Slusalice

Discussion in 'Monitori, periferija & PC Audio' started by Shibby, Dec 12, 2008.

1. Decerto

Decerto Aktivista

pa dobro,nije da su airpods neki benchmark kada je u pitanju kvaliteta zvuka :D . Ja sam kupio sennheiser momentum in-ear,bile 90$ na snizenju,razlika dan i noc.

2. forzamilan

forzamilan Veteran foruma

Preporuka za neke jeftinije ear in bluetooth slusalice za mobitel? Recimo 30ak eur?

3. parachuted9

parachuted9 Novi član

sennheiser su klasa, nije zajebancija...

4. MakaveliTheDon

MakaveliTheDon Aktivista

Ima li neko preporuku za neki budget noise cancelling headset al ono da ne cujes bas nista oko sebe, ili su svi high end?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

5. Decerto

Decerto Aktivista

beats studio 3 :D . Kad sam putovao u avionu 13 sati,upalim sluse i pustim anime,ne cujem nista oko sebe,bukvalno. Skinem jednu slusalicu sa uha,BFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU u avionu :D .

6. Aldiin

Aldiin Komšija

Bez uvrede ali, obicne 3.5mm slusalice imaju isti efekat u toj situaciji. xd

7. kio

kio Komšija

8. AdoSA

AdoSA Komšija

Anker Soundbuds Surge

forzamilan likes this.
  9. Decerto

Decerto Aktivista

tesko...ili nisi probao kvalitetetne noise canceling sluske ili mislis da sto 3.5mm bubice postizu isti efekat. Da je tako,bose,sony,i ostali ne bi ni pravili ove noise canceling slusalice.

10. Esh

Esh HWB

11. Sena

Sena Veteran foruma

Astro A50 third gen su meni fakat best koje sam imao. Razer valja ali u top segmentu, imam sad trasher ultimate, na xbox odlicne, iako ne kao A50.
    A imao sam Razer man o war, katastrofa, pukle su nakon tri mjeseca, a barem ja pazim stvari.
    Na ljeto kontam Sony 1000MX3 za muziku, dosta ih hvale, a imaju super battery life. Na ps4 sam zadovoljan sa Sony platinum, mana je los baterry life, ali za ovu cijenu, pogotovo za koliko sam ih ja uspio dobiti, odlicne.
    Na ps3 koristim 10 godina stare PX5. Xd

Sent from my iPhone using Tapatalk

Last edited: Feb 5, 2020
  12. Ragnarok

Ragnarok Aktivista

Imam Kingston HyperX Cloud (1st gen), izuzetno dobre slušalice, opravdavaju recenzije u svakom pogledu. Mana im je umjetna koža koja se raspada nakon dužeg vremena korištenja.
    Rješenje za to je narudžba zamjenskih spužvica, zamjena spužvice na ramu koji ide preko glave bez lemljenja nije moguća ili da znaš da šiješ.

Kupio zamjenske polukožne spužvice (dublje od originalnih):
    https://www.aliexpress.com/item/329...chweb0_0,searchweb201602_1,searchweb201603_53

Definitivno mijenja kvalitet zvuka na bolje.

Prije toga koristio Sennheiser HD 201, iznenađujuće dobe stereo slušalice ali bas nije tako izražen. Trebao mi mikrofon pa kupio Cloud.