Sony PlayStation 4 official thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 21, 2013.

  1. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Ma bit ce sigurno, citam dosta raje kuka za tu podrsku.
     
  2. EmiRem

    EmiRem Novi član

  3. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

  4. EmiRem

    EmiRem Novi član

    Pa amazon mi ka dgod hocu da kupim,trazi broj kartice a ne paypala i onda ne mogu da kupim.Na ebay-u mogu
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Pa upisi broj kartice lol.
     
  6. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    moraš staviti adresu nekog hotela iz tipa države dalawere i koristiti svoju karticu najnormalnije.
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  8. EmiRem

    EmiRem Novi član

    Pozdrav. S obzirom da je plata bila danas kontam uzeti BF4 ili FIFA 14, a PSN USA account imam, pa na kraju citajuci iz vasih postova, nekako koji je finalni zakljucak , hocu li imati problema sa lag-om na multiplayer-u, ako me baci na USA servere. Namjeravam uzeti digitalnu verziju igre na usa store-u ?
     
  9. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    E drug, imam ti ja US PSN account i imam FIFU i BF4. :) Nista se ne brini, konzola je inace region free a sve igre ali bas sve igre te na multiplayeru spajaju sa igracima po IP adresi a ne po accountima. Sad je do tebe sta ces uzeti, samo imaj na umu da je BF4 puno teze igrati sa controllerom. Ako ti bude zapelo sta oko kupovine sa stora javi jer ne mozes unijeti eu karticu vec moras kupovati gift apoene na amazon.com i reedem-ati ih.
     
  10. EmiRem

    EmiRem Novi član

    E hvala drug puno. Znam sve sto se tice kupona, ustelio sam se, a cuo sam za taj ''belaj'' s kontrolama na bf4, inace ne bi razmisljo, uzeo bi FIFU al imam vec NBA 2k14, pa bih malo da promijenim. Koliko treba dok se naviknes na kontrole na bf4 ??
     
  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    PS+ za mart: Dead Nation: Apocalypse Edition (za US i EU).

    Tomb Raider za PS3. To me vise interesuje. :)

    North America – Instant Game Collection March

    Dead Nation: Apocalypse Edition (PS4)
    Tomb Raider (PS3)
    Thomas Was Alone (PS3)
    Lone Survivor: The Director’s Cut (PS3)
    Unit 13 (PS Vita)e
    Monster Hunter: Freedom Unite (PS Vita)

    Europe – Instant Game Collection March

    Dead Nation: Apocalypse Edition (PS4)
    Tomb Raider (PS3)
    Brothers: A Tale of Two Sons (PS3)
    Pixeljunk Monsters Ultimate HD (PS Vita)
    Smart As! (PS Vita)
     
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Zna li se kad izlazi Final Fantasy XV?

    Ima pre order ponuda za 40$, a nigdje ne mogu naci datum kad izlazi ustvari.
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Sumnjam da će ove godine i izaći. Ja kontam tamo u drugom kvartalu '15.
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ih, do tada se bolje pare mogu utrositi. Nista cekat onda i nadat se da ce biti ovako dobra ponuda i kad se priblizi release date.
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Dead Nation: Apocalypse Edition - super zabavna igrica. Ima i online co-op.

    Osim sto je super igrica, ima i interesantnu interakciju sto su uveli. Ako stream-as igricu, i na igrici izaberes broadcast+ (mislim da se tako zove) difficulty, onda i gledaoci imaju uticaja na tvoj gameplay.
    Naime svakih 30 sekundi se dobije anketa za glasanje sa 2 opcije: #A i #B, i koja opcija dobije vise glasova, to se sprovede na dijelo i u igrici.
    Ako #A opcija dobije vecinu glasova, uvijek nesto pozitivno za igraca bude, npr. dobije ektra ammo, ili dobije brze kretanje karaktera, vise health-a, ili mu se smanji dificulty, itd.
    Pod #B opcijom budu stvari koje idu protiv igraca. Kao npr. da mu se difficulty poveca, da mu spawn-a dodatne protivnike u sred vec frke u kojoj je, da mu smanje health, da mu oduzmu brzo kretanje, itd.
    Znaci mogu igracu karakter toliko unakazit, da pogine bez obzira koliko je dobar. Tako jedan Britanac, i covjek razvaljuje, prelazi nivoe bez da pogine. To sve dok je glasanje bilo podjeljeno, ono nekad u njegovu korist, nekad protiv njega. Ali onda on izazva raju, i rece da moze prelaziti, i bez pomoci. Onda se stream navali mu na ledja, i svi samo za #B glasali. Drzao je se dobro, ali kad smo mu na jednom nivou izglasali 3 puta difficulty povecanje, nije mogao dalje. Poginuo je jedno 50 puta u pokusaju da prodje taj nivo, pa je odustao. Sutra nastavlja. :D

    Stvarno cool opcija, i nadam se da ce je ubacivati i u druge igrice.
     
  16. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Hoćemo drive club, dosta nam je indie igara. :)
     
  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    U Aprilu najvjerovatnije DriveClub nam stize.

    Slazem se da nam treba vise AAA naslova, ali i ovakve indi su meni super.
     
  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Infamous za dvije sedmice :p
     
  19. gilla

    gilla Aktivista

    Valjda uzmem ps4 do ljeta, kako volim infamous.

    Prvi dio mi je jedan od highlights prosle generacije, stripovski smek, sjajna prica, zabavan gameplay i ovo kad odvali na kraju

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    InFamous, o da. :) Mada necu je odmah uzimati, nego tamo u aprilu.