Slusalice

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Shibby, Dec 12, 2008.

  1. Venom

    Venom Aktivista

    Ja vise sranja u jednom postu odavno nisam citao.
    Gdje je sulu kad ga najvise trebamo.
     
  2. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Izgleda da nezahtjevni korisnici jeftinih 6-channel slušalica ne mogu uociti mane tih 6 kanala.
     
  3. Shibby

    Shibby Aktivista

    Jbg sad ste me zbunili sa ovolikim postovima i misljenjima.Ja samo hocu dobre sluse za cs-a,gdje imaju da se kupe i koliko su...ne moraju biti 5.1,dajte prijedlog 2.1+X-fi zvucna,koliko ce me to izaci,doduse smijem do stoje potrositi i najbitnije GDJE naci to jer sam u Sarajevu...hvala
     
  4. Blowfish

    Blowfish Aktivista

    Genius HS-04U - 47KM u Imtecu
    Ideazon Banshee - 75KM u Plusu

    Genius ako hoces dobre sluse a jeftine, Ideazon ako hoces jos bolje za malo vise para. Imam Logitech Digital Precision (72KM u Plusu) i konkretno u CS-u jasno cujem odakle dolazi protivnik, za razliku od nekih jeftinijih slusalica. Ako hoces mogu ti ih i prodati, isprobao bih Ideazonove. PM me.
     
  5. Emx

    Emx Aktivista

  6. Shibby

    Shibby Aktivista

  7. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Kad vec kontas davati oko 70KM za slušalice, dodaj još pa kupi nešto od Sennheiser, Koss, AKG...
    Samo trebas saznati gdje bi mogao nabaviti u BiH.
    Vjerovatno možeš negdje u SA.
     
  8. Shibby

    Shibby Aktivista

    E pasa moj, to je i fazon,uzeo bih ja sennheiser ali ih nema nigdje...
     
  9. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Preskociti genius, speedlink, i ostale brandove koji proizvode sve od sesira do nuklearnih reaktora. Kod slusalica je koliko para toliko muzike. Probao sam u karijeri 50-100 pari slusalica, i evo trenutno koristim razer HP-1 koji slovi za najbolje "surround" slusalice na trzistu, i mogu reci da bolji zvuk daju technics slusalice od 70ak maraka. Kako rece renno, kupit senheiser, koss, akg, a ja bih dodao i shure, bose, grado, denon i iz ove mainstream kategorije technics, philips i poneki sony model. Sta prije nadjes. Sennheisera ima nesto u electronic centru na M.Dvoru.
     
  10. Emx

    Emx Aktivista

  11. Shibby

    Shibby Aktivista

    treba otici i vidjeti na M.Dvoru to ,pa da uzmem Sennheise,hvala za post :D :D :D
     
  12. JasonH

    JasonH Aktivista

    Šta ima od sennheisera , sa mikrofonom ?
     
  13. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Imas one gaymerske verzije sa PC-xxx oznakom.
     
  14. opsado

    opsado Novi član

    Vozdra,
    Vidim trazis slusalice Sennheiser slusalice.
    Evo ti link sa kontaktom firme u Sarajevu koja ima na stanju ili moze nabaviti sve vrste slusalica profi kvalitete. mogu ti reci da su najpovoljniji u BiH, znam iz prve ruke jer sam nabavljao neku opremu za firmu preko njih.
    http://www.avc.hr/Adrese/Sarajevo.htm
    Ja ti imam zvucnu karticu SB x-fi extreme music. Koliko bi dao za nju?

    Pozdrav
     
  15. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Odlična zvučna ako imaš para za nju.
     
  16. Shibby

    Shibby Aktivista

    Da ne pravim novi,malo cu obnoviti stari topic.Samo da pitam ,da li iko zna koliko su siberia neckband u Italiji ili Spaniji?Daa li je isplatnije tamo uzeti (jer uskoro putujem tamo)ili u plusu????????????
     
  17. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Odes na proizvodjacevu stranicu pa "Where to buy", izaberes drzavu i pogledas gdje ima kupiti i po kojim cijenama.
     
  18. selvin

    selvin Moderator

    Ekskurzija? :) Mani se trazenja slusalica na ekskurziji, kupit ces kad dodjes, ako ti ostane para :D Ako slucajno naletis i vidis da je jeftnije kupi, a sad da ti trazis slusalice po Barceloni, I don't think so :)
     
  19. Shibby

    Shibby Aktivista

    Da ne otvaram novi topic,sad me ovo zanima:
    5H V2 vs. SIBERIA NECKBAND
    Koje su sluse bolje???Da li je imao iko iskustva sa navedenim slusalicama?Pretezno koristim za igrice sluse, a i volim nekad preslusati koju dobru mjuzu...Sta preporucujete?
     
  20. Blowfish

    Blowfish Aktivista

    5H v2.