PlayerUnknown's Battlegrounds

Discussion in 'Igre i konzole' started by forzamilan, Jul 24, 2017.

  1. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    A moguce je sve. Kako god meni nije bas fluidno pogotovo kad zumiram sa scopeom ili kad sam u velikom gradu.

    BTW igrao neki dan sa kolegama iz klana bio neki stranac sa nama na discordu, lik imao skirt tj. haljinu. Za par dana prodao je za 250 eur nekom liku WTF??
     
  2. igor.g

    igor.g Komšija

    Ja se ne mogu dovoljno nacuditi takvom debilizmu, CSGO skinovi po hiljadu eura, fiktivna vrijednost u vjetru kao i mining "valute"
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Ne kontam ni ja jer neke igre budu pravljene samo zato da bi imale trading cards. Budu provucene kroz greenlight botovima i onda ljudi zarade koji dinar na karticama. Ja sam PUBG majicu, koja se nalazi skoro u svakom objektiu na mapi, prodao za 1€.

    [​IMG]
     
  4. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Svasta majka rodi :D
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Bio ovaj update pa reko da probam. Dropa FPS i na dvadesetak. Ljude drzim na nisanu samo cekam da se pojave na vratima. Ili sam gore na stepenicama kada cujem da neko udje pa ih cekam. Obore me istog momenta cim se ukažu. Ne uspijem ni metka opaliti.

    Ja ovo gofno ni štapom vise ne dirao.
     
  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Mogu zamislit kako ce biti veselo na konzolama onda. :(
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Nece oni njima dozvoliti da u ovakvom stanju bude na konzolama.
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Haha ima na konzolama puno veceg smeca.
     
  9. Esh

    Esh HWB

    Samo zalijepiš early access / beta i guraj dalje :)
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Mislio sam više na ovaj dogovor sa microsoftom. Money exchange hands i to.. vjerujem da ce ih pritisnuti da je ispeglaju za xbone.
     
  11. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Uzasno radi. Kad kolega na gtx 1080TI nema konstatnih 60 fps gasi mjesalicu motaj kablove. Ja igram na full hd, aa na ultra, viewing distance high, texture ultra ostalo sve very low pa imam frame dropove, cpu idla malte ne na 30%. Nema tu napretka ubacuju neke stvari maglu nove puske nake bagove ispravljaju a optimizaciju ko jebe a moze im se kad ide ko halva...
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

  13. lolak

    lolak Aktivista

    Citao sam da ako izgasis maglu, cak i zbog perf, ide ban.
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Nisam vidio da se magla moze gasiti. Gore sa ovog linka su postavke pravljene u vrijeme kada magla nije ni postojala.
     
  15. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ovo gore sto sam ja postavio postavke to je nesto poput competitive postavke. Ako stavis sve na very low cini mi se da se ne vidi dobro. Za maglu cisto sumnjam da se moze u configu skinuti.

    Danas bug izadjemo iz dzipa kod nekih kuca kolega i ja, zaglavili u mjestu i lik nas rokne.

    Za vikend ide igra na 1.5m peak ko da gledam.

    edit: fakat citam da se za modificiranje igre dobiva ban, misli se na maglu.
     
    Last edited: Sep 21, 2017
  16. Piroman

    Piroman Komšija

  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Probao. Hvala ali nema efekta. Kada pucam na nekoga full auto, slideshow.
     
  18. igor.g

    igor.g Komšija

    Fortnite Battle Royale od sutra besplatan za sve, igra tek izasla prije mjesec dana a vec je u boljem stanju nego posrani PUBG. Jedino sto je igra arkadnija kao TF2 i trenutno nema 1st person mod.
     
    Last edited: Sep 25, 2017
  19. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Osim toga izlazi istovremeno "potpuno besplatna igra 26. 09. za PC, Xbox One i PlayStation 4 konzole."

    Tako da moguce da na konzolama pokupi publiku
     
  20. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Hoce sigurno. Inace, developeri PUBG su ih prozvali zbog kradje lol