PlanetSide 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Jul 8, 2011.

  1. Esh

    Esh HWB

    Zvanicna stranica: http://www.planetside2.com/

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. Triforce

    Triforce Aktivista

    Re: PlantSide 2



    Procitao sam negdje da ce imati 2x vece mape od BFa, bruku igraca a u cash shopu ce se samo moci uzimati vanity itemi :D

    ako je istina bice super

    edit: znaci imat ce bruku igraca. 3k-5k igraca na ogromnoj mapi. znaci isto kao da igras neki MMO samo sto se ovde pucaju fakcije svugdje xD

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Re: PlantSide 2

    Ovo izgleda dobro samo jos ostaje da se vidi kako ce itemi kupljeni za $ uticati na gameplay.
     
  4. Triforce

    Triforce Aktivista

    Re: PlantSide 2

    kao sto rekoh gore toga nema :)
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Re: PlantSide 2

    Ova igra je na E3 pokupila dosta nagrada. U shopu ce biti samo kozmeticki itemi :)
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Re: PlantSide 2

    Aha.. nisam znao sta su vanity item. Sad' procitah.. cool cool..

    Svidja mi se motorika. Ne znam da li je do mene ali dosta sitnica lici na BF sto je naravno i pozitivna strana.

    Vidim da su jos u fazin alfi i beti MP igranja. Koji je ofišl datum uzlaska ?
     
  7. crazyjoeno1

    crazyjoeno1 Aktivista

    Re: PlantSide 2

    Dude topic ti se zove Plantside 2 znam da je u bosancima tesko izbiti udarnicki duh koji je tako zarko gorio u raznim fabrikama sirom bih :) ali igra se ipak zove Planetside 2 :p
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Re: PlantSide 2

    Od neki dan je dozvoljeno da se pustaju gameplay klipovi pa treba ocekivati vise ovoga:


     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Iduci mjesec izlazi iz bete. Dvadesetog novembra.
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Probao sam malo ali kao sto vjerujem vecina zna, igra ima problema sa optimizacijom. Kod mene na LOW prosjek 30-35. Kada si u vozilo FPS ide jos nize pa i ispod 30. Kod jedne baze bez vozila ide oko 27-28 itd. Zanimljivo da razlika izmedju LOW i HIGH postavki nije velika. Na LOW je kako sam reko oko 30-35 prosjek dok na HIGH 25-30 i ako pada na 20. CPU je na nekih sedamdesetak posto zauzeca.

    Ako neko ima slicn ukartu neka se ne zeza dok ovo ne rijese.

    [​IMG]
     
  11. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    evo dobio sam 5 beta kljuceva pa javljajte se
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

  13. Triforce

    Triforce Aktivista

  14. NAILS

    NAILS Moderator

  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    S obzirom koliko ljudi ovdje igra BF, cudi me da nema vise price o ovome. Hvale je BF igraci na sve strane. Evo pristavio da se skida, jedva cekam da probam, bas mi izgleda obecavajuce,
     
  16. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Super izgleda ali ja nešto ne gotivim SF pucačine tako da ću ovo preskočiti.
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Meni i dalje stoji network problem. Pa nije valjda da trebam pristaviti download od nule..
     
  18. Triforce

    Triforce Aktivista

    Trebaš...

    xD
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Da da.. evo ide..

    [​IMG]

    @forzamilan - Imas vozila, klase, baze, velike mape i masu raje. Probaj.
     
  20. mirseth

    mirseth Aktivista

    Skinuo onaj installer sa oficijelne stranice jucer i nije bilo sadrzaja za download kad sam se logovao...Onda sam otisao na STEAM i tamo skinuo igru al sad nece da mi prihvati username i pass. Kreirao novi username i pass. ali opet nece da ih prihvati... :roll: