Sony PlayStation 4 official thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 21, 2013.

  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Koja je to opcija?
     
  2. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Gost nalog, ne igras sa svog accounta i samim tim nema trofeja i online igranja ali single player funkcionise normalno.
     
  3. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Pogresno si ti tu svatio nesto. Ghost nalog moze online bez problema.

    Ghost nalog je npr. 3ci korisnik hajmo reci sad mog racuna. Ide ovako: Ja dadnem prvom liku da udje na moj racun da ga stavi kao primary, i da stavi skidat sve igre koje hoce. Onda kad je zavrsio, ja deaktiviram sve 'devices' na racunu preko SonyEntertainmentNetwork. Taj korisnik je sada postao 'Ghost', jer sam ga izbrisao kao korisnika, ali on i dalje ima pristup igrama koje je skinuo od mene, jer mu je ostala moja primary dozvola (iako bi ovom deaktivacijom trebalo da sam ju izbrisao, ali 'glitch' pomaze da nije tako) . Samo taj 'Ghost' nesmije vise pristupiti mom racunu, jer bi izgubio automatski dozvole za igre. Ali smije normalno igrat na svom racunu online te igre, bez problema.

    Drugi korisnik onda isto tako udje na moj racun i stavi da mu moj racun bude primary, i kod njega i ostane aktiviran. A ja igram normalno na svom racunu kao treci korisnik.
     
  4. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Ne znam, to mozda na ps3, na razmeni igara ne radimo mi tako. Mozda si i u pravu ali mi koristimo drugaciju metodu da je nosilac zasticen tako sto se pravi novi acc.
     
  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Pa jeste pametno kada sa nepoznatim ljudima se to radi, da se kupi igra na novo napravljenom acc...

    Definitivno ovo fercera 100% kako sam napisao u predhodnom postu, i na PS4, jer ja sa svojim acc tako radim. Ovaj jaran sa kojim kupujem igre kod njega mi je stalno moj acc primary, a ghost nam je jos jedan kolega, koji igra sve igre normalno online, i naravno ja koji igram na svom acc direktno.
     
  6. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    na kraju ce ispast prosjecan shooter ... :lol:
     
  7. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Pa da, jos mozes prodati taj account na kraju.
     
  8. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Zar se moze to radit na vise konzola , shareovat acc ? nisam znao :D
     
  9. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Legalno se share moze acc na 1 dodatnu konzolu. Nelegalno (iako sam prilicno ubjedjen da su taj glitch namjerno ostavili) moze na dvije. :) Sto uveliko smanjuje troskova igrica.
     
  10. levian86

    levian86 Aktivista

    Pozz ljudi :D
    Interesuje me sta mislite o kupovini igrica na PSN Canada, cini mi se sad da je to puno bolja i jeftinija opcija od USA :S
    Naravno ako moze :D
     
  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Samo je pitanje gdje bi se kupovali Kanadski PSN bonovi?

    Bdw. Onih 10% popusta sto je Sony rekao da cemo dobiti, ce se moci potrositi od 23-26. Januara.
     
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Pricam sad sa rodjakom koji zivi u Kanadi, i on mi kaze da vecina novih igrica na Kanadskom PSNu je $69 njihovih dollara. Sto ti ga onda izadje skoro pa isto kao na Americkom (u ovom trenutku), tj. jeftinije 3KM. Mada, ako se nadje sigurno mjesto za kupovinu PSN kanadskih kartica, onda nista ne fali otvoriti racun.

    Bas ga ja pitao da provjeri cijene nekih igrica:

    Dying Light 59$
    The Order 1886 69$
    Hardline 69$
    The Witcher 3 53.99$
    Bloodborne 69$.
    Far Cry 4 69$
    LittleBigPlanet 3 69$
    AC Unity 69$
    CoD AW 69$
    UC4 69$

    Mozda uzimat preko Kanadskog BestBuy kartice. Ali, ja sad gledao i sve PSN kartice su 'not available online'. Sad, jesu li out of stock, ili ih nikad ne mozes uzet online, to stvarno ne znam.

    http://www.bestbuy.ca/Search/SearchResu ... ation+card
     
  13. levian86

    levian86 Aktivista

  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Amazon Kanada naplacuje porez. Cini mi se 20%.
     
  15. levian86

    levian86 Aktivista

    Damn, nista onda se cuvam dolara jos malo. Previse je podivljao. :D

    Samo malo su glupo uradili sa ovim popustom od 10%.
    Me,a, predstavu sa bih mogao da kupim, a da ga iskoristim.
    Trenutna ponuda mi nije toliko zanimljiva. :S
     
  16. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja mozda Dying Light. Ali sam prestao uzimat pre ordere, jer hocu da vidim reakcije kad izadje igra, pa sam u nedoumici. A Sony prikladno stavio da 10% vrijedi od 23-26og. Dok DL, izlazi 27og. :/

    Jucer najavljen remasterd Borderlands. I to Borde. 2 i The Pre Sequel, ce biti u jedom paketu, i kostat ce 60$ za obje. Izlazi u Martu.
     
  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  18. levian86

    levian86 Aktivista

    Mene je Destiny naucio pameti da nikada vise ne kupujem preorder :S
    Mislim da cu samo kupovati igre koje budu na popustu. Mogu se strpit koji mj i ustedit nesto para,nego da odmah poletim.
     
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Prosle sedmice sam igrao 'Evolve', closed Beta-u. Iako sam se prilicno zabavio u ta dva dana, ostaje pitanje koliko dugo ce to biti zabavno. Koliko ce unutra biti content-a da zaokupi igrace, da ne postane monotono. Koliko karaktera za svaku klasu. Oruzja za svakog karaktera. Mapa. Koliko cudovista mozes sebi otkljucati. Meni licno je sve to nepoznanica. Fin je koncept da mozes sa 4 jaran loviti cudoviste. A i cudoviste isto tako moze biti ti jedan od jarana. Nisam naletio na neke vece probleme. Igra izgleda dobro, i ide smooth. Konektovanje na servere je islo bez problema. I kad sam igrao sa rajom, i kad sam sa randomima ulazio na servere.

    Meni definitivno interesantna igra. Mozda je i uzet kad izadje. Vidjet cemo kakva ce se pokazeti na launch-u.

    Danas pao kljuc za Planetside 2 closed Beta-u. Evo bas se skida (5.1GB). Zaista se nadam da ce biti funkcionalna kako najavljuju. Da ce ici u nativnih 1080p i 60FPS kako su i rekli. Da nece biti problema sa serverima, i prevelikim brojem igraca. Treba nesto drugo osim BF4, da se ima igrat u FPS zanru.
     
  20. levian86

    levian86 Aktivista

    Damn glupi sony!!!
    Ovaj popust od 10% ne moze se iskoristit za preorders!
    Nek si nabiju u... ovaj popust... Kako retardirano ne mogu da vjerujem.
    Mislio sam uzeti neku od preorder igara, al hocu vraga.