Sony PlayStation 4 official thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 21, 2013.

  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ma i ja sam u "oguljen" mode-u. :D Prvo PS4, pa onda navalili rodjendani silni u familiji. Starom svom za 62. rodjendan uzeo PSP3000/torbicu, i 3 igre: 7 Wonders of the Ancient World, Sudoku i Tetris. :D Vrijedilo je svake pare kad vidim da igra kad god ga vidim. :)
     
  2. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    kad se moj zada tetrisa, milijunasa i candy crusha preko telefona, pa niko ga ne moze dozvati.
    sry za off
     
  3. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Jeste li uganjali kakvih sale-ova za bozic? Ja ceko sa PSN pretplatom i BF4 da vidim hoce li ista biti snizeno.
     
  4. levian86

    levian86 Aktivista

    Jedino sto je bilo open weekend za Killzone
     
  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Oko Crnog Petka, barem na US PSNu, BF4 je bio 30$. Ne znam jesu li ga bili snizili na ostalim...

    hahahahahaha. I moj je slican, Kad igra i nesto mu govoris, kao da mu na jedno udje a na drugo izadje. :D
    Moj uz ove 3 voli uzeti moj iPod, i igrati jos Bejeweled 2 i Doodle Jewels. Ove zadnje i ja se rado uhvatim, jer je odlicna zanimacija.
     
  6. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Je li ovo US PSN offline?
     
  7. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Da podijelim i ja svoje iskustvo ako nista sa accountima i generalno konzolom. Dvoumio sam se izmedju UK i US accounta cijelo vrijeme najvise zbog straha da ce mi na US accountu multiplayer praviti probleme zbog udaljenosti servera ali ispostavilo se da sam bez razloga strahovao. Sve igre automatski mi prepoznavaju IP adressu i spajaju na najblize servere tako da sinoc niti jednom nisam osjetio lag prilikom igranja FIFE. O isplativosti US accounta je suvisno govoriti, na americkoj pretplati sam ustedio nekih 13.50 eura a igre su jeftinije u odnosu na nase radnje i UK PSN skoro pa duplo. Ne vidim zasto bi iko otvarao EU accounte pored US. Sto se tice konzole, na prvu sam se zaljubio u controller, savrsenstvo. Imao sam i xbox 360, igrao dosta i na PS3 sa DS3 ali do sada ovo je koplje iznad svega. Imam osjecaj kao da je pravljen za moje ruke. Konzola je skoro pa necujna a i nakon igranja 5h na istoj nisam primjetio da se zagrijala nesto narocito. FIFA 14 je stvarno next gen iako je i PC verzija dobra, ipak je barem meni puno bolja konzolaska. Highlightsi kao da se gleda prenos Premiershipa. Uskoro cu probati i BF4 i tako ostati kokuz za novogodisnje praznike...

    PSN ID : DarkAng3ls___
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    PS+ mjesecna ponuda je najbolja u UK.
     
  9. levian86

    levian86 Aktivista

    Koliko je sigurno da neces dobiti ban zbog toga? :S
    Po toj logici nekako svi bi kupovali u USA :S
     
  10. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Kao npr? Drugacije igre se dobivaju ili popust veci?

    @ levian-86 : Raspitao sam se o tome, niko nikada nije dobio ban. Kolega sa foruma patton2410 ima tri psn accounta. Amazon ne provjerava billing adressu za digitalne kopije igara jer to salju na mail a kada hoces da kupujes PSN store, onda kupujes one vauchere od 10$, 20$ ili 50$ koje dobijes na mail i reedemas na konzoli.
     
  11. levian86

    levian86 Aktivista

    Sad sam malo gledao.
    Ovo je nekad prosla godina.
    Opet dodje sve na isto ja mislim, UK platis poprilicno vise, Killzone USA nekih 113km sa season passo na UK 149km :S

    Next month definately looks awesome for Europe:
    6th March: Mass Effect 3
    6th March: Dead or Alive 5
    6th March: Joe Danger 2
    13th March: Metal Gear Solid HD Collection (vita)
    20th March: Puddle (vita)

    Edit:
    Mislim da sma se bas zajeb sto sam uzeo UK acc i spiskao 149km na Killzone season pass kada sma to mogao puno jeftinije da uzmem ><
    Sad gledam 85km igrice za USA, Eu 120km ><
    DAMNIT!
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Na PS3 je EU ponuda free igara daleko bolja bila.
     
  13. levian86

    levian86 Aktivista

    Ali opet kad pogledas koliko love ustedis, a i kockas hoce li da igra koju ti dobijes za free biti po tvom ukusu :'(
    Ne znam nisam pametan :D
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Oboje.
     
  15. levian86

    levian86 Aktivista

    Znaci nisam se pokajao za UK acc? :D
     
  16. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja se ni sekunde nisam pokajao sto sam uzeo US PS+.

    Jos kad se uzme u obzir da US PS+ se za praznike moze uzeti za 30-35$, onda jos izgleda bolje. Evo sad na BestBuy.com, 12 mjeseci PS+ je 35$. Ali samo kartica, nemaju ovaj put digitalne kodove.

    http://www.bestbuy.com/site/sony-playst ... qFA74jBnHg

    EDIT: Sad provjeri mail, kad dosao od Amazona kupon, 15$ off na bilo koju PS4 igricu. Kao poklon za one sto su kupili PS4 kod njih.
     
  17. Vedo

    Vedo Moderator

    [​IMG]

    250K sedmicno u USA, nije lose 8)
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Islo bi i 400K+ da mogu zadovoljiti potraznju.
     
  19. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Ma najbolje bi bilo imati EU i US account ali jbg, stvarno se previse potrosilo na igre. Valja od necega i zivjeti.

    Ultimate team Fifin ce me kostati djevojke u rl.
     
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    US PSN PS+ free igre za Januar:

    PS4
    Don't Starve
    PS3:
    Bioshock Infinite
    Brothers
    Devil May Cry
    Vita
    Smart as..
    Worms Battle Islands