Sony PlayStation 4 official thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 21, 2013.

  1. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    PS4 je meni bolji svjetlosnu godinuod PS3, po svemu.
     
    Vedo likes this.
  2. Haker

    Haker Veteran foruma

    Sony je ubio, ps3 je bila kanta od konzole, lošija od PS2 i 4.
     
    Vedo likes this.
  3. ming

    ming Veteran foruma

    PS3 zamalo nije sahranio Sony.
     
  4. senad_986

    senad_986 Komšija

    God of War, Persona 5, Uncharted 4, Days Gone, Bloodborne, Nier Automata, Dark Souls 3, Horizon, Nioh, Spider-Man, Ratchet & Clank, Ni No Kuni 2, The Last Guardian, Infamous Second Son, Until Dawn, Detroit, Gran Turismo, Killzone, The Order 1886, Knack 1 i 2.
    Imao PS2, PS3, imam PS4 - ubjedljivo najbolja konzola mi je četvorka.
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa ima li ijedna nova exkluziva vrijedna, ovo sve nastavci? Sjecam se da sam sliinio za ps1 i ps3 samo zbog exkluziva, dok za ps2 i ps4 uopste :)


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja ti doslovno napisao nove IP (nove franshize). Horizon, i Bloodborne su masterpiece od igrica. Da samo krenes od njih uzivat ces samo tako.
     
  7. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Barem rade kako treba. Pogledaj PC ekskluzive, poluzavrsene igre ili losi portovi sa konzola.
     
  8. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Sony nije izbacio excluzive na PS4 a da nije bila utegnuta. Uvijek odgode koji mjesec, pa cak i pola godine ako treba. GoW najveca zamjerka bila od strane raje mali subtitlovi. Spider-Man, Horizon, Bloodborne, Paersona 5, Until Dawn, Detroit, Gran Turismo, ja se ne sjecam da im je ista falilo na launch-u
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Kakve veze ima što je nastavak ako je npr god of war 4 najbolji dio u serijalu? Glupa logika do neba. Svejedno Sony od svih platformi ima uvjerljivo najviše ekskluziva.
     
    Aldiin likes this.
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ne znam kakav ce ispasti ovaj ghosts of tsushima, al mogo bi biti jedini razlog da nabavim ps4.
     
  11. xman

    xman Komšija



    Bezze
     
  12. Pasha

    Pasha Komšija

    Ma @dmr voli da kenja pomalo. Nego ne da zena pare na gluposti pa sam sebe laze. Priznaj!
    :D

    Ja ovaj put nisam ni pomislio da uzmem Xbox...dok sam npr. preskocio PS3 i uzeo 360.
     
  13. Esh

    Esh HWB

     
    Patton2410 and Neso like this.
  14. Neso

    Neso Komšija

    Vidim danas, prosjek ocjena sa svih review sajtova je oko 6/10. Meni izgleda ok igra, vjerovatno cu je uzet sljedece sedmice. Taman sam iscejfio Metro Exodus.
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Meni se svidja. Trebam vidjeti jel jaran zainteesovan. Vjerovatno ne, jer nije zombi fan. Tako da najvjerovatnije se uzima za Crni Petak/Bozic.
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    Od prvog gameplay trailera igra je izgleda "just another" zombie pucacina, jedina stvar po cemu se isticala je bila gomila zombija od jednom na ekranu. Preskacem.
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kad bude na Playstation Hits za 20$ i onda na to popust 50% uzet cu :D
     
    senad_986 likes this.
  18. ming

    ming Veteran foruma

    To ti je kada praviš igru bez vizije, kopiranje elemenata koji su populrani i dodavanje naravno da će ispasti prosjek. Upalim review na sekund i vidim da se motor koji je obavezno prevozno sredstvo popravlja i da je potrebno sipati gorivo. Znaći opet jeftini trikovi da se doda lažna dubina gameplayu i dužina igre. Preskaćem u svim varijantama.
     
    Pasha likes this.
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Zombi tematika... nece izmisljat toplu vodu. Taj zanr je generalno ispran u zadnjim godinama. Sto ne znaci da igra nije dobra/solidna.

    Bend studio, prva im igra koju izbacuju na konzolama. Do sada radili samo za hand held. 73% ocjena na Metacritic. Ispod prosjeka za Sony exkluzive na PS4, ali def. solidan naslov.
     
  20. Esh

    Esh HWB

    Kaze Sony kroz finansijski izvjestaj da se novi PS ne ocekuje kroz narednih 12 mjeseci.