Slusalice

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Shibby, Dec 12, 2008.

  1. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Ja bih takvog "strucnjaka" prekrizio za sva vremena...te sto nemaju vremena a posao im upravo da rade to .
    To samo kod nas u BiH ima,to kurcenje i preseravanje.

    Jbte meni nije mrsko uzeti 5-10 KM za nesto i odraditi.
     
    aNaToMiC ! and Picoooka like this.
  2. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    Ima u Tuzli onaj Waha stari pik korisnik i on bi odradio,ali ne isplati mi se postarinu placati dva puta.

    Ovaj Vanja me nije ni saslusao da mu objasnim kako je to jednostavna zarada i da nije kvar nego cim sam spomenuo slusalice odmah me odjeba lik :D
     
  3. Reznor

    Reznor Overclocker

    Popravio bih ti ja, mijenjao sam vec te pads na svojim slusalicama, a i skoro zamijenio omron prekidace na misu, uzeo skoro u pennyju lemnu stanicu i ogledalo sa stipaljkama.
    Medjutim u Tuzli cu biti jedno vrijeme, ne znam kad cu nazad
     
  4. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    Nije zurba meni pa kada ti bude na ruku samo javi ;) Hvala.
     
    Reznor likes this.
  5. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Kakvo pozitivno iskustvo sa Apple servisom.

    Desava mi se na Airpods Pro da desna slusalica krci i to samo u noise cancelling odnosno transparency modu. Krci kad brze hodam ili kad tresem glavom npr. Slusalice stare 2.5 godine, znaci debelo van garancije. Vec ih mislio prodat defektne, kad saznam za Apple program zamjene.

    Kontaktiram support chat, kazem sta je problem, reko' jesu li moje pokrivene programom. Kaze jesu, i zakazem termin taj isti dan. Odem u Apple, kaze covjek desava se, zna bit da zamijenimo obje i kad samo jedna krci. Kroz pet minuta dolazi sa obje nove slusalice. Potpisem se i dovidjenja.
     
    dino73n, forzamilan and zippoo like this.
  6. selvin

    selvin Moderator

    Pa kad njih kostaju 50$ a prodaju po 250$ imaju fore jos 4 da ti daju gratis :D Just kidding :D
     
    dino73n and Haker like this.
  7. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Pa nije ovo uopste daleko od istine. Imam i ja airpods 2 i super su. Ono zgodne i funkcionalne. Vise mi gode zbog svojih mogucnosti nego zbog nekog kvaliteta zvuka mada je i zvuk solidan. Al da vrijede svoju cijenu nema sanse. Prije nekad sam kupio ultrasone overear slusalice studijske s kablom cini mi se 200km da sam ih platio. Izmislile zivot za airpods po pitanju zvuka. A ove dobro skuplje a losije zvuce. Samo eto sto su zgodne zbog bezzicnog povezivanja i dobre mi na motoru pod kacigom i glasovno komandovanje pa mi dodju ko hands free u autu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  8. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ne vrijedi vise nista onoliko koliko kosta. Takva vremena.

    Pro vrijede doplate u odnosu na obicne jer imaju ANC. I nisu ruzne kao obicne Airpods. Reagiraju na pritisak a ne na slucajni dodir.

    BTW barem godinu nakon sto sam ih kupio skontam da podrzavaju bezicno punjenje. :D


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  9. dmr

    dmr Veteran foruma

    Probo sam neki dan airpods 2 i nemaju uopste basova u poredjenju sa airpods 3. Mada su i one daleko od nekog super kvalitetnog zvuka ali puno bolje :)
     
  10. Decerto

    Decerto Komšija

    imas EQ na spotify koji rijesi taj problem.
     
  11. dmr

    dmr Veteran foruma

    a sta cemo sa youtubea i ostalih belaja? :D A cisto sumnjam da je do EQ :D
     
  12. bhd

    bhd Veteran foruma

    Raja koje su najbolje budget sluse earbuds na trzistu do 100E?
     
  13. Decerto

    Decerto Komšija

    ne znam ja dok sam radio koristio sam spotify 99% vremena,tako da mi je EQ dosta pomogao da poguram bass. Kad sam to ustelio onda su sluse legle 100%.

    edit : kad procitam ovu recenicu shvatim koliko sam nepismen. :D
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Vidi ima li PowerAmp EQ. Godinama koristim PowerAmp player na androidu. Ali kako sam presao na Spotify, koristim njihov EQ i prezadovoljan. Vrijedi svake marke:

    [​IMG]
     
  15. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Ja uvijek koristim equalizere na svemu...bez tog stimanja zvuk bude obicni K haman pa na svemu.
    Na kompu na zvucnoj je ustiman,na mobitelu isto...mada ovaj ima atmos pa zvuk bude odlican preko slusalica i bez equalizera
     
  16. igor.g

    igor.g Komšija

    Soundcore A40
     
    Last edited: Feb 27, 2023
  17. alensa

    alensa Novi član

    Moze preporuka za headset, 50-100KM.

    Da li se isplati uzimati wireless jer do sada svaki put sam bacio sluse zbog habanja kablova.

    Ne izgleda lose ovaj hyperx cloud stinger core.

    https://giga.ba/search?name=HYPERX CLOUD STINGER CORE

    Koja li je razlika izmedju ovih slusa?
     
    Last edited: Mar 27, 2023
  18. Picoooka

    Picoooka Aktivista

  19. Almir

    Almir Komšija

    kontam uzeti SR30BTGY audio-technica cca 250km ovdje kod nas u tz, jel ima šta bolje u tom rangu da pogledam, ugl da nisu preteške da baterija nije za baciti da je to upotrebljivo.

     
  20. alensa

    alensa Novi član

    Ako imas nekog na zapadu neka ti naruci sa amazona. Izadje 110KM.