Sony PlayStation 4 official thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 21, 2013.

  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    4ka ima sasvim dobar MP. Sa rajom prava uzivancija. Barem meni. Igrao sam ga sigurno 200-300 sati. Jedino sto je meni unistilo dozivljaj, je, obicno kad sam ja igrao bi bilo doba kada se kace Arapi, pa hit detekcija i ostali problemi nastupe, sto je ubijalo draz.

    Vama se nije svidila... fer, korektno. Ali dosta se ljudi svidila. Sto se i odrazilo na Meta score.

     
  2. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Originalna opaska je bila da je igra bez veze. Nisam ni ja nikada rekao da je kultna igra ali da su je super uradili, jesu. Jednostavno sve pase za takav tip igre.
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    Ja sam se tjerao da je igram, nakon što sam uzeo onaj remaster za PS4. Na silu odigrao Uncharted 1, dvojku došao do pola i odustao. 4ku sam odgledao na YT na preskakanje, čisto da vidim kako se priča završi.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Pa meni se npr. ne svidja GTA5, a igra je velikoj vecini super. Meni doslovno dosadi nakon 5min.

    Nisu sve igre za svakog. Sto ne znaci da igre nisu dobre.
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    dobar je uncharted, samo da je na PCu pa da mozes ko covjek nisanit i pucat sa misem :) I meni je bolji od gta, a nije da ne volim open world jer mi je gr wildlands jedna od najboljih igara ikad.
     
  6. Pasha

    Pasha Komšija

    Nije ba bitno. Nekome se svidja, nekome ne. Jedino pozitivno iz ove diskusije se rodilo to sto sam izvukao igru iz kutije i stavio na ebay za 15 Ojra...jer sam to zaboravio prije uradit. :D
     
  7. Lamagician

    Lamagician Komšija

  8. Vedo

    Vedo Moderator

    Neso likes this.
  9. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Znaci imat ce SSD ili NVMe, samo pitanje je jel zalemljen ili se moze nadograditi po potrebi.
     
  10. Neso

    Neso Komšija

    "At the moment, Sony won’t cop to exact details about the SSD—who makes it, whether it utilizes the new PCIe 4.0 standard—but Cerny claims that it has a raw bandwidth higher than any SSD available for PCs. That’s not all. “The raw read speed is important,“ Cerny says, “but so are the details of the I/O [input-output] mechanisms and the software stack that we put on top of them."

    https://www.wired.com/story/exclusive-sony-next-gen-console/

    Ako nisi citao, ovo ti je ekskl. interviju sa Mark Cernyem, prije nekih mjesec dana.
     
  11. Esh

    Esh HWB

    Vjerojatno se ide u pravcu NVMe osim ako ne bude novog tala oko cijena mem čipova
     
    Neso likes this.
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

  14. Neso

    Neso Komšija

  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Extra[​IMG]
     
    Ragnarok and Esh like this.
  16. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

  17. Neso

    Neso Komšija

  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja evo upalio na tabletu PlayStation stream na Twitchu, i cekam da pocnu. 60 hiljada ljudi gleda stream a jos nije ni pocelo lol
     
  19. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    Days of Play | Limited Edition PS4

     
    Esh likes this.
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ghostbusters: the video game remastered, izlazi kasnije ove godine.