledao nedavno AngryJoe review igre..

    Izmedju ostalog lik tvrdi da je potrebno izmejdu 70-100 sati za 1000 ingame keša koliko i kostaju neke bolje puške:

    [​IMG]..

    [​IMG]

    Ispravite me ako grijesim ali to je više od godinu dana aktivnog igranja samo da za svaku klasu otkljucam po jednu pusku. Gdje su dodatci za te puske a da ne spominjem ostale aspekte. Zamisli kupis pusku i skontaš da je djubre ili ti jednostabno ne odgovara.

    Naravno, postoji mejsecna pretplata od 15$ za boost. Mislim da donosi jos 500 "zlatnih" poena ..koliko vidim 700 zlatnih je 1000 free poena. Ili da kupis odmah pusku za 7$..

    Ne mogu a da se ne pitam kako jedna igra poput BF3 moze kostati manje od tri pretplate free igre.

    Niko ne kaze da igru ne treba podrzati ali daj brate stavi cijenu 50-60KM, ja ti platim i igram ko covjek.
     
  19. zoi

    zoi Veteran foruma

    Možda zato jer se ljudima ne igraju sve klase, jer ih nije briga za oružje, jer će rađe igrat i nekad nešto dobit i tako te stvari? Ovako je bolje i jednima i drugima, što se mene tiče. Ko da bi je neko kupio za 30€. Nemoj se iznenadit ako i BF ode ovim koracima.
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Da, to je rekreativno vs "ozbiljno" igranje. Ja ne mogu igrati misleci kako je onaj sto me ubio mozda plati 50+$ te se ja moram "peglati vise od njega".

    Sto se tice cijene, ne znam da li bi neko platio 50-60KM ali je to sasvim normalna cijena za igre koje tek izadju. Da ne kazem da ih bude i po 100KM.

    BF nije u startu bio free tako da se nadam da ce ostati gdje jeste. Inace su ovi sistemi takozvanih free igara zlo gejminga. Cast izuzentcima. A igre poput track mania ili toribash, gdje placas samo vizuelne djidje.. haman su jedinstvene.

    Prije nisam imao neku kartu pa ni neki komp te sam gulio te free naslove bas kako ti kazes, nije te briga za oružje te sam igrao "uletis na pet minuta". Nista ozbiljno. Prodje i vise od pola godine da nista ne upalim. Pratio mmohut sa Omerom. I kao takav "gejmer" ni sam ne znam koliko sam sebi puta rekao: "a neceš više".