Project CARS i Project CARS 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by Inzinjer, Mar 16, 2005.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Ja se iskreno ne bih zayebavao sa volanom radi ovoga. Auta kao od kartona, skakucu lijevo desno. Formula proklizava i drifta, nema nikakvog smisla. Podsjeca na GRID 2. Mozda mi se cini da je grafika čak lošija ali mi definitivno bolje radi nego pCARS.

    Ovdje ce na listi nicati najbolja vremena sa tastaturom kao u prvo dijelu. pCARS mi se dopao radi kolicine sadrzaja i dobrog multiplayera. Ali opet isto, ne hvala.
     
  2. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ne znam vala ali meni je ovo neigrivo sa gamepadom, da ne spominjem tastaturu. Recimo forza 7 je savrsena za gamepada ali ovo mi smijesno i puno teze igrati gamepadom, igram bez asistencija.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Imaju cudan filter za gamepad samo se u prvom dijelu isti mogao eliminisati preko dx ACE editora. Ali je meni ok. Par sati igranja i vec bi se mogla praviti dobra vremena:



    Probaj ove postavke: http://pokit.org/get/?d4f85ec44bfec481b1ea90eb4cf0b664.jpg

    Samo smanji speed sensitivity. Neces moci brzo ulaziti u krivine.

    Mozda i valja preko volana. Meni na prvu izgleda kao prvi dio. A kada sam njega probao preko g25, poprilicno sma se razocarao koliko je igra "numb". Vise sam se zabavio sa gamepadom onako, cesual a opet "konkurentan" u MP.
     
  4. dmr

    dmr Veteran foruma

    thx probat cu, nego sta ovo nema handbrake? :D
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

  6. dmr

    dmr Veteran foruma

    znam ali nema u igri, ne funkcionise. Sad citam kao pa nemaju sva auta rucnu, nidje veze :D
     
  7. chenta

    chenta Aktivista

    Moze li mi neko ko je kupio igru reci kakvo je stanje sa multiplayer-om, ima li servera, da li ima laga itd. Planiram da kupim igru najvise radi online igranja pa me to zanima
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Napokon osposobih dx ace editor. Sad se moze k'o insan kontrirati.



    Malo još finese i kalibraciju nastimati. Auta imaju tonu gripa. Tesko ih je okrenuti. Iz mjesta rijetko driftaju. Gotovo nikad. Iz krivine se moze komotno full gas davati bez da se izvrtis. Dosta lakse nego u prvom dijelu. Naravno, sve asistencije off. Zaista ne vidim kako ovo moze biti zabavno sa volanom ali neka Vedo kaze koju obzirom da je gulio assetto corsu. Volan trenutno nije kod mene da probam.
     
  9. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa sta je onda ova igra ako nije za volan? Eto koliko moras stimati da igras iole ok na gamepadu, a kazes nije za volan, pa za sta je onda?
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Druga je stvar sto su oni zayebali u oba dijela komande za gamepad pa nisu nikada dopustili raw input. Cak da stvar bude gora, mogao si ga dobiti u beta verziji prije nego sto je igra izasla kroz developer menu kojeg su poslije povukli.

    Ja licno ne vidim cejf da montiram volan i da igram ovako nesto sto nije "zahtjevno", sto se moze i gamepadom ciljati. Nisam probao, mozda je sada FFB bolji pa ne moras stimati milion postavki kao prije ali prvi dio je meni sa volanom bio numb. Dosadan, sterilan. FBB nekada dobar nekada totalno off. Zavisno od auta. A pCARS 2 je jos lakse vozati. Sto bi rekli, auta se sama voze.
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    Demo dostupan na Steamu
     
  12. Esh

    Esh HWB

  13. Vedo

    Vedo Moderator

    Kakva je ono smijesna kisa u demu, tj prskanje vode iza auta. Spriteovi isto iz PS2 ere xD
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nisam igrao prvi dio, ali ovaj demo za dvicu i nije vala nesto. Ne znam gdje pokupi onoliko hvalospjeva.
     
  15. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Igra mi crasha nakon par krugova voznje, ima li neko slicnih problema?
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

  17. Vedo

    Vedo Moderator

    CODEMASTERS ACQUIRES SLIGHTLY MAD STUDIOS


    Sent from my iPhone using Tapatalk