Slusalice

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Shibby, Dec 12, 2008.

  1. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    https://haylou.com/products/haylou-gt5

    Evo sta ja koristim zadnje vise od dvije godine ja mislim, imaju takodjer game mode (65ms latency). Naravno, to je tesko očekivati, ali ja sam skroz zadovoljan, pogotovo u ovom cijenovnom rangu.

    Obicno mi je laptop ispod tv-a povezan na hdmi, a ja na kaucu nekih 4m udaljen, BT slusalice i Xbox One gamepad takodjer preko BT.

    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
     
    NAILS likes this.
  2. Haker

    Haker Veteran foruma

    Jesi ti njima odradio jedan factory, možda pomogne

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    A ja foruma i kurca
     
    Haker likes this.
  4. selvin

    selvin Moderator

    ?

    Sent from my SM-F711B using Tapatalk
     
  5. Qler

    Qler Veteran foruma

    NAILS nesto nervozan :)
     
  6. Reznor

    Reznor Overclocker

    Nije daleko od istine :p
    Meni te bubice svake spadaju zato uzeh nesto za meetinge JBL Tune 710BT, znam da ima bolje, ali imaju strasnu bateriju. S obzirom da su bijele trebam naci neki cover da ih zastitim od prljanja.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    Kod mene su ove i moram ih poFaliti. Kvaliteta zvuka ok, ali šta su izdržale svaka im čast, čak ih cuko žvakao opet dobre :D
    [​IMG]

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  8. Reznor

    Reznor Overclocker

    I kod mene QCY T1S/T2C, pukle, padale, lijepile se i jos uvijek rade odlicno, jedine ostanu u usima dugo da ne ispadaju, bass odlican, a i baterija se jos drzi dobro.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  9. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Koja je realna cijena za prodati
    "samsung buds 2 pro" ?
    Original su,dosle uz telefon kao poklon,otpakovane ali nove,ne vjerujem da su ikako korostene.
    Ima li ovdje mozda neko da je musterija ili da napise svoju ponudu za njih?
     
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

    300 su nove koliko vidim, pa eto nek ti to bude orjentir

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  11. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    Jel sta popravljeno lezanje u usima u odnosu na prvu seriju pro?
    (ja ih imam, malo vece fizicko naprezanje, trcanje i slusalice kao da ce ispasti)
     
  12. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Imas li one razlicite gumice,da nadjes velicinu koja tebi treba.
    A znam ja da ima cijena raznih na olxu ali pitam koju je cijenu neko spreman dati da ih kupi.
     
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa znaš koliko su nove, stavi cijenu koliko misliš da vrijede i to je to. Ako bude popust za black friday možda ih kupim kad već imam i samsung telefon :D

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  14. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ako su te samsung bubice ekvivalent appleovih airpods pro 2 kupi ih obavezno. Nisam bolju stvar kupio godinama.
     
  15. AggressoR

    AggressoR Aktivista


    Ne frcera druze, svaku sam probao. hhh
     
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    Evo vidjet ćemo šta kolega kaže :)
    Imam već jedne dobre bt sluske, dobio ih mislio necu nikad koristiti pa spade da ih koristim stalno.

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  17. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ja kupio Buds Plus pa ih sad koristim kad legnem spavati, stavim u uši da mi ne smetaju zvukovi :D Ne gode meni te u uši nikako, generalno mi slušalice slabo pašu, ne volim kad mi direktno u uši ide zvuk a te buds mi najmanje od svih odgovaraju. Inače su dobre slušalice, makar ove buds plus.
     
  18. Haker

    Haker Veteran foruma

    Kako možeš sa njima spavati? Ja sam zbog komsija počeo spavati sa onim spuzvastim cepicima za uši, sad ne mogu bez njih i kad je tišina. Imaš i one bose sleeping buds specijalno dizajnirane za spavanje...

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  19. zoi

    zoi Veteran foruma

    Držim samo u onom uhu koje nije na jastuku. Jest, problem je što se čovjek navikne pa onda i kad je tišina ne možeš bez njih. Moglo bi se naviknuti bez njih ali bi trebalo nekoliko noći teže zaspati a to mi je mrsko. Nisam znao da imaju neke za to dizajnirane, super stvar. Htio sam ja te čepiće ali ih nisam našao.
     
  20. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Ja mislim da tih cepica imas i u apotekama i u DMu