Sony PlayStation 5 official thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Jun 6, 2019.

  1. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Imas u creed scc.

    Poslano sa mog Mi Note 10 Lite koristeći Tapatalk
     
    Patton2410 likes this.
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    @suppa_FMB zahvaljujem na info. Poslao sam im upit na FB.

    Kontam prodati svoju PS5 disk verziju, a uzet digitalnu. U pripremi toga odnjeo jaranu da je ocisti temeljno. Iako ja sedmicno barem jednom ocistim prasinu sa PS5 i okolo, plus usisam citavu sobu gdje bude... opet se ovoliko nakupilo. Jest da mu ima preko 2 godine i ciscen samo povrsno jedom od moje strane i to kad sam skidao one panele sto se slide off i tu pokupio prasinu. Ovo je sad skroz rastavljena.[​IMG][​IMG][​IMG]
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Rekao sam ti prošli put. Jednostavno loš dizajn, taj tepih na hladnjaku je ono što pregrijava čip, a ne može se očistiti bez rastavljanja.

    Ne znam zašto barem proizvođači ne stave dust filtere.

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  4. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    E stvarno to je previše, cudi me da nema vise kvarova...

    Poslano sa mog Mi Note 10 Lite koristeći Tapatalk
     
  5. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    To je u tebe stari neki usisivac a ne konzola :D
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Zavisi gdje se nalazi, kakav je tepih i td. Nije ovo ništa neobično.

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Konzola tu stoji. Namjerno koristim ovaj stalak da konzole imaju prostora.
    [​IMG]
     
  8. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Dobro nije crkla,jer sa onim tepihom na hladnjaku,hladjenje je bilo slabo skroz.
    Kod mene ps4 star 4 godine,pa sam ga jesenas prvi put otvorio i ocistio,bilo relativno malo prasine skroz...imaju na temi slike
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ne crkaje to tako lako. PS4 koji sam kupio polovan, bože sačuvaj koliko je bio zapušen, ovaj gore je ništa. Ali to sam odmah znao po zvuku, PS5 ima bolji i veći vent pa se ne čuje kao PS4 pro ali svejedno sigurno se čuje jače kada se baš začepi.

    Usput PS4 pro je sramota kakvo su hlađenje napravili.

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Uzmite u obzir da zivim u Zenici. Obrises sad lim onaj ispred prozora, za par dana to ce vec biti opet crno. Sto od zeljezare, sto od lozenja, pa silna auta, a uz sve to smo u kotlini pa dosta puta bude slabo strujanje zraka pa to umjesto da ode gore... samo ostane nama dole. Kontam sebi uzet onaj prociscivac zraka nakav.
     
  11. p4ja

    p4ja Komšija

    Uzmi buraz obavezno
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Htio da probam Warzone 2 ali nikako da srede servere. Prihvatim pravila i ide login, i kaze serveri u radu. Tek vidim, pise BETA. Zar je, kontam se, WZ2 jos u beti.

    [​IMG]

    Da izguglam, izbaci mi prvo PS Store i odmah izbaci "pravu" igru. Dodam ne preko browsera.

    [​IMG]

    Je li moguce da su mi neke stvari preko konzole sakrivene i kako uopste nudi mrtvu betu? Preko browsera je ni ne vidim: https://i.ibb.co/XSZVNdg/image.png

    US je acc.
     
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Klikni na MW2 to sto pise season 3. Onda scroll dole i tu ce ti stajati WZ. Betu ti nudi zato sto si je vjerovatno igrao kad je bila aktivna.[​IMG]
     
    Last edited: May 6, 2023
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Betu nisam igrao jer ne igram WZ a imam MW2 na PC-u. Nisam nikad WZ upalio na konzoli. Znaci isto sad sto nema bete, tako nije bilo te S3 verzije nigdje.

    [​IMG]

    [​IMG]

    Jucer sam trazio da kupim MW2. Nije bilo igre uopste. Pa onda kontam da li treba WZ verziju instalirati pa mi da mogucnost da kupim MW2. I tako sam nabaso na betu.

    Cesto imam problem pronalaska osnovnih verzija igara. Da nisu ove od 100$. Nekad me toliko smori trazeci da odustane. Recimo ne mogu odraditi upgrade sa basic PS+ verzije na premium. Moram preko weba. Ne postoji PREMIUM na konzoli.
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Sve to sto ti nabrajas je jednostavno. Kada u storu udjes na bilo koju verziju igre, recimo kliknuo si na delux a hoces standard verziju... samo trebas kliknuti one 3 tackice kraj cijene i tu ti budu izlistane sve verzije igre koje imaju, ili sve verzije ige koje posjedujes ako je vec imas. Nema season 3 verzija CoD nego na ikoni pise to. Cak si postavio i sliku sa tim.

    Naravno da mozes upgrade na premium preko konzole. Kada hoces da mijenjas svoju subscription ili da je otkazes, to je uvijek bilo na istom mjestu. Udjes na PS+ ikonu, pa kad te tu ubaci skroz desno kod search opcije imas 3 tackice za dodane opcije. Tu kliknes na manage subscription, pa na change plan.[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
    Last edited: May 6, 2023
    NAILS likes this.
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Eh tu gdje tebi pise Standard, meni ne bude. Pisalo je samo ono da probam igru, dok sam imao PREMIUM. Jesam jedno 4-5 igara uzeo preko weba radi toga. Cim sam vidio da je neka WZ2 beta i da nema MW2, sigurno reko opet isto sr*nje. I nadjem MW2 preko weba. Znaci kada sam na konzoli kucao warzone, samo je ta beta bila. Nista vise. Kao da igra ne postoji. Ili dok sam imao PREMIUM, nisu mi bile sve igre ponudjene iz kataloga. Pa nadjem sta je u PREMIUM paketu, odem na web i dodam igru.

    A evo nasao sam PREMIUM. Thx ali sam isao standardno upgrade i samo mi ovo izbaci:

    [​IMG]
     
  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Nikad nisam imao takvih problema nit znam ikog da je imao. Cudno.
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Ja sam ubjedjen da ima neke veze sa regiom.
     
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Pa i u mene je US regija, a igram i kupujem iz Bosne 90% vremena. Kazem nisam nikad imao takvih problema.
     
  20. Haker

    Haker Veteran foruma

    Nails klepi mu jedan factory reset :)

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk