Pro Evolution Soccer / Winning Eleven / eFootball thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by forzajuve, Jul 16, 2007.

  1. senad_986

    senad_986 Komšija

    Drug me zamolio da vas pitam moze li se na PS3 uraditi update sastava timova i kako? I moze li se kakav patch staviti sa npr. Bundes ligom, pravim dresovima i sl.? PES 2010 je u pitanju.
    Hvala!
     
  2. Hansel

    Hansel Komšija

    Moze. Na pesgaming.com imas par zanimljivih patcheva i Option file-ova za PS3. A imas gore negdje takodjer naveden link za jos jednu stranicu na kojoj ima dobrih edit file-ova.
     
  3. reeves

    reeves Novi član

    imam pes 10 igram na minimalnim performancama. znaci ono igram i samo od jednom ubrza igraci lete po terenu i prodje malo vremena vrati se u normalu.
    2.80Ghz cpu,2.50 RAM i ATI radeon Hd 4550 1gb. Sta predlazete ?
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    izgasi frame skip i upali V-Sync ? :/
     
  5. Waeva

    Waeva Novi član

    Zdravo, maksuz sam se registrovao da tebi postavim par pitanja :)
    Gdje ski kupio PES 2010, meni bi trebala verzija za PC
    Jesi li jos uvijek zadovoljan s online igranjem i koja ti je konekcija?
    Kad kupim igru trebam li redom instalirati patcheve ili samo zadnji.
    Toliko sad za sad, a nadam se da cemo nekad odigrati koju partiju posto namjeravam uzeti PES
     
  6. Zlatan

    Zlatan Komšija

    1 kupio na sendit.com
    2. jos uvijek zadovoljan ide dobro, ne kao offline, al blizu toga , ponekad samo pukne veza ili bude znacajnijeg laga npr jednom u 10-15 puta, a konekcija mi je 384 upload
    3. nisam siguran to za patcheve dal treba samo zadnji, ali svejedno nema ih puno
    ja sam instalirao 1.01 posle toga 1.02 i to je to
    4. hajde javi se da poigramo kad nabavis!
    :smt006
     
  7. Waeva

    Waeva Novi član

    Super,hvala ;) samo mi jos reci koliko si dugo cekao da ti dostave.
     
  8. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Pa ja mislim jedno 5-7 dana, ako se ne varam, cudio se ja sto ne dolazi ranije, kad ja poso u grad na kaficu jedan dan i vidim postar nabio onu kovertu sa cd-om u sanduce :) , mogo je uzet ko je htio, a ja sam mislio da to mora isporuciti na ruke??

    Preporucujem da probas naci negdje digitalnu verziju :) za mene je to mnogo elegantnije
     
  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Uvijek samo zabije u sanduce il ostavi na sanducetu, uhljup. A klosara more, sijalice kradu iz hodnika, a da ne uzme paket neki...
     
  10. Waeva

    Waeva Novi član

    kako mislis digitalnu verziju :) ?
    Mislis verziju gdje je mogu odmah downloadovati kad je kupim ? :)
    Ako je to, nasao sam ovu stranicu http://www.cdkeysdirect.com/products/Pr ... -key-.html samo ne znam koliko je sigurno kupovati preko nje, jer karticu koju ja posjedujem je ona na koju dobijam platu, pa me zato strah.
    I znaci kad kupim npr samo cd-key, mogu ga iskoristiti i na igri koju sam kupio na pijaci, odnosno ne moram skidati njihovu verziju ?
     
  11. Esh

    Esh HWB

    Waeva, mislim da za PES 2010 neces naci nijednu stranicu koja nudi legalanu kupovinu digitalne verzije PES 2010 jer kao takva nije ni izdana. Opcija jesu neke stranice koje prodaju serijske brojeve (ako neko zna neku provjerenu nek navede), eBay ili kupovina retail verzije preko Sendita i sl.
     
  12. Waeva

    Waeva Novi član

    Aha, a vidi ovo :)
    Mogu li ja nekome od rodbine u inostranstvu reci da mi kupi tu igru i da mi posalje sms-om serial, a ja da taj serial iskoristim na igri s pijace i igram online ? :)
     
  13. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Progooglaj malo o toj stranici i skontaces jel pouzdana il nije .....ja sam malo istrazivao i uzeo bi od njih kad mi mi trebalo...a ovo ti je dobar povod da nabavis debitnu karticu da smanjis rizik online kupovine ubuduce...sad mozes il preko jaranove kartice il to sa rodbinom i sms-om, mislim da bi to radilo, al opet neka ti potvrdi neko uceniji i iskusniji od mene :)
     
  14. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    novi oficijelni patch je dostupan za download preko "system settings/download" opcije. između ostalog, korisnici su prijavili da je popravljen intel-amd bug.
     
  15. Zlatan

    Zlatan Komšija

    a konacno se moze snimiti i formacija online :)
     
  16. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    zapravo, dostupan je i novi patch 1.03 i novi DLC koji se skine nakon instalacije patcha. govori se da je gameplay popravljen, golmani i suci.
     
  17. Zlatan

    Zlatan Komšija

    hehe ovo za golmane i ne znam bas :smt003 , ja se danas naprimah glupih 'golmanskih' golova, al neka ih bude toga i u pravim tekmama :smt006
     
  18. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    pa prvo moraš patch 1.03 instalirati i tek onda DLC iz igre.
     
  19. Zlatan

    Zlatan Komšija

    ma znam to uradio sam sve to , thnx anyway :mrgreen:
     
  20. Waeva

    Waeva Novi član

    Evo idem po igru, javim utiske online igranja ;)