Sony PlayStation 4 official thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 21, 2013.

  1. levian86

    levian86 Aktivista

    24th December: DmC Devil May Cry
    24th December: Borderlands 2
    24th December: Soul Sacrifice
    24th December: Blazblue Continuum Shift Extend
    8th January: Don’t Starve

    Ovo je za EU
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  3. levian86

    levian86 Aktivista

    Ma nista ostajem na UK, kud puklo da puklo.
    Ipak kako god PS+ je obavezan za MP, plus bolji naslovi dolaze.
    Ovaj mjesec za vitu bas super naslovi na +. :D
    Nadam se da ce vrmenom bit jos bolje :D
     
  4. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Iskreno, meni je najbitnije da igra kad tek izadje kosta 59.99$.
     
  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  6. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Imam jedno pitanje u vezi free ps plus igara, sad npr. ako za decembar ne skinemo ih, hocemo li lupam moci ih skinuti tipa u martu?
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ne, dostupne su samo jedan mjesec. Postoji par igara koje su dostupne za dl citave godine, ali ove mjesecne moras skinuti kad su aktuelne.
     
  8. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Ne moras ih skinuti, ali ih mozes samo "kupiti", tj pokrenuti download, ili kupiti preko stranice (a free su), i onda ce se povezati za tvoj account. Tako da, u martu, ako si i dalje PSN+ pretplatnik, moci ces je skinuti i igrati.
     
  9. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ma da, samo stavis igru da krene download, i onda prekines. Ta igra onda ide u tvoj downlaod history, i mozes je skidati kad hoces. Naravno sve dok si PS+ korisnik. Tako ja radim sa svim igrama sto ih ne probam odmah.
     
  10. levian86

    levian86 Aktivista

    Upravo sam napravio USA acc i automatski me prepacilo na USA servere killzone MP.
    Sve vise razmisljam skroz da se prebacim na USA, zbog boljih cijena.
     
  11. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Jebes cijene ako te prebacilo na USA server, to je bukvalno nemoguce igrat zbog pinga. Hmmm, sad si zabrinuo i mene.
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kaze da ga na EU servere konektuje, to je typo :D
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ako je slicno kao i sa PS3, onda zavisi od igre hoce li te staviti na najblizi server ili u onu regiju odakle je i sama igra, a pojedine ti stave na mogucnost izbora EUR/US/JAP servera.
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ma ja sam se tivra u BiH prije koji dan i igram Killzone4, kakav USA server ba. Normala na EU serverima derem. To mu je typo kao sto neko rece.

    Zasto mislis da je nemoguce igrat? Posto imam dosta US prijatelja na PSN, primarno BF igraci, kod njih cesto odem odigrati koju partiju. Nekad bude laga, u vecini slucaja bude sasvim okay. bez laga. 4 od 5 crtica ping bude. Pitam i njih svaki put pravim li im havariju na serveru jer sam iz EU, i skoro pa nikad se ne zale. A zalili bi se da bude problema.
     
  15. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Ne znam drug, igrao sam par online pc pucacina sa amerikancima i ljudi su lagirali uzas, toliko da sam imao osjecaj da su u prednosti jer su se navikli na takvu igru.

    P.S ostavi mi PSN ID da te dodam :)
     
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Igrao sam ja na US serverima neke igre, ping je izmedju 150-200 zavisno od obale. Neigrivo za mene, osim ako je MMO, a i to nije idealno.
     
  17. levian86

    levian86 Aktivista

    Kao sto pelikan rece prebacilo me na EU servere, malo sam se sinoc... :D
    Nadam se da je to obicaj sa svim igricama da prebaci odmah na najblize servere.
    ONda bi mi bilo bezveze preci na USA, ako cu imati problema za pingom... :(

    Gdje je najbolje kupiti PSN kartice, ali da primaju nase debitne kartice?
     
  18. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Amazon :)
     
  19. levian86

    levian86 Aktivista

    Hvala :D

    Nista probat cu i da prodam svoj UK acc, nadam se da ce upalit :D

    Nece mi Amazon :S

    Online Game Codes are only available to US customers
    We apologize for any inconvenience this may cause you. Please continue shopping on the Amazon.com home page.
     
  20. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Pa ne moze standardnim putem, jesi li stavio adresu iz neke americke drzave?