Project CARS i Project CARS 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by Inzinjer, Mar 16, 2005.

  1. Inzinjer

    Inzinjer Aktivista

    Pozdrav!

    Da li je ova igra samo za multiplayer namijenjena ili se može igrati kao single play?
     
  2. iskusni

    iskusni Komšija

    ja mislim da je samo za online gaming
     
  3. ming

    ming Veteran foruma

    Iskljucivo online gaming za bogate Amerikanose.
     
  4. monK

    monK Komšija

    MMORPG

    iliti

    Massive Multiplayer Online Roll Playing Game
    (a vi vidite za ovo Roll Playing, ja Warcraftu u strategije ne dam primirisati)
     
  5. ming

    ming Veteran foruma

    Ma od strategije imash samo one statse STR DEX i ostalo pravila i ostalih zajebancija nema na vidiku.
     
  6. iskusni

    iskusni Komšija

    warcraft šta god da je on je odličan a priču kao u warcraft-u teško se gdje može naći
     
  7. ming

    ming Veteran foruma

    Vidi se da imash nekin 12 ili 13 godina pa nisi cuo za FF serijal, Suikoden, Fallout, Morrowind, Baldur's gate, Icewind D.A.L.E i ostale gigantske naslove naspram kojih Warcraftova prica djeluje jadno.
     
  8. iskusni

    iskusni Komšija

    14 god i igrao sam neke od tih naslova i opet je warcraft bolji.svako ima svoj ukus zato šuti
     
  9. ming

    ming Veteran foruma

    Ukus ti je jadan.
     
  10. Dr. X

    Dr. X Novi član

    Po meni najbolju priču ima Mafia
     
  11. iskusni

    iskusni Komšija

    hajde šuti.tebi je ASUS (i tona drugih hardware proizvođača) sranje, Warcraft nevalja,voliš previše pametovat i meni prigovaraš ako pogriješim kada preporučujem nekom hardware.pa ti radiš u computer shopu pa možeš brzo i lahko naučit puno o hardwer-u.de mi pošalji polovinu hardwera iz shopa pa ćemo vidjet kako ja brzo to naučim.
    i još nešto. ti misliš svako mora znati kao ti i svakog napadaš bezveze.
    i mrzim kad počneš onu priču "momak blablabla" .puno je više ljudi kojima ti smetaš nego onih koji tebi smetaju
     
  12. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    Hmmm... Mislim da se obraća Deleronu, ostali ne obraćajte pažnju, a vas dvojica se svađajte na MSN-u ili PM-u! :evil:
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    :smt107 :smt107 :smt107
     
  14. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    :smt033 :smt066 :smt071 :smt072 :smt068 :smt067 :smt070 :smt074 :smt117 :smt118 :smt012 :smt020 :smt011

    Uh dobrih smilea, izvinjajem se nisam mogao odoljeti :twisted: :wink:

    Warcraft smatram igrom Internet Club dečki.. Ne odnosim se iz svih gradova uglavnom u nas, dođe mi onaj seljačina u grad i pita smiješ poigrat Warcrafta. Ja Warcraft igro kad su oni pokušavali prekucati Tarzana na psone... 8)
     
  15. Predator2003

    Predator2003 Aktivista

    O ukusima ne treba raspravljati, ne bi ni valjalo kad bi se svima isto svidjalo... ;)

    Meni subjektivno, WoW best game ever... :)

    Ali opet, i objektivno, sto se popularnosti tice...raste li raste:
    http://www.blizzard-europe.com/press/050317.shtml

    Hmm, 1.5 milion trenutno... :D
     
  16. iskusni

    iskusni Komšija

    respect svim WoW i Warcraft 3 fanovima
     
  17. ming

    ming Veteran foruma

    Momcicu kad budesh odigrao ovih sitnih igrica sto sam ti predlozio i kad budesh vidio dalje od asusa bit ce ti jasne neke stvari.

    -U ostalom firma u kojoj radim 90% lagera je Asus

    -Niko nije rekao da grijeshis nego tvoja OGRANICENOST ubija mene, ostale i ovaj forum u pojam.
     
  18. ming

    ming Veteran foruma

    Ovo je bio sve van teme necu vishe...
     
  19. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Asus je dobar. Ali su skupi, a i ono što je jeftino je lošije u istoj cjenovnoj katerogriji sa drugim proizvođaćima. Zato i postoji ASRock.

    Nisam rekao da su najbolji.
     
  20. Sleeper

    Sleeper Komšija

    ovu temu treba zakljucat(odgovoreno je na Inzinjer-ovo pitanje i kapak).