S.T.A.L.K.E.R wtf?

Discussion in 'Igre i konzole' started by Stihoklepac, Mar 23, 2007.

  1. Riddick

    Riddick Aktivista

    I da hoces teksture nemozes podesiti na High :!: :!: :!: Zasto :?: Treba ti min. graficka s 512MB video memorije, al ni ona ti nije garant da ces fino igrati GRAW :!: Tebi je 20-30 fps dovoljno za igrati :lol:
     
  2. iskusni

    iskusni Komšija

    Kome nije 20-30 FPS dovoljno taj nije dobar, a High texture možeš forsirati u config file-u.
     
  3. Riddick

    Riddick Aktivista

    No comments :|
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    Samo nek je 30+ i igra leti a super je kad ide 60+ onda bas LETI :p
     
  5. iskusni

    iskusni Komšija

    Ma daj dođi sebi.20-30FPS je sasvim igrivo.
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    30 FPS-a je dovoljno za vecinu igara, barem meni. Sto se tice GRAW-a, u drugom pokusaju (znaci igra kupljena na drugom mjestu) sve je radilo kako treba na nekom mediumu pri rezoluciji 1024x768. Graficka 6600GT.
     
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    20-30FPS je slide show, to nije igranje.
     
  8. monK

    monK Komšija

    20-30 fps ova u Morrowindu, gulim već 2 godine i kažu mi nije igranje!

    Šta je onda ako nije igranje?
     
  9. iskusni

    iskusni Komšija

    Ti ako ne možeš igrati bez 40+ frame-ova to je tvoja stvar, ali 20-30 FPS nije slide show već je apsolutno igrivo. 15FPS je granica igrivosti, a sve ispod toga je nemoguće za igrati :!:
     
  10. Sale

    Sale Aktivista

    Ja kako znam, da je min 25 slika / sec, ama sve ispod 25 sl/sec se smatra trzanjem, stekanjem, zaustavljanjem i sl. a sve preko je bolje,

    ja sam u FPS igrama zadovljan sa 40+ al sve ispod je ne zadovoljavajuce , dok recimo za neke voznje, NFS serijale i sl. 30+- slika/sec :wink: :roll:
     
  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

  12. monK

    monK Komšija

    Čovjek ne vidi u frameovima...
    :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
     
  13. Riddick

    Riddick Aktivista

    Da li je neko vec koristio ovaj mod "Realism Mod" :?: Navodno je povecana realnost...preciznost oruzija.
     
  14. Moncho

    Moncho Komšija

    pa meni je i vako prerealno :). Inace ovaj novi patch 1.003 cini mi se da je poboljsao performance. Ugodno se da igrati sada sa dynamick lights shit modom :). nekih ja mislim 50 + fps dobijem na 1440x900 na 8800GTS 320 i E6420 procom na 3.3 GHz
     
  15. jeretik

    jeretik Komšija

    Pomakni kvalitete tekstura za dva mjesta ulijevo i there you go, ostale detalje moreš napucat na max. A i sa tom kvalitetom tekstura sve ionako dovoljno dobro izgleda.

    Inače, iskoristiću priliku da kažem da igra nije ono što se očekivalo, al jest nešto drugo, podjednako dobro :)
    Klasik. Jest 'laha mi. Ne razumijem šta neki seru po njoj.

    EDIT: U stvari, predomislio sam se, svaka igra koja ima bug resetovanja grafičkih opcija i koja nakon patcha radi GORE nego prije njega zaslužuje da bude popljuvana. :mrgreen: