Preporuka za miš

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Seadboy, Jan 18, 2010.

  1. sumeir

    sumeir Komšija

  2. irhadkul

    irhadkul Komšija

  3. sumeir

    sumeir Komšija

  4. Vedo

    Vedo Moderator

  5. sumeir

    sumeir Komšija

    Mislim da je trakavica okonačana kolega se odlučio za Logitech G500. Hvala i halalite na zahmetu.
     
  6. apdejt

    apdejt Overclocker

    Imao sam ga jedno 7 dana i dosta mi je bolji od MX Performanca, stvarno odlican mis.
     
  7. Ninja

    Ninja Komšija

  8. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    S Microsoft periferijom nema greske. Cijene su najcesce skuplje nego kod konkurencije za proizvod iz iste klase, ali kvalitet je uvijek na nivou.
     
  9. Qler

    Qler Veteran foruma

    Gdje da kupim podlogu ala ona CM-ova dual sided aluminijska? Te nema nigdje, a super mi je. Ili ona ili nesto slicno onako, da moze trajati godinama?
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    Imas u BBI-u na -1 spratu, radnja ispod pokretnih stepenica.
     
  11. neko

    neko Aktivista

    i meni je super, samo one "stopice" se odlijepe veoma brzo, to je veliki minus sto se mene tice.
     
  12. Qler

    Qler Veteran foruma

    I meni su se odlijepile brzo, onda sam ih ja skinuo skroz, ocistio fino, i zalijepio nekim specijalnim sekundarnim sto sam dobio iz UK, nije bas "sekundarno" ali ga kasnije ne mozes odlijepiti da se na glavu nasadis :)
     
  13. becke

    becke Aktivista

    Da li je neko imao iskustva sa SteelSeries QcK mini podlogom. Vidim da kosta 15-20 KM u ComTradeShopu. Najvise me zanima dugotrajnost. Takodje, ako neko zna neku drugu podlogu slicnih dimenzija (250 x 210 mm) i slicne cijene ili eventualno malo skuplja, preporuka je dobrodosla. Nemam bas mjesta na stolu za neku vecu podlogu, a nervira me kad mi tastatura pokrije pola podloge.
     
  14. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Da ne otvaram novu temu treba mi jedan savjet. Razer krait, poznati i čest problem sa random doubleclicks radi lošeg mikroprekidača. Često se dešava jedan lijevi klik opalim on registruje kao 2. Na yt našao sam link gdje lik ima identičan problem koji je popravio tako što je podmazao mikroprekidač sa par kapi motornog ulja. Jučer sam ga otvorio ali ne i podmazao kontam da šta ne uništim, smijem li to uraditi? Sa tim uljem ili nečim drugim?

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  15. Vedo

    Vedo Moderator

    Imas na Dobrinji u elektro shopu kupit nov taj mikroprekidac, par KM kosta.
     
  16. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Jbg ja i Dobrinja ko Mujo i taraba tj. daleko :)
    Je li to teško zamijeniti?
     
  17. Vedo

    Vedo Moderator

    Das cenera / cvaju kolegi JVC sa foruma i on ce ti to zalemiti bez problema ;)
     
  18. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Kad bi se dočepao mikroprekidača skontao bi ja da mi to jaran odradi on se tim bavi i ima opremu za to. A ebay mi baš nije opcija pošto dugo se čeka a volio bi to što prije, npr. naručio mobitel 18. jula još nije stigao :|
     
  19. Vedo

    Vedo Moderator

    Sjednes na trolu, platis 2 KM kartu i odes na Dobrinju i kupis ga, kakav crni ebay :S
     
  20. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Jes da nisam 100km od Sa :)
    Reći ću jaranu da mi to uzme on je na Ilidži, ako može broj i adresa te radnje na pm ako slučajno imaš da ne zatrpavamo temu.
    U svakom slučaju hvala Vedo.