Preporuka za smartphone

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by exchanged life, Sep 11, 2011.

  1. dino31

    dino31 Aktivista

    Legla 920ka.Onako na prvi utisak ne moze se porediti sa android telefonima. Ipak ostajem na svom Note2 a ovo ide zeni na poklon.
     
  2. Ninja

    Ninja Komšija

    Šta ti nedostaje?
     
  3. dino31

    dino31 Aktivista

    A sve jbg,tacno je da se star konj ne uci jahat.
     
  4. Ninja

    Ninja Komšija

    Pa šta konkretno možeš na Androidu, a da ne možeš na WP? Drukčije jest, niko ne tvrdi da je baš svejedno.
     
  5. dino31

    dino31 Aktivista

    Sve to stoji samo se treba naviknuti na novo.
     
  6. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ima li file manager na WP kao na androidu?
     
  7. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  8. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Nema. To me najvise nervira na WP-u.
     
  9. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Kupio juce zeni Alcatel Onetouch IDOL u BHT-u. za nekih 300 i kusur maraka dobila je pravo dobar telefon. Lijepo izgleda, lagan, tanak, nije neki performer ali ima sasvim solidne spec. i sve sto sam mu nabacio radi bez problema ;). Ugodno sam se iznenadio na app paketu koji dodje uz telefon od kojih izdvajam Swiftkey 3 tastaturu :D
     
  10. anel007

    anel007 Komšija

    nesto najkorisnije sto su mogli ubaciti uz telefon, ja sam je imao na androidu i sad muku mucim da se naviknem na ovu windows phone tast, nema sanse nesto otkucati bez greske :)
     
  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Meni je bas bolja ova na WP8, doduse mozda zato sto je ekran veci pa su i fizicki vece 'tipke'.
     
  12. anel007

    anel007 Komšija

    moze biti da me vise zeza bolja osjetljivost ekrana (iako je iskljucena ona opcija da se moze koristiti i sa rukavicama) jer nisam navikao da puno odvajam prste od istog prilikom kucanja pa mi to pravi problem, ali nakon 2 godine koristenja jedne tastature na jednom mobitelu nije ni cudo sto mi se malo teze navici na promjenu :)
     
  13. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Prijatelj hoce da kupi u BHTelecomu telefon, i pao mu je izbor na sljedece telefone : HTC Desire 601, Sony XPERIA SP i HTC One Mini. Ovaj treci je ujedno i najskuplji i ne znam koliko se isplati. Bez razmisljanja bi uzeo ovaj Desire 601 ali ga strah slabe kamere.
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

  15. pac

    pac Komšija

  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Citam da je svaki drugi na servisu. Haman u ovoj klasi Alcatel 995 i LG L7 stoje najbolje. A nekako ne nalazim dobru polovnu alternativu do 300KM.
     
  17. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    350km ja msm da je u BHT-u Alcatel One Touch Idol,beton phone za te pare !!
     
  18. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Od polovnih telefona Galaxy S2 se moze naci za te novce, ponuda je velika pa treba probrati najbolji.
     
  19. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Desire 601 ima dosta dobru kameru ( ostrije su slike nego na nexusu), međutim moje iskustvo sa ovim telefonom je tropa jer je crko nakon 6h korištenja - čize na ekranu
     
  20. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    moze li se Galaxy Nexus naci za te pare?