PlanetSide 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Jul 8, 2011.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Verifikovao preko mejla? Kod mene je u spamu zavrsilo.
     
  2. mirseth

    mirseth Aktivista

    Da, oba puta verifikovao preko maila...Evo iščitavam oficijelni forum da vidim ima li neko rješenje...
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ja se ne mogu logovati na ovom launcheru, a mogu na official sajtu, kaze pogresan password, wtf?
     
  4. mirseth

    mirseth Aktivista

    Isto kod mene..Procitah od nekog makedonca na forumu da treba skinuti PS2 launcher a ne SOE i da onda proradi igra..Ma najbolje je sacekati par dana dok ovo ne rijese pa onda probati ponovo...Da covjek ne razbija glavu bezveze...Evo sad pogledah i forum im je van funkcije.. :|
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Performanse iste.
     
  6. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Imam jos 3 ona beta kljuca,ako to jos uvijek vrijedi javite se da vam urucim.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Igra je free za sve.
     
  8. irhadkul

    irhadkul Komšija

    Napokon i EU serveri proradili
     
  9. mirseth

    mirseth Aktivista

    Loada mi igru do 98% i onda me izbaci na njihovu stranicu gdje pise error g 37 connection problems...Nada umire posljednja :smt004

    Edit: Proradilo napokon, sve postavka na high 23-42 FPS u frapsu, grafika zavisi od mape do mape , od extra dobre kao ste je neka sa zelenilom do osrednje kao sto je ona ledena..Moram da se naviknem na ovo futurističko napucavanje... :mrgreen:
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

  11. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Nema sjena, nema flore, valja ti mijenjati graficku Nails :)
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Kada izadje BF4 ..do tada tesko heheh... i da imam bolju grafu bez ove modifikacije sumnjam da bih imao 60FPS lock i sa GTX570.
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

  14. Sena

    Sena Veteran foruma

    Evo i ja pocinjem da igram ovo.

    Evo probao sam, nije losa igra, dobar koncept, ali treba mnogo poliranja jos ovde.
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Na dijelu gdje imam 34-37 FPS, GPU opterecenje oko 70 %:

    [​IMG]

    To bi trebala biti ta neoptimizacija ili.. ? U BF3 je opterecenje max.
     
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Napravim novi acc, logujem se, bude black screen, ugasim preko task managera i vise ne mogu logovati (invalid pass). Izbrisao je :lol:
     
  17. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    De ti vidi u koliko % je cpu kad imas 34fps
     
  18. Sena

    Sena Veteran foruma

    Koju grafu imas, jeli ova iz siga, Nvidia je izdala nove drivere koji boostaju PlanetSide 2 performanse.
    Zivcira me sto se igra crasha nasumicno, i vidim po netu da nisam jedini.
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Koji tacno posto su zadnaj tri beta ?

    Kod mene su 306.97, zadnji zvanicni.

    Da, GTX275 je karta.
     
  20. Sena

    Sena Veteran foruma

    310.61.

    Ja sam igrao igru osto sa 306.97 i GPU usage je bio all over the place, ali s obzirom da GTX 670 ima snage, opet je fps bio sasvim ok, doduse bilo je nekih cudnih padova na bezveznim mjestima, tipa kad okreces kupolu od tenka, pade fps za 15-20.