Pro Evolution Soccer / Winning Eleven / eFootball thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by forzajuve, Jul 16, 2007.

  1. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Jesam ja.
     
  2. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ja vec 2010 i 2011 igram na xbox360 wless gamepadu, same pohvale, pogotvo sada kada je drugi analog uveliko "in use".
     
  3. immolation

    immolation Novi član

  4. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

  5. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Poslije Fife ovo ne mogu gledat. I nema mi komentatora uopste, do mene ili? Takodje ne mogu onaj tutorial video od 5min prekinuti lol
     
  7. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    grozan je ovaj novi demo. strašno koliko su sjebali igru u odnosu na prvi demo.

    @pelikan

    nema komentatora u demo verziji, a tutorial se samo jednom moram odgledati u cjelini i kasnije ga možeš prekinuti.
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    Meni OK skroz ovaj drugi demo, dobar PES.
     
  9. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    O ko je probao ovaj demo, jel bolji od FIFE, ako nije da ne skidam?!?
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    jel to imas DL limit od 3 GB mjesecno pa da ne skidas? :roll:

    subjektivno je koja je bolja, skini pa probaj.
     
  11. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Probao sam novu demo verziju, cini mi se mnogo realnijom...ali naravno to je sve subjektivno...
    Igra se cini nekako tezom, "teze" djeluju i igraci i sutevi su isto takvi..ali uspio sam zabiti golove bez problema sa distance i polu distance.
    Uglavnom jos uvijek nisam pripadnih blur-a koji je tu prilikom utakmice...nekako mi se ne svidja...
     
  12. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    ovaj demo je katastrofalno loš... totalna arkada od nogometa, gameplay prebrz, lopte zaljepljene igračima za noge, šutevi i pasovi super precizni, cpu ai grozan... po meni nikad gori pes... 10 tekmi, 8 pobjeda, 1 remi i 1 poraz, šta reći više...

    fifa 12 demo je mali milion puta bolji...
     
  13. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    poslije igranja fife 12 demoa, pes mi nema nikakvog smisla igrati
     
  14. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Daleko od subjektivnog Vedo, FIFA dere PES u svim segmentima...
     
  15. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Kako za koga. Npr. meni je Fifa 11 u odnosu na najbolji pes ikada pes 2011, tetris.
     
  16. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    druže reci da se šališ, jer ovo što si rekao nema veze s realnošću :lol:

    pes 2011 je grozan pes, presmiješnog AI-a... inače svaka pes verzija od 2008, pa naovamo je sve gora i gora...

    svako ko iole igra sokere zna se da je sveto trojstvo pes6/winning eleven9le/pes5. za sve vremena. dalje nema.

    to su tri neprevaziđene igre.
     
  17. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ma kakav ai, meni single player dosadi za pola sata... Bitno je kad igraš sa rajom ovo ostalo manje više, bar meni.
     
  18. Seadboy

    Seadboy Aktivista

    Meni je Pes 12 demo, bolji od fife, nekako "tecnije, liquidnije" i dosta je dinamicniji i brzi
     
  19. immolation

    immolation Novi član

    men se cini da su se malo vratili korijenima, pokreti i brzina igre dosta potsjeca na najbolje dane pess-a :D
     
  20. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Razocarenje, bas izgleda kao neka arkada, igraci ko zombiji s nekakvim zilama po vratu, nesto galame, i to ne jedan nego svaki od njih hahhaha :D
    Ove godine se opet FIFA igra, PES nula bodova...