Pro Evolution Soccer / Winning Eleven / eFootball thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by forzajuve, Jul 16, 2007.

  1. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    valjda sutra izađe konamijev update... mada još nepotvrđena informacija...
     
  2. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    give soker another chance... lm transferi su kao i prije, vece su sanse ako je covjek kojeg hocete kupiti nezadovoljan u svom timu pa tako mozete kupiti dobre igrace ali za puno para, kako igrate sezone raste vam overall rejting i onda mozete kupiti igrace iz klubova sa rejtingom slicnim vasem.

    sto se tice gameplaya sve stoji osim kornera ... apsolutno nemoguce zabiti gol, stvar broj dva svaka tekma protiv jaceg tima cim centriraju sa centra loptu u sesnaesterac moja obrana samo trcakara i vazda primim gol, apsolutno nebulozno...
    ci
    al evo igram trpim, nije moguce igrati na top player i zadrzati citav gamepad
     
  3. Hansel

    Hansel Komšija

    Ja na top player od 10 utakmica uzmem 6 sa BiH protiv Portugala. Još im igra i Ronaldo. :D
     
  4. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    nakon sedmicu dvije igranja slegli su se dojmovi i moram reći definitivno za mene najbolji pes dosada. sviđa mi se gameplay i fizika igre, ali i taktike.
     
  5. Zlatan

    Zlatan Komšija

    mislis direktno iz kornera ili header pa go?
     
  6. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    ja niti na jednom sokeru nisam više zabio golova iz kornera nego u ovom,,, a niti jednom od cpu-a nisam fasovao gol, ama baš niti jednom... uvijek na prvu stativu kad nabaciš, skoro uvijek je gol... dosadno, da ne može biti dosadnije...
     
  7. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker


    i meni je prosjek od 10 tekmi uzmem 7-8, možda jedan poraz ili dva remija na top player... katastrofa.


    elem, izgleda da je konami patch prolongiran za 17. novembar... vi što igrate online to možete potvrditi, navodno dođe neka notifikacija u patchu u online modu.
     
  8. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Evo prvi put da odigram novi soker kako treba i jednom riječju sranje - napravili su klon fife. Bljak kakva je igra !
     
  9. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    :roll: :smt005
     
  10. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Online igranje je puuuuuuuno bolje od proslih verzija ( ps3 i 360 ) . ovo je meni jedini neki pozitivni pomak . mada ja vise preferiram uzivo podjebavanje i peglanje :mrgreen:
     
  11. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    We regret to inform our customers that the likelihood of being disconnected while playing online increases when players use PC\'s with CPU\'s made by different manufacturers.
    We are already aware of this problem and are working towards a solution.
     
  12. Ace_

    Ace_ Aktivista

    Ima bug jedan. Kad je slobodni 20m i manje naciljaj uz stativu i pucaj po zemlji(nabaca do kraja i nazad) i zivi zid uvijek skoci. Dao sam tako 5-6 golova s Misimovicem.
     
  13. Hansel

    Hansel Komšija

    Mozda nije bug. Mozda si ti jednostavno majstor.
     
  14. Elegance

    Elegance Aktivista

    Kako ono pucati po zemlji , zaboravio sam ?
     
  15. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Ma nije bug, to se i prije moglo, al sad fakat uvijek skoce svi u zivom zidu, tako da je prelagano pogoditi.

    @Elegance, strelica prema dole i krug.
     
  16. Ace_

    Ace_ Aktivista

    Nisam los u slobodnim ali ovo jeste bug. UVIJEK skoče idioti.
     
  17. Zlatan

    Zlatan Komšija

    ma nije bug pokusavao sam deset puta i nijednom nisam dao go ( dok sam se u pes 9-ki se nadavao takvih golova) mozda igrate na piratskoj il nekoj patchovanoj verziji
     
  18. Ace_

    Ace_ Aktivista

    Mozda sutiras sa prevelike daljine. Ovo mora biti jako blizu sesnaesterca. 17-18m idealno. I moras sutirati izmedju dva predzadnja u zivom, inace onaj zadnji nekada ne skoci. Naravno pomaze ako suter ima dobar long pass speed i accuracy(recimo Gerrard rula). Bug jeste jer trebao je neko od testera primjetiti da likovi svaki put skoce. Lopta ide prema njima 10 na sat i oni to vide i skacu.

    Snimicu kasnije jedno desetak golova i stavit na jubito. Golman ako je dobar odbrani 10% suteva.

    ps. iz nekog cudnog razloga mi sa desne strane cesce odbrani sut, a s lijeve 99% suteva su golovi
     
  19. Zlatan

    Zlatan Komšija

    ma prije ce bit ovo sto hansel kaze ti si majstor... ti to zoves bug al pema tom kriteriju sve su igre bagovite jer ai uvijek ima neku rupu i foru na koju ga se moze dobiti ....pogotovo ako si talentovan ili puno igras...evo neka 10 nas sa foruma na ovoj temi proba davat takve golove pa ako svi mi iz prve uspijemo to sto ti uspio , onda jeste bug..al tesko ce to iko postic...a ti si postigao zasluzeno jer si prvoklasan igrac :smt006
    dakle vjezbao si trenirao si i talentovan si i zasto i ne bi davao lako golove iz slobodnjaka
     
  20. Hansel

    Hansel Komšija

    Zar niko nije primjetio određenu dozu sarkastičnog humora u ono mom postu?


    :D