Sony PlayStation 4 official thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 21, 2013.

  1. levian86

    levian86 Aktivista

    Jesam :S
     
  2. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Posalji mi porukom podatke koje si unio, mislim adresu i to. Do sada je rijetko ko imao problema, meni iz prve proslo.
     
  3. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ne bude uvijek najbolje. Ali vise valja nego sto ne valja. Uvijek gledam da igram na East US serverima na BF, i bude mi u vecini bez problema. Nikad ne igram na West serverima jer vjerujem da je to ne igrivo. A na kraju krajeva, ako nemas razloga da igras na USA serverima i ne igras. :)

    Imao si moj PSN ID u potpisu. Ali evo i ovako: "Bosnian_Lord" (bez navodnika).:) Koji je tvoj, da znam, jer svaki dan dobijam zahtjeve, a ne prihvatam ih od nepoznate raje, ono sa kojim se zadesim u partiji pa vide da sam odigrao dobro i odmah dodaju.
     
  4. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    DarkAng3ls___

    Poslje nove godine cu i ja zbavit bf4 pa cemo sutat abd. :)
     
  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Moze, moze. :)

    Samo da znas ja sam 'zajeban', drugim rijecima navikao davati komande drugima sa kim igram. hahahha. Posto sam jedan od glavnih u ovom klanu sa kojim sam na PS3 (aBd i na PS4) znao cesto imati wars, pa ostalo u navici. :D A vecinu i igram sa tom rajom iz klana, tako da su i oni navikli. :D Tako da odmah kazem da znas unaprijed, samo PTFO kad sa mnom igras i nemaj brige. :mrgreen: :p

    Ima da te obucim u odlicinog vojnika. :D
     
  6. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Uzas koliko mi je spor download na US PSN store danas, iako imam 22mbit brzinu. Sto je najgore izgubim cesto skroz vezu a ne primjetim pa download skroz strane. :/
     
  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Derp Trolling nesto handri, pa su jutros oko 4 oborili sve EA servere. Nebi me cudilo da handre i PSN sa napadima. I ja skidam na PS3 sa PSNa, Dead Space 3 i Residen Evil Revelations, i ide sporo.
     
  8. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    hahahaha na sta naleti danas.

    Ja ovako kad nemam vremena igrat, ponekad odem na live stream i vidim ima li se sta gledati interesantno, pa da se to vrti dok ja vamo obavljam neke stvari.

    I sad udjem ja, vidim prvi stream, 1100 gledalaca, i kliknem da vidim sta je. Kad, cim krenu stream, zenska guzica na pola ekrana mi, i trese li trese. hahahahahahahaha. Nesto kao striptiz bi. Pa joj momak sise lizo. hahahahahaha.

    Svasta sta neces sve naletiti na PS4 streams. hahahahahaha.
     
  9. Esh

    Esh HWB

    Sta se igra uopce na novoj konzoli?
     
  10. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Next gen fifa, ja ne mogu jednostavno zasititi se iste.
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  13. Vedo

    Vedo Moderator

    PlayStation Now! se cini odlicna stvar, igrati PS2 & PS3 igre putem streama na Bravia TVu, smarthphoneu, Viti, tabletu itd, bez potrebe za kupovinom bilo kakve konzole. Kazu da radi bez laga, 5 MBit minimum konekcija.

    Beta verzija izlazi krajem januara.

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Prosto ne moze raditi bez laga. Na prezentaciji je radilo bez laga jer je server bio u istoj zgradi...
     
  15. Vedo

    Vedo Moderator

    slazem se da neces sa ovim moci igrat bas fpsove, ali RDR, GTA, Last Of Us, God Of War i sl ce biti OK.

    Sony je najavio i online multiplayer podrsku za ove stream-ovane igre, moze biti da je Gaikai nekako to sve upakovao sa minimalnim lagom.
     
  16. dmr

    dmr Veteran foruma

    Samo ne znam zasto spominju brzinu kada je za lag osnovni ping.
     
  17. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Ako ce im ovi serveri raditi ko PSN na PS4 sa kojih sam skidao BF4 22mbitnom brzinom jedno 5 dana, pisi propalo.
     
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Druze to tako naleti veoma, veoma rijetko. I meni je malo zezalo kad je to i tebi, ali veoma malo. Meni u 99% radi punom brzinom koju imam. Nekad rijetko se zna desiti to tako kao kod tebe. Ja eto neki dan skinuo na PS3 sa US PSN, Dead Space 3 (13GB) i RE: Resurection (12GB), sve islo kao po loju. U mene konekcija od 10Mbps (ovdje u Bosni), i isao je down. jace od 1MB/s u toku citavog skidanja obje igrice.

    Ja licno sam uzbudjen oko ove usluge. Nebi oni beze ulozili tolike pare, prvo 400$ mil. na kupovinu Gaikai, pa onda milione jos na razvoj, na nesto sto bi bilo ne igrivo.
     
  19. Vedo

    Vedo Moderator

  20. Haker

    Haker Veteran foruma

    Hoce li ovo radit na PC? Cini mi se da su sve spomenuli osim kompa.