Sony PlayStation3 official thread...

Discussion in 'Igre i konzole' started by ming, May 17, 2005.

  1. 53ways

    53ways Novi član

    LJUDI ! Igrao sam na PS3...brrrrr je :S i to jos na 26" plazmi.Brateeee.Doduse igrao sam samo Ridge Racer i F1...nema dalje.
    Ili ja pretjerujem ili je fakat dobro_Onaj wireless controler je cudo.
     
  2. Raptor

    Raptor Aktivista

    a gdje si igrao?
     
  3. 53ways

    53ways Novi član

    U firmi :) to ti je kad si dobar sa predstavnistvom Sonyja :) informacije radi preporucena cijena ce biti oko 1300 KM
     
  4. Raptor

    Raptor Aktivista

    Jos javi kakav je Resistance, kad budes u prilici :wink:
     
  5. ming

    ming Veteran foruma

    Naredne sedmice stizel PS3 u grad, mozda bude na rae 8)
     
  6. 53ways

    53ways Novi član

    Eee vec je u subotu "na ulici" :)
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    btw nisi mogao igrati PS3 na 26" plazmi vec lcd-u... :wink:
    inace kod pljackasa (zna se kojih), PS3 je suludih 1400KM, a svaki SixAxis je preko 100KM...
    ludnica. na ljeto uzmem u postenoj zemlji konzolu po normalnoj cijeni...
     
  8. syss

    syss Veteran foruma

    ja sam se danas slikao sa konzolom na ulazu robe :D

    to je nešto što bi definitivno htio posjedovati... thumbs up sony! ako ništa drugo zato što je sama jedinica skoro pa upola jeftinija nego stand-alone bluray plejer.
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    Ali kad malo bolje ramislis, u Njemackoj ce se prodavati za 600 € tako da ti nasih 1400 KM i nije bas prenapumpana cijena.. :roll:
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    200KM razlike nije mala cifra. To je jedan SixAxis gamepad i jedna dobra igra (ili 120GB HDD recimo). Da imamo fine ovlastene distributere a ne preprodavace koji uzimaju od drugih preprodavaca koji se ugradjuju u cijenu, imali bi i mi ovdje PS3 po cijeni od 600E.
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    Da, ali isto tako pogledaj razliku u cjeni npr. jednog C2D E6300 u Njemackoj i kod nas. Iskreno, ja sam mislio da ce se PS3 moci kod nas kupiti za minimum 1600-1800 KM :)
     
  12. ming

    ming Veteran foruma

    Ja mislim da su te stvari jasne, da ima trzista za te stvari bilo bi i cijena.
     
  13. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    I u HR je 4800kn sto je 1315KM. Nije velika razlika.
     
  14. syss

    syss Veteran foruma

    ma kažem evo u ovom trenu da sam ja potencijalni kupac bluray plejera imam mogućnost kupiti ps3 ili recimo sata drive za komp koji je još skuplji od konzole... naravno to je malen dio što ova konzola može.
     
  15. ming

    ming Veteran foruma

    Bahamut to trubi mjesecima, zamisli u dogledno vrijeme kad ubace BR recorder.
     
  16. syss

    syss Veteran foruma

    nisam baš konzolaš, tako da iskreno ne pratim razvoje, novitete... svejedno ovo je dobar komad hardveraja.
     
  17. Raptor

    Raptor Aktivista

    Ma ima zestok potencijal... Za vrijeme shader, core i OS preseravanja, ova stvarka bas dobro dodje
     
  18. 53ways

    53ways Novi član

    Shame on me :oops: da LCD televizija je u pitanju. :) Uglavnom.Ovaj vikend opet PS3 ce mi pod ruke hehe
     
  19. ming

    ming Veteran foruma

    Quler se igra Motorsortma, kaze ima problema sa paljenjem konzole :lol: 1399kmica :wink:
     
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Skoro pa jedan dodatni SixAxis. Btw, eno pojavili se driveri - sad se moze koristiti doticni gamepad i na PC-u.