Preporuka za smartphone

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by exchanged life, Sep 11, 2011.

1. EL NINO CFC

EL NINO CFC Veteran foruma

Ma posluzice onda tebe ovaj Redmi Note 11 sasvim ok, barem 3 godine, a poslije cim pocne zezati ima dobru podrsku na XDA, pa ces moci custom rom nabaciti i jos vise izvuci iz telefona.

alensa likes this.
  2. Qler

Qler Veteran foruma

Ja moram zeni mijenjati telefon, sad ima P30 koji je stvarno super, ali iz nekog razloga selfie kamera je pravo mutna postala. Sreca ona nije instagramusa :) pa je koristi jednom u po godine, ali sad bila na team building i sve slike kao kroz maglu da je slikala. Sad njen uslov je da joj nesto opet dugo traje, i da ima pristojnu kameru. Kontam S21 FE da joj ganjam, to bi mozda bilo najbolje? Xiaomi se meni ne svidjaju, njihov SW me nervira pravo..

3. dams82

dams82 Komšija

A52 ili A52s je tenk,baterija odlična,vodootporan,dobar ekran,fluidan sistem... Nema greške,samo ne znam koliko je lako nabaviti nov sa obzirom da je već na tržištu a53 koji nije uopće bolji od prethodnika...

4. Pelikan

Pelikan Veteran foruma

Vjerovatno jer preko kamere ima 2 milimetra raznih krema kao i kod svake zene :D

dino73n and Stevie_Ray like this.
  5. Qler

Qler Veteran foruma

Ma nije, prvo, ne sminka se toliko, drugo, cistio sam, nema cime nisam... ne znam koji mu je...

6. zippoo

zippoo Veteran foruma

Na maminom telefonu se odlijepio display sam od sebe i poceo touch zezati.Display fino izasao iz okvira skoro cijeli a telefon nije ni padao ni nista.Cudno mi to pravo bilo.
    Ali haman da su macke se igrale sa telefonom i svojim kandzama to izvlacile,dok je mati bila vani ili spavala i shebale su display.
    Mora ici drugi,ne moze se popraviti...pocne bugovati i ono ne registruje touch pa onda odjednom registruje sam od sebe.Display 130 KM

Ne znam kako bi se drugo display sam od sebe odlijepio i jos da se shebe...kontam da nisu noktima ostetile flat kabal.
    Pa ako imate macke,da znate da i telefon moze biti igracka :D

Ali opet ne mogu biti ljut na svoje macane :D