PX Shop u Butmiru...

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Neo Bahamut Zero, Jan 28, 2009.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Imam jedno pitanje oko famoznog PX shopa - kakva je sada situacija sa ulaskom, kupovinom i izlaskom? Znam da je prije bilo podosta restrikcija, ali danas nacuh od jedne djevojke da vise nema toga i da je ulaz haman pa slobodan, osim u americki shop, gdje je zaista potrebno da te neko "uvede". Ako neko zna kako to danas ide neka javi ako nije "classified". :wink:
    Isto tako, ako neko ima bezuslovan pristup doticnom shopu (ili shopovima, ne znam kako sve izgleda unutra), a nije problem da mi ucini manju uslugu, molim da se javi na PM. Naravno oduzit cu se novcano za to po dogovoru. Unaprijed hvala. :smt006
     
  2. perke

    perke Aktivista

    sve je isto kao ranije... za ulazak u bazu te treba neko "uvesti", za kupovinu u PX-u ti treba EUFOR ID kartica ili strani pasos ili da ides s nekim ko moze kupovati, americki PX je i dalje najstroziji oko pravila

    najsigurnija varijanta je ako imas nekog strendzera koji radi u bazi i koji je voljan da te uvede i kupi ti sta hoces, sve ostalo je tetka/teco :)
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Pretpostavljam da se hrvatska putovnica ne tretira kao "strani pasos". :lol:
    U svakom slucaju hvala mnogo na odgovoru. Pozdrav.
     
  4. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Moras imati barem slovensku:D:D
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Uh pu pu, da te neko ne cuje. :lol:
    Enivej, da li se Bosanac, sa US pasosem tretira kao "stranac" i moze bez problema uci?
     
  6. ming

    ming Veteran foruma

    Bosnjo sa yank pasosom je amerikanac.
     
  7. perke

    perke Aktivista

    ne moze uci sam u bazu ali moze kupovati u PX-u.. nedavno je jedan moj prijatelj to "izveo"
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Imam pravu osobu sa pasosem, znaci jos samo da rijesim pitanje "ulaza". :mrgreen:
    Hvala druze na informacijama.
     
  9. Tr4nX

    Tr4nX Novi član

    Da li mi moze neko dati katolog PX SHOPA, ili bar reci kakve laptope imaju.
     
  10. Esh

    Esh HWB

    Trebao si jos pitati moze li na rate i preko ceka za penziju :x
     
  11. Tr4nX

    Tr4nX Novi član

    Hahahhaha :) pa ako je neko slucajno nedavno posjetio, da zna kakve laptope imaju i kakve su cijene. Jer mi hitno treba jak laptop, pa bi mi bila korisna informacija sta je najace sto imaju i kolko kosta. Ako neko zna, hvala puno :)
     
  12. Nani

    Nani Komšija

    Legedno to ti je kao moderna pijaca dole, kakvi katalozi i cijenici :)
     
  13. Tr4nX

    Tr4nX Novi član

    A dobro :) kao sto rekoh ne treba katalog, dovoljno je samo reci sta to najkvateltnije nude od laptopa :) i kolika je cijena D: zar trazimm punoo :D
     
  14. Nani

    Nani Komšija

    Trazis, niko ti ne moze reci dok dole ne odei uzivo ne vidi sta trenunto imaju na stanju.
     
  15. perke

    perke Aktivista

    ako si dobar s engleskim mogu ti ja dati broj telefona menadzera radnje pa ga pitaj?
     
  16. sale1177

    sale1177 Novi član

    Ja sam uzimao preko americkog i stvarno imaju dobri laptopa.
    Za neki 900 dolara mozes uzeti laptop sa 9800gt grafickom.
     
  17. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    A zna li iko imaju li konzola dole, vala ako igdje bi trebali da imaju xbox 360 to je dole :mrgreen:
     
  18. Tr4nX

    Tr4nX Novi član

    Dobar sam sa engleskim, samo ne znam kako bi mu se predstavio.. D: Eto ako se neko slucajno uglavi ovih dana dole :) nek javi sta ima.
     
  19. perke

    perke Aktivista

    nazoves na 1-800-ROFL-MAO, predstavis se imenom i prezimenom i kazes da sam ti ja dao broj
     
  20. ming

    ming Veteran foruma

    Trazi Hansela nek te prespoji na lokal, on je sekretarica u roflmau.